|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krema za sunčanje za bebu
16.7.2015 10:36:55   
SILVA123
Koju kremicu koristite za sunčanje za bebicu? Ja se jako bojim tih kremica općenito, bile za sunčanje ili ne jer mi je malecka jednom na jednu kremu jako burno reagirala, dobila je neki osip pa sam sada oprezna. Kupila sam Mustelinu za sunčanje i na nju ok reagira.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krema za sunčanje za bebu
16.7.2015 11:12:10   
zima1995
Nisam pazila, bitno mi je samo da su faktor 50. Do sad koristili Niveu, Afroditu, nikakvih problema. Ove godine smo na Hipp user posted image

(Odgovor članu SILVA123)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krema za sunčanje za bebu
16.7.2015 12:06:18   
vandax
Koristimo Niveu 50+. Naravno nikada nismo na jakom suncu vani i onda je sve u redu.

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krema za sunčanje za bebu
16.7.2015 12:45:52   
SILVA123
Mi koristimo Niveu i sve je u redu ali tek nakon 16 sati odlazimo na plažu

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krema za sunčanje za bebu
16.7.2015 14:57:14   
mirjana1703
Od početka koristimo Niveu i dobra nam je. Isto idemo kasnije na sunce, ne po jakom između 11 i 17.

(Odgovor članu SILVA123)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krema za sunčanje za bebu
1.10.2015 8:22:21   
Daay
Do kojeg faktora kupujete kremu za suncanje ? ZA dijecu je bolje sto veci, jel?

(Odgovor članu mirjana1703)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!