|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dojenje...dojenje...
14.5.2015 19:16:03   
KONJIĆ
Mame kako vi dojite svoje bebe? Pošto mi dojenje sa prvim dijetetom nije baš uspješno završilo, svega 3 mjeseca ovog puta bi voljela uspjeti. Bebica je stara 2 mjeseca, dojimo, lijepo napredujemo, jedino me zabrinjava pražnjenje dojki. Pošto mi beba dosta spava, svakih 3 sata se budi za papu dojenje mi izgleda ovako....: recimo u 12 h lijeva dojka, u 15 h desna dojka u 18 onda opet lijeva...uglavnom nekako ovako... jedino navečer bude nervoznija pa onda popapa jednu i pola druge... na početku je bilo puno mlijeka, dojke jako pune, a sad nisu više niti tako pune niti se pune tako brzo... Sa prvim djetetom sam prestala dojiti jer mi se desilo da sam imala jako prazne dojke i uplašila se da nemam mlijeka i pošela sa dohranom... a sad se za to više toliko ne brinem, dajem joj da siše i da si navuče. Iako sam primjetila da ako bi mi par dana slabije sisala odmah slijedeći dan bi mi opet bile baš prazne cice i jakoooo sporo se pune. Nekad me to brine nekad ne... ovisi... uglavnom brine ne to pražnjenje dojki... iskustva žene, majke!!!! Hvala

< Poruku je uredio Admin -- 26.5.2015 11:15:56 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: DOJENJE...DOJENJE...
15.5.2015 14:28:30   
mamo
Ne znam zašto se brineš ako kažeš da bebica dobro napreduje?

Dakle, ako beba dobro napreduje i ako je dobro raspoložena, onda te najmanje treba zamarati izgled i mekoća/tvrdoća dojki. Normalno je da dojke više nisu tvrde i da mlijeko više ne curi u potocima jer je došlo do ravnoteže ponude i potražnje. Samo se ne daj zavarati komentarima ili mišljenjima tipa "nestalo ti je mlijeka". Imaš mlijeka točno onoliko koliko bebi treba!

Samo daj bebi sisati na zahtijev i nemaš brige!

(Odgovor članu KONJIĆ)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: DOJENJE...DOJENJE...
15.5.2015 15:06:47   
keyt
Ako zbilja želiš dojiti, ne razmišljaj o dojenju, nego je doji na zahtjev i prati svoju bebicu. Ako je zdrava i lijepo napreduje onda je sve u redu. "Prazne" dojke nemaju veze s tim je li imaš mlijeka ili ne i računaj na skokove u razvoju koji su česti i tada ti se čini kao da joj nije dovoljno, ali dojenjem na zahtjev će potaknuti proizvodnju dodatnog mlijeka. AD je zbilja nepotrebno. Sretno, opušteno i, kako rekoh, bez razmišljanja user posted image

_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu mamo)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: DOJENJE...DOJENJE...
21.5.2015 14:24:42   
Kazimira
To je i mene mučilo s prvom bebom...na trenutke mi se činilo da se ni nakon 4 sata nisu uopće napunile, a začudo mlijeka je uvijek bilo......mislim da je to normalno user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!