|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Obiteljski odmor
13.3.2015 16:14:51   
Admin
Putujete li često s Vašim mališanima? Ako da, odsjedate li u hotelima ili u privatnom smještaju?

Jeste li čuli za Falkensteiner obiteljske hotele u Zadru?

Falkensteiner obiteljski hoteli pripremili su uistinu odličnu uskršnju ponudu all inclusive aranžmana za obitelji, po vrlo povoljnim cijenama i GRATIS boravkom za djecu do 12 godina user posted image

Pročitajte sve o ponudi u Falkensteiner Club Funimation Borik i dobro zapamtite detalje, jer uskoro ćemo testirati vaše znanje, a najsretnijeg NAGRADITI VRIJEDNIM POKLONOM za cijelu obitelj user posted image

http://www.ringeraja.hr/clanak/falkensteiner-club-funimation-borik_1878.html
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Obiteljski odmor
13.3.2015 18:41:24   
angellah
user posted image

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Obiteljski odmor
13.3.2015 21:29:36   
sorina
Superuser posted image user posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Obiteljski odmor
18.3.2015 17:51:57   
monstrum
Odigrano... user posted image Sve pohvale za nagradnu igru.
Ali ne mogu a da ne primjetim da većina sudionika/sudionica u nagradnoj igri ima 1 ili 2 posta user posted image ..
Trebali ste ostaviti pravilo kao kod većine ostalih nagradnih neki minimalni broj postova za sudjelovanje (to je samo moje mišljenje, nemojte mi zamjeriti)

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Obiteljski odmor
18.3.2015 22:01:08   
monstrum
Kako raste broj novoregistriranih članova u ova dva-tri dana user posted image .


(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Obiteljski odmor
19.3.2015 8:07:26   
sorina

IZVORNA PORUKA: monstrum

Odigrano... user posted image Sve pohvale za nagradnu igru.
Ali ne mogu a da ne primjetim da većina sudionika/sudionica u nagradnoj igri ima 1 ili 2 posta user posted image ..
Trebali ste ostaviti pravilo kao kod većine ostalih nagradnih neki minimalni broj postova za sudjelovanje (to je samo moje mišljenje, nemojte mi zamjeriti)

Slažem se....

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!