|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   TREBAM SAVJET, HITNO
7.12.2014 15:56:16   
KONJIĆ
Pozdrav svima.
Trudna sam 25 tjedana, ovo mi je druga trudnoća. Ugl, do sada je sve bilo uredno. Unazad tjedan dana osjećam tupu bol u donjem dijelu leđa, a sad kroz vikend počela su i neka povremena probadanja u rodnici. Osjećam dosta pritisak bebe "dolje". Ugl, htjela sam pitati dali je neka mama imala te tegobe kroz drudnoću, pogotovo u ovim tjednima. Dali mislite da bi trebala otići do gin vidjeti dali je sve u redu? Nebi htjela bez veze dizati paniku, ali zabrinjava me... Kontrolu bi trebala imati 16 ovaj mjesec...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: TREBAM SAVJET, HITNO
7.12.2014 16:54:09   
sorina
U drugoj trudnoći sam i ja imala takav osjećaj pritiska dolje (kao da će sve ispasti)user posted image . Kad sam ginu rekla rekao je da je to sve normalno em je druga trudnoća,em beba raste. Što više odmarati i ne forsirati se,ali ukoliko si jako zabrinuta (a kao trudnica na to imaš pravo) odi kod dr da te pogleda radi svog mira.
U svakom slučaju sretno!!!user posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu KONJIĆ)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: TREBAM SAVJET, HITNO
7.12.2014 16:59:45   
KONJIĆ
Danas kao da su me križa prestala, ali u jednom momentu danas me dolje, ma ne znam kako da opišem...probadalo, kao grčilo... ugl, čudan osjećaj. U prvoj trudnoći ništa od ovog svega... doslovno sam je pretrčala... Bojim se jedino da se otvarati nisam počela ili nešto takvo...više čitam po forumima gore mi je :-/

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: TREBAM SAVJET, HITNO
7.12.2014 21:52:33   
sorina
Konjić da li si bolje? Ako sam išta naučila tijekom trudnoće je NE googlati!!user posted image Svaki put sam se izludjela s tim. I moja druga trudnoća je bila potpuno drugačija od prve. I sve me nešto boluckalo,zatezalo,probadal,vjerojatno od trenutka kad sam ostala trudna.user posted image
Ako si u brizi odi na hitnu ili sutra kod gina-radi svog mira!!! Ovako ćeš se izludjeti još 9 dana.

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu KONJIĆ)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: TREBAM SAVJET, HITNO
7.12.2014 22:07:44   
Ela28
Ja bi na tvome mjestu otišla bar ćeš biti mirnija i znati je li sve ok .Iako sam ja sa blizancima imala takve bolove da sam mislila da ništa od toga. Toliko me boljelo da nisam mogla spavati a bol je bila baš jaka oko jajnika a tek prepone a joj kad se samo sjetim,a leđa i rebra pred kraj trudnoće jer me je jedan dečko samo lupao u rebra i grudi hehe user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: TREBAM SAVJET, HITNO
8.12.2014 7:18:36   
monstrum
Mene je na identičan način bolilo, ali ja sam odmah drugi dan išla kod doktora..nestašno dijete me šutalo gdje god je stiglo, pa je to kao reakcija na sve..
Kad se sjetim samo bolova u bubrezima...katastrofa.. dobro su ti cure rekle-da budeš mirnija otiđi na pregled user posted image

(Odgovor članu KONJIĆ)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: TREBAM SAVJET, HITNO
8.12.2014 11:23:29   
KONJIĆ
Danas eto, nakon što sam odlučila da ću do doktorice, ništa od bolova u križima, ništa od probadanja. Ali ću svejedno zvat ako me može danas pregledat, jer ako mi se opet sutra javi ta tupa bol opet ću biti na iglama. Izluditi će me ova beba :-)))) Zeza me...

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: TREBAM SAVJET, HITNO
8.12.2014 11:37:57   
monstrum
IZVORNA PORUKA: KONJIĆ

Danas eto, nakon što sam odlučila da ću do doktorice, ništa od bolova u križima, ništa od probadanja. Ali ću svejedno zvat ako me može danas pregledat, jer ako mi se opet sutra javi ta tupa bol opet ću biti na iglama. Izluditi će me ova beba :-)))) Zeza me...


Hehe..ja sam mislila da ću ostati bez bubrega koliko je mene ova moja mala izšutala user posted image

(Odgovor članu KONJIĆ)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: TREBAM SAVJET, HITNO
8.12.2014 11:58:31   
sorina

IZVORNA PORUKA: KONJIĆ

Danas eto, nakon što sam odlučila da ću do doktorice, ništa od bolova u križima, ništa od probadanja. Ali ću svejedno zvat ako me može danas pregledat, jer ako mi se opet sutra javi ta tupa bol opet ću biti na iglama. Izluditi će me ova beba :-)))) Zeza me...

Drago mi je da ste dobro. Možda su lagano počele i BH kontrakcije. Ja ih u prvoj t nisam ni osjetila,ali u drugoj su me zezale već od 20 tt. Uzimajte Mg i odmarajte kad osjetite da vas nešto boli i zateže. Imate na to pravouser posted image . Ukoliko ste uplašeni i zabrinuti svakako do liječnika. Bolje malo panike sad, nego plakanje poslije.

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu KONJIĆ)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: TREBAM SAVJET, HITNO
8.12.2014 13:44:49   
Ela28

IZVORNA PORUKA: KONJIĆ

Danas eto, nakon što sam odlučila da ću do doktorice, ništa od bolova u križima, ništa od probadanja. Ali ću svejedno zvat ako me može danas pregledat, jer ako mi se opet sutra javi ta tupa bol opet ću biti na iglama. Izluditi će me ova beba :-)))) Zeza me...


Drago mi je da si bolje čuvaj se i pazi user posted image

(Odgovor članu KONJIĆ)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: TREBAM SAVJET, HITNO
9.12.2014 18:57:25   
KONJIĆ
Hvala svima na savjetima... Noćas me opet uhvatili grčevi pa sam danas otišla kod gin. Hvala bogu sve je zatvoreno, i unutarnje i vanjsko ušće, jedino mi se omekšao cerviks... Sad što god da to znaći... Doktorica mi je rekla da za sada nema panike, prepisala mi je spasmex forte, par dana neka mijem 3*1, a kasnije po potrebi. Valjda će biti sve ok user posted image user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: TREBAM SAVJET, HITNO
9.12.2014 20:56:53   
monstrum

IZVORNA PORUKA: KONJIĆ

Hvala svima na savjetima... Noćas me opet uhvatili grčevi pa sam danas otišla kod gin. Hvala bogu sve je zatvoreno, i unutarnje i vanjsko ušće, jedino mi se omekšao cerviks... Sad što god da to znaći... Doktorica mi je rekla da za sada nema panike, prepisala mi je spasmex forte, par dana neka mijem 3*1, a kasnije po potrebi. Valjda će biti sve ok user posted image user posted image

ajde super..eto sad su bar živčeki na miruuser posted image

(Odgovor članu KONJIĆ)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: TREBAM SAVJET, HITNO
10.12.2014 14:13:48   
sorina

IZVORNA PORUKA: KONJIĆ

Hvala svima na savjetima... Noćas me opet uhvatili grčevi pa sam danas otišla kod gin. Hvala bogu sve je zatvoreno, i unutarnje i vanjsko ušće, jedino mi se omekšao cerviks... Sad što god da to znaći... Doktorica mi je rekla da za sada nema panike, prepisala mi je spasmex forte, par dana neka mijem 3*1, a kasnije po potrebi. Valjda će biti sve ok user posted image user posted image


Hvala Bogu da je sve ok. Samo što više odmaranja i bez živciranja (ako je moguće)user posted image user posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu KONJIĆ)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!