|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupnja preko Iherba
22.12.2014 8:03:22   
monstrum
IZVORNA PORUKA: Ela28

Ma samo da dođe jer ne znam kakav je postupak sa vraćanjem novca user posted image ali čitam baš još neke cure čekaju od 21.11. i 26.11. pa možda ipak još dođe daj Bože user posted image


mislim da nemaš razloga za brigu...oni su jedna od stranica u koju ne treba sumnjati...

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kupnja preko Iherba
22.12.2014 13:59:22   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28

Ma samo da dođe jer ne znam kakav je postupak sa vraćanjem novca user posted image ali čitam baš još neke cure čekaju od 21.11. i 26.11. pa možda ipak još dođe daj Bože user posted image


mislim da nemaš razloga za brigu...oni su jedna od stranica u koju ne treba sumnjati...


Daj Bože draga da bude tako user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kupnja preko Iherba
30.12.2014 10:30:20   
angellah
Narudžba od 15.12. upravo stigla user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kupnja preko Iherba
30.12.2014 10:54:04   
Ela28

IZVORNA PORUKA: angellah

Narudžba od 15.12. upravo stigla user posted image user posted image user posted image


Nemoj me zezati a moje od 28.11. još nema čini mi se da neće ni doći ode u vjetar 150 kn user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kupnja preko Iherba
30.12.2014 11:33:33   
Ela28
Stigao mi paket ovaj tren ne mogu vjerovati dobro je nije izgubljen idemo dalje u nove narudžbe user posted image user posted image

P.S.Nikakav poklon nisu poslali user posted image prošli put sam dobila olovku user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kupnja preko Iherba
30.12.2014 12:26:58   
angellah

IZVORNA PORUKA: Ela28

Stigao mi paket ovaj tren ne mogu vjerovati dobro je nije izgubljen idemo dalje u nove narudžbe user posted image user posted image

P.S.Nikakav poklon nisu poslali user posted image prošli put sam dobila olovku user posted image

Jupi, super da nije izgubljen user posted image
Da, da, mužić obavješten da idu nove narudžbe user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kupnja preko Iherba
30.12.2014 23:07:18   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28

Stigao mi paket ovaj tren ne mogu vjerovati dobro je nije izgubljen idemo dalje u nove narudžbe user posted image user posted image

P.S.Nikakav poklon nisu poslali user posted image prošli put sam dobila olovku user posted image



super..rekla sam ti da nema razloga za paniku user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kupnja preko Iherba
7.1.2015 23:30:04   
mamo
Cure,

ono što sam saznala vezano za naručivanje preko iherba i carinu je da za narudžbe do 22€ (bez poštarine) ne plaćate carinu, ali bi problem mogao biti taj što iherb ne stavlja račune u pakete pa ako vam ipak zaračunaju carinu, navodno se možete žaliti.

Pisale ste da su digli cijene poštarine, da, sad ovise o težini, ali ako je iznos narudžbe veći od 20$ onda je iznos poštarine 50% manji :), do 1 lbs je onda poštarina samo 2.22$ ako je iznos veći od 20$.

Uglavnom, ja sam skužila da više nikad neću vitamine kupovati kod nas jer su childlife i solgar i više nego 50% jeftiniji na iherb-u!

Ako netko prvi put naručuje, može koristiti moj kod http://www.iherb.com?rcode=DTW647 za 5-10$ popusta :)

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kupnja preko Iherba
22.4.2015 20:19:07   
angellah
Ej curke, granulo sunce i treba kupiti kremu za zaštitu od sunca i po to naravno idem na iherb jer ne vjerujem ovim našima... Ima tko kakva iskustva sa tim kremama? Čitam da sve ove dobre su dosta guste, pa razmišljam o losionima sa rasprščivačem.




Link za popust na prvu kupovinu: http://www.iherb.com?rcode=PSC748

(Odgovor članu mamo)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kupnja preko Iherba
14.8.2017 4:12:01   
pinkapica
Kome treba kod za popust ZEN8198

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!