|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Veoma sitna bebica
10.11.2014 20:31:15   
girlpower
Dobra vecer cure...evo mene s pitanjcem..opetuser posted image :.ugl.stigla nam je bebica kuci jedna veoma sitna bebica..2300g..moje pitanje je..koliko cesto i koliko ml.bi ona trebala papati? Rekli su u rodilistu svaka 2h 50ml..ja sam procitala da same bebice odrede koliko mogu..treba li je forsirati da pojede tako ako nece tj.spava? Brinuti se ako pojefe iz obroka u obrok manje? jel imala koja od vas takvu mrvicu? I kako ste vi to s papanjem odradile?user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 17.11.2014 11:22:30 >


_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: veoma sitna bebica
11.11.2014 8:45:10   
keyt
Draga Girlpower,

nemam iskustvo s tako sitnom bebicom, ali jedino što znam je to da bih je ja dojila na zahtjev, koliko god ona hoće, samo bih pazila da ne spava na cici, odnosno, neka spava ali nakon što si sigurna da je pocicala user posted image Ona će ti cicanjem potaknuti "proizvodnju" mlijeka. Ako namjeravaš dojiti, naravno, a nadam se da da. U slučaju da ne, onda bih se držala bolničkog savjeta.

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: veoma sitna bebica
11.11.2014 8:46:26   
keyt
... i da, ne bih forsirala i taj omjer vremena i količine shvaćala bukvalno.

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: veoma sitna bebica
12.11.2014 16:12:28   
mutilica
Slazem se sa Keyt,ne drzi se slijepo preporuka!
Moj je po izlasku iz rodilista ima 2,600 (rekla je moja mama "kao mali vrabac kad ispadne iz gnijezda) kada bi zaplakao a pelena nebi bila puna,ponudila bi mu bocu pa ako je gladan jeo bi ako ne nebi jeo.Sad ima 3 g. i nosi odjecu za 5 g.
P.S primjetit ces odmah kako manje place ako joj das jest kad on hoce a ne kako sat nalaze

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Veoma sitna bebica
27.11.2014 22:22:20   
Ela28

IZVORNA PORUKA: girlpower

Dobra vecer cure...evo mene s pitanjcem..opetuser posted image :.ugl.stigla nam je bebica kuci jedna veoma sitna bebica..2300g..moje pitanje je..koliko cesto i koliko ml.bi ona trebala papati? Rekli su u rodilistu svaka 2h 50ml..ja sam procitala da same bebice odrede koliko mogu..treba li je forsirati da pojede tako ako nece tj.spava? Brinuti se ako pojefe iz obroka u obrok manje? jel imala koja od vas takvu mrvicu? I kako ste vi to s papanjem odradile?user posted image


Ja sam rodila blizance prvi dečko 2980 a drugi 2450 tako da nije bio puno teži od tvoje bebice .A papali su u bolnici svaka 3 h u početku je to bilo i po 40 ml po nekad bi i ostalo mlijeka.Nisam dojila jer nisam imala ništa mlijeka a za bočicu su bili tako tako nekad zainteresirani a nekad bome ne znale su mi i sestre doći pomoći. Stoga samo polako sve će to doći na svoje user posted image

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Veoma sitna bebica
6.12.2014 0:32:31   
zima1995
Mi smo izašli iz bolnice sa 2790, i patronažna nam je rekla kad je prvi put dolazila, da ga malo forsiram i da ga dojim svaka 2 sata. Medjutim kad ga je izvagala i vidjela da super napreduje, rekla je da ne moramo više nego na zahtjev. I evo nas, neki dan došli sa sistematskog sa 1 mj i dobili smo 810 gr. Sad imamo 3600 i sve pet. Jede, kad hoće i koliko hoće user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Veoma sitna bebica
6.12.2014 11:29:13   
sorina
Beba ima svoj ritam i nemoj se striktno držati satnice i mililitara.
Nekad će biti gladan nakon 1h,a nekad nakon 3 h. Nekad će pojesti 20ml,a nekad 120.
Nisam sigurna da li dojiš ili hraniš na bočicu,ali u svakom slučaju ako plače,a pelena suha ti ponudi (.) ili bočicu pa koliko pojedeuser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!