|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zivot na otoku- Iskustva
6.8.2014 9:36:17   
leot
Zivim od od nedavno na otoku Pagu u gradu Novalja. Doselila sam iz Zagreba.
Sve mi je novo i jos se privikavam na zivot u malom mjestu.
Pomozite mi kako se priviknuti i zaziviti u malom mjestu.

Jer ima koga iz Novalje?user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zivot na otoku- Iskustva
6.8.2014 10:52:04   
hipo
Rodila sam se i idrasla na otoku, od studija na dalje zivim u Zg.
Sve ima prednosti i mana. Da imam posao na svom otoku, vratila bi se na njega.
Manji je stres, nema prometne guzve, zdravija hrana, zrak, vise vremena za obitelj i orijatelje.
U gradu naravno ima vise sadrzaja, veca ponuda svega, od doktora do zabave, vece su mogucnosti za obrazovanje djece od malih nogu...
To mi je falilo dok sam odrastala, nijebili glazbene, skoke steanih jezika...
Sve ovisi kako poslozis prioritete.
Meni je glavno za prezivljavanje gledat svoja posla i ne dozvoliti da te uvuku u lokalne price i svadje.
Pomaze kad imas neki hobi i zanimaciju.
Prijatelje s vremenom nadjes kao i svuda di te zivot odvede.
U moje rodno mjesto se doselilo zena od svuda: od Slavonije, Ceske imamo i jednu s Kube :-)
Tu su vec dugo i izgkedaju mi sretno, lijepo je sto je svaka od njih donjela nesto svoje i obogatila nase mjesto.
Otoci su rekla bih dosta otvoreni radi turizma pa prihvacamo sve koji se dosele jer to pomaze da se odrzi zivot na njima.
Od doseljenih zena obizavamo kolace i novu hranu :-)

oprosti na tipfelerima, nabadam po mobitelu
zaboravila sam dodat kako u tim mhestima ljudi puno vise pomazu jedni drugima-tako je barem u mom rodnom mjestu
i super mi he robna zamjena, ulhe za mandarine, popravak namhestaja za vino....

< Poruku je uredio hipo -- 6.8.2014 10:57:30 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!