|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Naknada
11.3.2014 17:57:33   
Ivonamalab
Ovako bila sam na birou! Saznala sam da sam trudna, te sam zamolila starog poslodavca kod kojeg vec neko vrijeme radim da me prijavi! On je to prihvatio te bi ja za mjesec dana otisla na porodiljni! Zanima dal cu ja moc dobivat nekakvu naknadu dok se dijete ne rodi!! Ako netko ima iskustva bila bih mu zahvlana da ih podijeli samnom!;)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Naknada
11.3.2014 21:26:21   
mišica 666
hoćeš nekih 800 kn.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Ivonamalab)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Naknada
12.3.2014 10:21:08   
ruwenzor
Koliko ja znam, ako odeš na bolovanje radi komplikacija primaš 80% ili 90% plaće, s time da dobiješ razliku do 100% ak je bolovanje trajalo dulje od 90 dana. Za vrijeme trajanja rodiljnog dopusta imaš pravo na naknadu u visini pune plaće (al max oko 5.500 kn), a za vrijeme roditeljskog max 2.600 kn.

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Naknada
12.3.2014 10:38:50   
elle1
A dobiva li se ista ako si samo prijavljen na birou tj nisi u radnom odnosu?ako da onda koliko dugo trebas biti prijavljen na biro da mozes ostvarivati ikakvu naknadu?

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Naknada
12.3.2014 11:09:01   
mišica 666
Ruwenzor za prosjek plaće trebaš raditi bar 9 mj u komadu prije otvaranja bolovanja a ovako samo imaš 800 kn. elle 1 ako si nezaposlena imaš pravo samo na rodiljnu naknadu na bolovanje ne.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!