|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   inducirani porod
10.2.2014 11:17:33   
mamino zlateko
Cure imam pitanje?jel imala koja od vas vise induciranih poroda?


Moj je prvi bio inducirani jer sam prenjela i nisam imala trudove i nisam se otvarala a i sad kako se cini me to opet ceka..termin mi je prosao prije tjedan dana,ali samo sam 4cm otvorena vec skoro tri tjedna,i imam slabe i neredovite trudove od petka ujutro..sad su mi rekli da ako ne krene so petka da idem na indukciju..sumnjaju da ce krenuti jer su mi rekli da imam ocito takvo tijelo koje nemoze bez pomoci samo pokrenuti jake i prave redovne trudove..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: inducirani porod
10.2.2014 13:10:58   
mišica 666
ja sam obe trudnoće imala inducirani jer moje tijelo očito nema okidač za trudove. nakon što sam u 1. dobila drip a u 2. trudnoći gel trudovi su normalno krenuli i rodila sam bez problema. tako su mi rađale i tetke i mama. valjda je genetika u pitanju.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: inducirani porod
10.2.2014 13:32:25   
mamino zlateko
Tako je i meni rekla doktorica..u prvoj sam dobila gel pa drip a sad ce vidjeti..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Perilica posuđa
inesica

Koliko često koristite perilicu posuđa?

Uvijek, nista ne perem rucno (65%)

Samo kad imam jako puno posuđa za oprati (12%)

Rijetko (23%)


Broj svih glasova: 84

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!