|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Noćno spavanje bebe
19.1.2014 8:08:53   
MKata
Namjerno sam napisala u naslovu spavanje, a ne buđenje jer vas želim pitati je li normalno da dvomjesečna beba prespava noć u komadu? Mislim, cijelu noć, 8 sati najmanje, a sad je već povećao i na 10!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Noćno spavanje bebe
19.1.2014 8:57:54   
ruwenzor
N je 2 mj počela spavati po 10 h po noći, prek dana je imala još 2 spavanca do 8 mj, a nakopn toga 1 dnevni i još uvijek (2,5 god) tak spava. H je druga priča, s 2 mj je počela po n8-9 h al se s 3 mj vratila na 2-3 noćna buđenja.
Ne vidim problem da ti beba tak spava, uživaj user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Noćno spavanje bebe
19.1.2014 9:47:09   
MKata
Ma nije da se žalim...super je ako će tako ostati. Samo pitam jel to OK...nekako su još mali, ali valjda oni sami osjete i znaju!

_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Noćno spavanje bebe
19.1.2014 11:13:05   
Kazimira
To ti je super! Da mu bilo kaj fali javio bi on tebi....
Moja V isto zna potegnuti čak i 11 sati......prosjek do sad je buđenje 1 po noći......ne brine me, dapače jako sam sretna...samo da tako ostane user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Noćno spavanje bebe
19.1.2014 12:53:01   
Ela28
Naravno da je to super :) moji blizanci imaju 14 mj uopće ne spavaju cijelu noć jer se po par puta bude tako da mi još nismo spavali u komadu od njihovog rođenja hehe

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Noćno spavanje bebe
27.1.2014 15:07:29   
mali andeo
o pa to je super! i moja je počela s mjesec i pol negdje spavati cijelu noć,a onda kao neki preokret,sa 7 mj,se počela buditi doslovno 100 puta u noći...
sad to sve ide rjeđe,ali još uvijek se probudi oko 3-6 puta u noći...
ali ok ! naviknuli smo se na to !!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Noćno spavanje bebe
27.1.2014 15:45:39   
mamasita
sasvim normalno i uživaj user posted image user posted image moje tri curke su sve spavači,i najmanja mi se sad budi malo češće zbog zubi(prošla je 6 mjeseci) ali isto spava cijelu noć kadam je ništa ne muči i tako od rođenja.ništa loše,dapače,naspavaj se i odmoriuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Noćno spavanje bebe
27.1.2014 19:51:51   
MKata
U biti je i moj stariji kad je bio mali spavao bolje nego kasnije. Oko 4,5 mjeseca je dobio prvi zubić i to ga je jako patilo, s 8 je postalo nepodnošljivo, budio se svakih sat i pol, sad je skoro 4 godine i još uvijek se noću budi par puta!
Nadam se da će ovaj mali nastaviti ovako dobro spavati user posted image

_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Noćno spavanje bebe
4.2.2014 18:56:43   
chipa
Ako se bebacu spava neka spava, prvog sina sam budila svakih 3 sata za hranjenje, al sad user posted image od 2 mjeseca pustim da spava i kad ogladni ona se sama javi ... nekad prespava cijelu noc user posted image , al neki put se probudi 1-2 puta... ona sretna, mama sretna user posted image

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!