|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zimske bebice 2013/2014
18.1.2014 16:14:52   
kisica
Eto mamice...neke od nas su već sa teme odbrojavanja postale mame..pa neka ovo bude naša temica onda.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zimske bebice 2013/2014
18.1.2014 16:43:06   
ringerajka
Neka ti se ja pridružim odmah sutra :) iako nema naznaka! user posted image super za temuuu, vi iskusne mame cete me savjetovati :)

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zimske bebice 2013/2014
18.1.2014 18:32:01   
mamino zlateko
tu bi i jaaaauser posted image user posted image ..al ocito cu jos malo pricekati..ringerajka naravno da cemo se
savjetovati,pomagati,bodriti i kukati user posted image ..kisice bravo za temu..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zimske bebice 2013/2014
18.1.2014 18:52:41   
kisica
Onda ajmo curkeeeuser posted image

Inaće, jel koja nosila steznik? Sad gledam po netu da bi uzela,iako ja nosim svoje trapke evouser posted image
Al imam malo trbuha,pa nisam ziher jel mi treba ili neuser posted image

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zimske bebice 2013/2014
24.1.2014 15:42:03   
ringerajka
Kisice nemam ti pojma za steznik, mislila sam ga i ja uzet ali mozda da ipak malo pricekas da se maternica vrati na mjesto? Stvarno ne znam...tako sam nekidan cula...kako ste vas dvije? Kako se braco prilagođava?

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zimske bebice 2013/2014
2.2.2014 20:27:11   
kisica
Hej cure moje..ja sve čekam, i čekam tko će prvi k meni, ali ono ništa...

Mi sutra punimo 3 tjedna. Što da vam kažemo?
Gabrijela je onak, beba kao beba. Dosta ima čudan ritam, i dojimo što je meni nešto sasvim novo jer prvog malenog sam dojila dosta kratko..ona je stalno na siki, i zaista papa, ne spava, ne odugovlači sa time..ali nekad papa 20 minuta, pa 2 sata ne traži, a nekad traži nakon pol sata još, pa za par minuta još...noći pogotovo...nekad imamo noć gdje se budi svaki sat i papa...
Što se tiće samog dojenja, 3 i 4 dan moje grudi su buknule, počele se stvarati bolne kvrge, pa sam vam ja malo surfala i našla neku temu sa kupusom, i taj kupus je zaista jaaaako pomogao, smanjila se napetost u grudima i sad smo tu negdje..valjda se ona ponuda i potražnja negdje našla na pola. Tako da...imajte na umu kupus kao obloge (ako zatreba).
Ono što me malo muči je to što sam ja zaista puuuna mlijeka, i moj unos tekućine je sad na nekih 2-3 dcl dnevno, jer sve više što unesem rezultira time da mi grudi buknu i počne se kvrga stvarati ponovo..tako da vam ja umirem od žeđi i ako je koja dojila već,molim savjet podhitno jer ovako ću krepati.

Pupak smo riješili, konačno je zarastao. Inače nakupujte gazica jer nama su pri otpustu rekli 3 puta dnevno mjenjati obavezno, a po potrebi i više...prašak Tyrosur također...

Ah, da..steznjak..kupila ja steznjak u Lisici, tj.stezne gaće, platila 180 kuna, i navukla ja to čudo na sebe, i nosim ja to zaista svaki dan..ali je to koma, ja sjednem to sve padne dole...iako zapravo ni nemam potrebe za njime, ja sam na staroj kilaži, trbuha nema, samo nešto kože..ali eto..

Papire za malenu smo sredili, pa tko to još nije rješavao neka se pripremi. Evo mog popisa, pa možda pomogne kome od vas...
1-Matični ured,morate ići oboje, nosite osobne, vjenčani listove i 3 puta po 20kn biljega (nemojte to zaboraviti jer kod nas se nemogu kupiti u m.u. nego sam ja morala tražiti kiosk). Ponesite i otpusne listove za svaki slučaj. Dobijete rodni list, domovnicu, i izvod iz matične knjige rođenih, oib.
2-Mup, tu može i samo jedan ako ste u braku...treba vam domovnica i rodni list (orginali i kopije), osobne oba roditelja i kopije.
4-zdravstveno za djete, ovisi kako osiguravate...preko vas, muža ili samostalno.rodni list djeteta, na uvid + kopija
uvjerenje o MBG-u djeteta, na uvid + kopija
potvrda o prijavi prebivališta djeteta, na uvid + kopija
uvjerenje o prebivalištu roditelja na kojeg se prijavljuje dijete, na uvid
obrazac zahtjeva ovjeren u tvrtki roditelja ("Tiskanica-3")
3-Hzzo, za jednokratnu vam treba kopija osobne, tekućeg računa, rodnog lista, uvjerenje o prebivalištu vas i djeteta...
5-grad, to još nismo obavili

Ova moja curica vam jakooo puno kaka, a koliko sam vidjela u rodilištu sve bebe su takve..svaki podoj - stolica..tako da smo do sada potrošili mali paket pelena, i jedan od pol paket po 77 pelena..maramice 3 paketa...
E da..i to sam vam htjela reći, one besplatne pelene što možete dobiti:
DM - odete tamo, skenirate na terminal karticu od Dm-a, u promjeni podataka dodate novog člana, i dobijete kupon za Pampersice 1, mali paket..nešto manje od 50 pelena. Dobijete knjižicu sa popustima, i unutra imate gratis jastučiće za dojilje i neku kremicu još...
Konzum/Multiplus - isto preko weba u podatcima dodate novog člana, i dobijete kupon za besplatne pelene doma na sdresu.
Plodine - pošaljete mail za pelene, dobijete obrazac od njih, popunite ga i pošalju vam kupon za pelene doma.

I na kraju kako moj A.reagira na sekicu..za sad jako lijepo..on je i dalje u svom svijetu i tu i tamo sjeti se da sad ima i nju, onda dođe do nje, draga je, tješi je, neki dan je rekao kad je plakala "Mama ja ću, ti odmori umorna si"..onda joj viče ššššššš, tu sam ja braco tvoj..strašni su...
Prve noći je ludio, na svaki njezin plač i on bi se budio, onda je otkrio da se može pokriti jastukom po glavi i sad tako spava.
Međutim, ne stišava se, i urla po kući kao da je sam, i najčešće onda ja moram vikati da se stiša, pa se bojim da ne shvati to kao da je ona sad glavna svima i da on ništa ne smije.


< Poruku je uredio kisica -- 2.2.2014 20:39:43 >


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zimske bebice 2013/2014
2.2.2014 20:44:52   
kisica
E da..i to sam vam htjela reći oko onog što obući kad idete van..uglavnom, mi smo obukli štramplice, čarapice, body, hlačice i gore pletenu vesticu, kapicu, i skafander..za dekicu su nam rekli da je previše i da ne nosimo..pa sad vidite hoćete uzeti dekicu ili ne...

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zimske bebice 2013/2014
4.2.2014 0:31:12   
kisica
Pisem ja sebi sama.
Bili na pregledu danas. Cura stara 21 dan,tt 3500gr. I cm 50
U 18dana,od izlaska dobili 900gr.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zimske bebice 2013/2014
12.2.2014 11:03:02   
ringerajka
Kisiceeeeee iscrpan izvjestaj, hvalaaaaa tiiij :) iako sam na mobu oa ne mogu pohvatati sve da prokomentiram! Curica cupeeer napreduje user posted image user posted image user posted image ! Ja nemam jos vremena pisati izvjestaje jer se ruku na srce malcu je tjedan dana i jos se nismo uhodali ni blizu... isto ima cudan tempo, po danu samo jede i spava ( ni najmanje ne place-ja ga moram budit svaka 3 sata da jede), ali po noci je dosta nemiran... tako je bilo i u rodilistu! Sestre su rekle da ne znaju sto bi s njim! Znaci po danu je jako malo budan, ali zato koncert pocinje iza ponoci! U rodilistu je plakao od ponoci pa do 5 ujutro 2 noci,pa smo dosli kuci pa je ponovio to isto...skontali smo da ga muci probavica, nakon svakog obroka obavezno mora podrignuti, stucati, prduckati...onda je preksinoc super spavao a sinoc opet ajme... sad, ne znam sto bi ti rekla...ja dojim, do sada sam nakon svakog dojenja morala izdajati jer je bilo previse mlijeka pa sam mu davala ciku prvo a nakon toga izdojeno u bocici...bar bi znala je li pojeo i koliko...tako sam ga budila svako 3 sata..medjutim patronazna je rekla da izbacim bocicu i dajem samo ciku...e sad se tu situacija mijenja, izgubili smo red-nema vise svako tri sata..dapace,izgleda mi kao da je non stop na ciki...papa jedno 20 min, pa podrigne pa mu sam opet...opet papa nekih 10-15 min (cim dotakne ciku zaspe) pa ima dosta odugovlacenja...pa ga stavim u krevetic i onda Zakenjka i opet ide cika na par minuta...znaci ako u 9 ujutro krene presvlacenje i hranjenje..to traje do 11 sati skoro aa svim odugovlacenjima i onda nam je u 12 vec drugi obrok! Malo sam izgubljena...
A ti ako su ti cike tako velike tvdre i upaljene,zasto ne izdajas pa zaledis mlijeko?ja sam vec zaledila nekoliko casica, steta mi je bacat a moze stati smrznuto 6 mjeseci...
Papire jos nismo rijesavali, tek nam je 8 dana a i ja nisam skroz oporavljena..hemerodi me rasturaju preko dana, moram dosta lezati i onda bude dobro..mazrm kremicom, gospinom travom pa se nadam da ce ici na bolje! Savovi su skoro pa skroz prosli i mogu reci da se lagano oporavljam od stresa poroda..iako su mi rekli da sam imala porod kao da rađam peto dijete a ne da sam prvorotkinja! A meni je bilo toliko bolno izbaciti bebu od 4 kg... u slj.trudnoci cu manje jesti user posted image user posted image ako se uopce usudim na jos jedan porod user posted image user posted image ja isto imam od lisce nekakav steznik, 230 kn je bio kad sam ga uzimala za vjencanje...probati cu s njim iako sam dosta dosta izdusila, samo mi je stomaka ostalo...ali rijesim ja to!

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zimske bebice 2013/2014
13.2.2014 0:22:24   
kisica
Ringerajka - zbog tog cicanja ne brini, tako ti je to prve dane..i moja je to radila..a onda se tamo negdje oko 10tog dana počelo nekako slagati sve(imaš na Facebooku super grupu Moja podrška dojenju). Ovo sa noći, moguće da mjenja noć i dan ali to će ti se kasnije stabilizirati sve. Mojoj ti se rad crijeva, kakanje nakon podoja i to nije još stabiliziralo, tako da nakon svakog podoja imamo stolicu, dok guta čujem joj crijeva i sl.

Što se tiće izdajanja, to ti nije pametno baš, tako ti se zapravo ponuda i potražnja nikad neće stabilizirati..štoviše izdajanjem potičeš da se stvori još više mlijeka, i tako se vrtiš u krug.

Ja sam imala ta dva dana problema sa prepunjenosti i sad je gotovo to, cicke su mekane, super nam ide, jedino ako prođe malo duže vremena da ne sisa, onda se počnu puniti baš puno više.
Mlijeko ne izdajam i ne spremam jer nemam potrebe za time sada više, ona lijepo papa, najede se, lijepo spava i super napreduje.

Za papire, mislim da ti je rok za matični ured 15 dana, pa pazi na to.





_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zimske bebice 2013/2014
13.2.2014 0:26:06   
kisica
E da, kod mene ti isto ima neki problem, ali ja pojma nemam jel bi to bilo od tvrde stolice ili je unutarnji hemoroid. Uglavnom, dok obavljam nuždu peče me užasno, i onda bude i krvi na papiru.

Sutra nam je puni mjesec, sistematski smo obavili već, ali smo vagani prije 2 dana opet i imamo 3800.

Inaće kod nas je napeto...nije nam bolje od inhalacija pa sad pijemo sumamed, 2 ml kroz 3 dana, idemo na inhalacije još uvijek, a braco nam je pod virusom, sinoć je kurio do 40, tako da samo strahujem da ne pokupi i ona sada.

Jedva čekam da dođete sve doma pa da se raspišemo o našim mazicama.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zimske bebice 2013/2014
13.2.2014 11:14:36   
ringerajka
A jooooj, mogu zamisliti kako je tebi... kako ti spava po noci? A joooj a jos braci pod temperaturom...ja bi pala s nogu..i ovako sam sva slomljena jer se mogu tuci nogom u guzicu ako spojimb2 sata sna po noci i sat po danu... user posted image user posted image ... opet me nocas gnjavio, kad je na rukama dobro je..zaspe mi na rukama, ja ga spustim u krevetic (ili svoj krevet) i odma je panika...i tako ga ja po 100 puta uspavam i legnem, on se 100 puta probudi... ne znam sto cu vise... user posted image user posted image . Previse spava po danu, samo jede i spava...i ne znam kako to okreniti..sinoc je preskocio jedno spavanje, ja sam se poveselila da ce ga to iscrpiti i da cemo prespavati dio noci ali ne... user posted image
A to sto se dojenja tice, sad vise neman sto ni izdajati jer uredno sisa po cijele dane pa su grudi lijepo omeksane, jedino ako osjetim da se jedna mal ovise napunila malo izdojim da omeksa da je on lakse uhvati jer je smotan...
evo nam je i mamino rodilaaa napokon...sad cemo se lijepo svi prebaciti ovamo na temu...jos Tink i mmamita!

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zimske bebice 2013/2014
13.2.2014 11:25:07   
innayari
hellooouuuu evo i mene k vama hehhh, Inaya se rodila sa 4110 kg te 50 duga,na carski smo morali,dva dana smo. već doma i super se uhodali papamo kakamo i spavamo,mlijeka imam svakim danom sve više al bradavice me booooole za poludit kad vuče malo mi ih je oštetila tako da sam uzela one leptirice za dojenje pa je malo lakše s njima a i ona ih je dobro prihvatila sutra nam je tjedan dana već jupiiii user posted image , evo spava već dva i pol sata tako da sam rucala na miru te se odmaram spavam kad i ona mama mi je tu pa mi pomaže najviše oko davida tj zabavlja ga hhehh i kuha nam

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zimske bebice 2013/2014
13.2.2014 16:15:42   
kisica
Ringerajka – noći su nam bile sasvim oke. Probudila bi se, ja je presvučem, sisa 5-10 minuta, i zaspi..vratim je u krevetić i do idućeg buđenja to je to. E sad nekad se razbudi i onda ja nosim, a ona gleda širom otvorenih očiju i kesi se..mustra. Noći su nam uglavnom dobre. Nama je dan problem. Već par dana bude umorna, spava joj se, a nikako zaspati..ljuljam je, pjevam, dojim (najede se, baci bradavicu vanka i nakon min se probudi), mazim, stavim kraj sebe ali ništa…evo sad smo 2 sata muku mučili i napokon je zaspala.
Innayari – čestitam mila. Ti nam se oporavi brzo, odmaraj što više sada, a bebica neka nam bude vesela i sretna kroz život. Za bradavice, najbolje ti je kad ti beba posisa, svojim mlijekom namaži bradavice.
Sa Adrijanom sam jutros u 1 išla na hitnu, uho ga boli, izgleda da se upalilo..a ona je ostala doma sa mm, plakala je 20 minuta dok se nisam vratila.
Sve mi je ovo sad kao da je prva, A.je bio super, on bi papao i ja ga polegnem i on leži, gleda okolo, zaspi, nikad nismo imali ceremonije uspavljivanja, bojim se iskreno što će biti sa time..napreduje jako dobro, već sad ima preko 4 kg, ko će ju kasnije nosat kad se još ubuca.
Uz to sve ima mi kiselu stolicu, guza joj je pečena jadnoj.


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu innayari)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zimske bebice 2013/2014
14.2.2014 14:55:47   
Tink
jao kisice sve se bojim tvoje priče....meni se sad čini da je s L sve bilo tako lako njega nikad nisam morala uspavljivat, nikad nosit, spavao je cijele noći, papao bez problema ma nakon poroda je sve bilo za 5...a ova mi je trudnoća toliiiiko drugačija (dao Bog pa će bar porod bit bolji) da me strah da će i user posted image bit drugačiji pa će mi opet bit kao da je prvi put user posted image

Uživajte sa malim anđelima...moj mene još žulja user posted image

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zimske bebice 2013/2014
14.2.2014 18:35:23   
ringerajka
Kisice draga, daj kazi mi molim te kada se smije nositi steznik? Nosis li ga po noci ili? Ja sam ga upravo obukla, kao steznik-gacice (to sam kupila za wedding day), pa me strah da sto ne poremetim, da nije prerano?!?! Dosta steze, ne znam nosi li se po danu samo ili i po noci? Jeli sincic ozdravio??? Kakva je situacija?
Sto jedete s obzirom.na dojenje? Ja slusam svakakve price, vise nisam pametna sama...
Eh da,iza nas je jos jedna teska noc, plakao je od 11-4 ujutro...ja sam popila dosta caja od koromaca pa je kakao 3 puta u 3 sata... zeznula sam stvar,pretjerala sam vjerovatno jer sam cula da je to caj za laku noc pa sam racunala da ce bit miran po noci...a ono njega otvorilo jadnicka samo tako...i evo sada cijeli dan spava..mrva.mamina draga...a nocas sam se iznervirala sva,a vjerovatno je i na njega to preslo :( ali eto, danas se nadam boljoj noci..
Dajete li bebi ista osim sike? Vodicu na zlicicu ili caj od koromaca? Caj od kima? Ne znam, svasta slusam a nisam vise pametna...

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zimske bebice 2013/2014
14.2.2014 18:50:41   
mamino zlateko
Da se i mi tu javimo...ako bude srece i ne pozutimo do dutra mogli bi doma...nadam se da bude tako,jedva cekam da budem doma sa svojim ljubavima,vec mi tena jaako fali...a i mislim da ce nam biti puno bolje doma,nadam se da cu se i naspavati..proslu noc nisam nista spavala,ona bi stalno papala a nikako da se najede..vukla je od 9 do 12,onda zaspala do 2,pa bila na ciki do 4 i onda spavala do pol 7...nadam se boljoj noci...jos mi ostecene bradavice,boli ko sam vrag a i ona vuce jako...ja sam hvala bogu super,bila sam sivana jer sam popucala..imam 6 savova..i mm bio samnom na porodu..hvala mu puno,bilo mi je puno lakse uz njega...hvala ti ljubavi jos jednom...

Vi ste se tu raspisale...a znaci sve dojite?

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zimske bebice 2013/2014
14.2.2014 22:40:35   
kisica
Tink mila meni ti je to isto na neki način pomalo šok. A.nikad nije trebao nosanje, a cura je toliko drugačija i zahtjevnija. Ona gotovo nikada ne zaspi dok papa, osim noću, a nekad ni to...uvijek treba neke ceremonije, al najbolje je kad se izmori i onda plaće jer nezna kako zaspati. Koma...evo i sad..već 2 sata se nosimo i ljuljamo i ništa...

Ringerajka - ja sam prve dane nosila i po noći..sad ga skinem jer nekako lijepše spavam bez njega. Počela sam negdje 10tak dana nakon poroda. Stariji je evo kao nov, spava kao top dok damica pjeva iz sveg glasa. Ne dajem ništa, jer svi govore kako dojenoj djeci ne treba ništa davati. Prvi mi je bio na ad, pa sam njemu kuhala kim za grčiće. Moja ti cura i ovako kaka u 3 sata 3 putauser posted image

Mamino - držimo palčeve da idete kući. Nama je bilirubin bio 216 i pustili su nas. Prvi dani su nam najteži, al doma je sve lakše.

Cure možda koja zna, moja G.ima jako kiselu stolicu, neznam kako, zašto ni zbog čega. Ja ne jedem ništa novo, jedem jednom na dan, i to je to. Počelo je prije par dana, jadna je sva pečena po guzi. Mažemo sudocremom, ali ne vrijedi kad je svaka stolica takva, samo je gore...

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zimske bebice 2013/2014
15.2.2014 9:49:45   
mamino zlateko
Idemo tek sutra doma.. jer nisu prosla cijela 3dana od poroda..tek ce navecer biti i onda joj moraju vaditi krv i onda sutra mozemo doma..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zimske bebice 2013/2014
15.2.2014 15:12:15   
ringerajka
Mamino kako ste,je li manje bole bradavice?
Ja vam danas idem na kavicu, baka ce cuvati dijete...moram malo user posted image user posted image ..
Kako ste mi svi? Mi smi sinoc imali diiiivnu noc, bebac je spavao od 1 do 3 onda se uskomesao pa sam mu dala jest 5 min pa je zaspao do 6 pa papao i mijenjao se i onda do 9 ipo...ja preeezadovoljna...popila sam sinoc kamilicu i par zrnaca kima unutra...mozda je to dobro djelovalo user posted image ..sto jest jest, dobro je! user posted image user posted image

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zimske bebice 2013/2014
15.2.2014 16:18:59   
mamino zlateko
Ringerajka fala bogu kupili mi one sesirice za dojenje i sad mi ne ostecuje bradavicu pa i manje boli..ringerajka bravo za kavicu...i bravo za bebija sto je spavao...ja jedva cekam sutra..vec sam tolko nestrpljiva..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zimske bebice 2013/2014
15.2.2014 16:26:14   
kisica
Mamino - brzo će ta još jedna noć. Kako bradavice?

Ringerajka - već kavica? Ajme blago tebi..ja sam došla doma i treći dan otišla u trgovinu, G.je plakala od kad sam krenula do kad se nisam vratila, a bila je suha, sita i sve kako treba. Neku noć kad sam A.vozila na hitnu, ista stvar.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zimske bebice 2013/2014
15.2.2014 17:20:14   
mamino zlateko
Kisica ma bude bolje,krenulo je na bolje..i dojenje ima neki ritam,dojim ju nekih pol sata do 45 min i onda mir 2 do 2 i pol sata..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zimske bebice 2013/2014
15.2.2014 20:22:18   
ringerajka
Cure evo mene s kavice, u 5 sati otisla dosla kuci ima pola sata...bebica je sve prespavala...taman ga bska promijenila i kad sam ulazila u kuci unervozio se jer je bio gladan..danas opet puno spava, strah me da ne bude nereda nocas opet...bilo mi je suoer na kavici samo me sada malo boli jedan punat, previse sam hodala (city centar)... a i sad.kad aam isla piskit vidim.krvav ulozak? A zadnja dva tri dana mi je bio kao zut..nije bilo krvi... ima biti da sam trebala jos malo odlezati...ali proci ce, bitno da sam.ja kavicu popila user posted image

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zimske bebice 2013/2014
15.2.2014 21:10:10   
kisica
Ringerajka - to za uložak, to ti je oke...Tako to ide.,..par dana žuto, pa onda jedan dan krv, pa će ti opet tako žuto, pa onda opet neki dan krv...da ne misliš što je to..evo meni je prije 3 dana bila opet krv. Tako valjda ide to čiščenje... Drago mi je da ti je bilo lijepo, i super za bebicu.

Mamino - super, vi ste se već uhodali kao veliki.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!