|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čime crtati, a da ne ostavlja fleke na odjeći?
7.11.2013 10:55:02   
Sunshine28
E da, došli smo i do toga, od jucer crtamo i jako nam se sviđa! user posted image
palo mi na pamet i dala ja mojoj Em u ruku crveni flomaster i papir, na kraju je naravno crvenog flomastera bilo svuda....znam ja da se djeca moraju prljati, ali htjela bi izbjeci trajne fleke, vec mi pun kufer odvojenog tretiranja fleka od mandarina i mrkve....

kontam joj kupiti drvene bojice svakako, to se mora moci oprati u ves masini, ali one su takve da mora jako pristisnuti da ostave trag, a Em je tek 13 mj., ne zna ni drzati olovku, a kamoli pritisnuti ju na papir

razmisljam o "masnim" bojicima, to mi se cini super za nju, samo ne znam da li to silazi sa odjece u obicnom pranju u ves masini?

iskusne mame, imate kakvu preporuku? mozda neka marka flomastera sa kojom imate pozitiva iskustva? masne bojice? nesto deset_o?

znam da postoje magnetne ploce i slicne inovacije, ali ja sam za papir i bojice "vulgaris", mislim da su one bolje i zabavnije za djecu....

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 7.11.2013 10:56:26 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Čime crtati, a da ne ostavlja fleke na od...
7.11.2013 11:01:46   
pepeljuga
Imaš i flomastere koji se peru sa vodom, znam da ima u mulera i mislim da je marka carola ili tako nesto slicno

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Čime crtati, a da ne ostavlja fleke na od...
7.11.2013 11:04:39   
Sunshine28
oooooooo, pa to je prekrasno :) tnx.

slusam jos prijedloga!

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Čime crtati, a da ne ostavlja fleke na od...
7.11.2013 16:00:45   
ruwenzor
N je crtala s običnim drvenim bojicama pa je za 1. rođendan dobila neke kao dječje drvene, u biti su normalne drvene bojice samo malo deblje i ak se ne varam šesterokutne da ih kikači mogu lakše primiti, kupili smo ih u interšparu za 20-ak kn. Fora su jer nisu okrugle pa ih može slagati jednu na drugu pa radimo "kućice" s njima. Voli i voštane boje i one tempere za prstiće iz tisak medije, perivo na 40 user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Čime crtati, a da ne ostavlja fleke na od...
7.11.2013 17:38:01   
troubled
marka je Crayola....sve njihovo je idealno za male ručice, flekice i ostalo...
sve se pere običnom vodom...
jesu malo skuplji, ali svaka nam se kuna višestruko isplatila user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Čime crtati, a da ne ostavlja fleke na od...
8.11.2013 12:12:42   
Sunshine28
hvala cure, bila jucer u mulleru, uzela flomastere crayola i odlicni su! Em sve sva isarala po licu, ja je obrisla jednim potezom mokrom blaznicom! user posted image user posted image user posted image user posted image

i ove drvene i tempere zvuce dobro!

ma sta bi ja bez RR, svako pitanje ovdje nade odgovor user posted image



_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!