|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   album za slike
11.6.2013 15:59:34   
sretnaz
Zapravo me zanima da li razvijate slike od kad svi imamo digitalne fotoaparate. Bilo je na Kolektivi da se za 100 kn može razviti 100 slika pa smo to kupili i jedva sam se natjerala da izaberem slike. Sad me čeka ta hrpica da ju stavim u album. A zapravo, puno je ljepše i praktičnije imati album. Nikome se neda buljiti u monitor.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: album za slike
11.6.2013 17:52:05   
mali_macic
ja sam isto tako razvila jednu, dvije velike ture slika (izbor je bio jako tezak), prije cca. 2,5god. i imala sam namjeru napravit sam album no medjutim poslozila sam mozda cetvrtinu slika i ostatak jos uvijek ceka da ih poljepim.
pa sam si mislila izradit Foto Knjige, no nije se ni to jos realiziralo posto mi je jako tesko odabrat slike u moru lijepih slika koje imam od Elle.
Kako je lijepo imat digitalni aparat i sto se odmah moze vidit da li je dobra slika ili ne, imalo je i svoj draz stari aparati. cekat dok se razviju, pogledat slike uz kavicu i onda ih poljepit. bilo bi najvise 38 slika i brzo bi se to poslozilo.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: album za slike
11.6.2013 17:56:37   
Renata RR
Razvijamo, ali s velikim zakašnjenjem i uvijek se skupi brdo slika, tako da bankrotiramo...user posted image

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: album za slike
11.6.2013 17:57:09   
ketix1
Otkako imam digitalni fotić slikam svako malo tako da imam more fotki na kompu. S vremena na vrijeme dio izabranih razvijem. Ipak mi ih je draze listati u albumu...

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: album za slike
11.6.2013 18:01:33   
Ella27
Imam ih il na kompu, il ih pržim na cd - razvijam samo neke da si stavim u jedan mali album i u okvire i za bake i dijede :))

_____________________________

mamina ljubav 15.07.2012.

(Odgovor članu ketix1)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: album za slike
11.6.2013 18:27:36   
bella 1
ja ih imam hrpu i nikako otići razviti, radosnica me potaknula koju se povremeno sjetim ispunjavati pa mi fale slike da je upotpunim user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu Ella27)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: album za slike
11.6.2013 20:50:03   
BUMBI
Ja izradjuem.I to najcesce saljem.u Dm,uvijek po nekih 70-100 kom kad skupim

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: album za slike
11.6.2013 21:00:27   
anne
Ja sam razvila tonu slika u DMu. Radila sam i scrapbook od izdvojenijih.user posted image
Volim fotkati i razvijati.
Sad već jedno godinu dana nisam.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: album za slike
12.6.2013 23:27:12   
sretnaz
user posted image svi su vrijedniji od mene... ipak svako toliko razvijate
mislim da bih trebala kopatoi po fotkama unazad 5 godina ili više da napravim jedan album

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: album za slike
12.6.2013 23:29:26   
evanoi
i ja ko bumbi, sakupimo nekoliko desetaka fotkica i sve šaljemo u dm. vjenčani album smo si sami izradili po njihovom fotoprogramu, i svi mu se dive :)

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: album za slike
19.12.2013 12:15:05   
pepetak
Ja radim fotoknjige ;-)
Ispadne na kraju stotinjak stranica oko 400kn, ali i sigurno bude nekih 500 fotki. Dvije godine stanu u jednu fotoknjigu. Trenutno završavam drugu po redu :-D

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!