|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Margarin
10.6.2013 19:35:40   
Renata RR
Ovo je još jedna od namirnica od koje djeca nemaju baš i nikakve koristi osim začepljenja žila... Da li dajete djeci margarin ili kupujete maslac koji je malo skuplji? Mi smo navikli na maslac...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Margarin
10.6.2013 19:39:58   
bella 1
ja sam mislila da je koristan user posted image , patronažna mi je preporučila zbog potrebnih masnoća, ali listić samo odrežem...ukusnije mu je, a mislila sam i korisno, moram sad istražit malo o tome...user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Margarin
10.6.2013 19:41:02   
bella 1
pardon , maslac mi koristimo...user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Margarin
10.6.2013 19:43:23   
dadls
Maslac ali i omegol.

_____________________________

L. 16.12. 2006.
A. 06.05. 2013

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Margarin
10.6.2013 19:44:44   
sretnaz
Propaganda čini čuda. Vjerovalo se da životinjske masnoće štete i onda su izmislili margarin. I sad se opet vraćamop na izvorne proizvode. Nakon svega što sam čula i pročitala logično mi je da je zdravije jesti ono što se proizvodi prirodno. Uglavnom za sad dajem samo maslinovo ulje, a ubrzo ću i maslac. Margarin se u našoj kuhinji koristi samo za kolače i to sve manje. Neki put ga kupim radi cijene kad znam da moram napraviti puno kolača. Ali mm isključivo maslac maže na kruh. Ja niti jedno jer ne volim.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Margarin
10.6.2013 19:47:38   
Renata RR
Nakon svega što sam čula i pročitala logično mi je da je zdravije jesti ono što se proizvodi prirodno


Slažem se!user posted image

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Margarin
10.6.2013 19:50:20   
Ruža
Sad smo u fazi namaži i smaži.user posted image Ali uvijek dajem prednost maslacu i svinjskoj masti.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Margarin
10.6.2013 20:26:32   
Ninaa
Mi to ne mažemo, mama ko dijete išla u Thalasotherapiju i tri tjedna jela za doručak margarin i marmeladu i tak mi se zgadilo da to više ne mogu probati, mi smo više od sirnog namaza i linolade. A za jelo koristim svinjsku mast imamo domaću, a u kolače sam stavljala maslac dok mu sad cijena nije otišla u nebesa

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!