|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Friteza na vruči zrak
21.2.2013 12:12:31   
anaxx
Da li ju netko ima?
Kako ste zadovoljni s njom?
Koja marka je najbolja? Philips - Tefal?

user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Friteza na vruči zrak
21.2.2013 12:17:39   
BUMBI
To mi je maloprije izbacilo kad sam upalila netuser posted image ..to je ona za jednu kap ulja?
Ja nemam,tj nemam nikakvu fritezu.

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Friteza na vruči zrak
21.2.2013 12:24:36   
anaxx
Nije baš za jednu kap ulja... na 1kg krumpirića ide jedna veča žlica ulja.
Namam ni ja fritezu-običnu, nekad davno sam ju imala, još u studentskim danima (znači stvarno davnouser posted image ), ali to mi je koma, ta količina ulja, pa za par prženja .... mislim da je katastrofa puno puta pržiti na istom ulju.

Ovo mi zvuči ok za neka brzinska kuhanja kad ne stignem prije skuhati pa onda nakon posla nešto na brzinu treba izmisliti... samo nije baš ni jeftina....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Friteza na vruči zrak
21.2.2013 12:26:48   
seraphyme
ZANIMLJIVO user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Friteza na vruči zrak
21.2.2013 12:36:45   
anaxx
IZVORNA PORUKA: seraphyme

ZANIMLJIVO user posted image


Da, ako ti ne uleti onaj Aventov aparatić, eto ti ideje za potrošiti novce...user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Friteza na vruči zrak
27.2.2013 23:33:48   
Dora04
Ja ju imam i stvarno ide kap ulja, u smrznuti krumpir čak ne stavim ni tu kap. Super je samo što se krumpir malo duže peče nego u klasičnoj fritezi. Moje cure vole pomfri i često im ga pripremam jer je ovako pripremljen puno zdraviji nego onaj pečen u duboko ulju.Moja je od Tefala i toplo ju preporučam.

_____________________________

DORA 27.07.2004.
KATJA 23.11.2008.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Friteza na vruči zrak
28.2.2013 10:11:33   
anaxx
Super da si zadovoljna, mislim da ću ju i ja upisati u proračun za sljedeći mjesec... user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Friteza na vruči zrak
28.2.2013 11:38:53   
Zvonki
Čula sam (ne znam koja marka) od kolegice da je to super stvar i da, doslovce se peče bez masnoće.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Friteza na vruči zrak
8.7.2014 21:34:22   
zgusteri
Eto da se i ja pohvalim na vašoj stranici za fritezu actyfry,kupljena u konzumu,radila oko 9 mjeseci zatim napukao poklopac i za nekoliko dana pukla lopatica za mješanje,poslana na servis i onda kažu da je taj napuknuti poklopac i lopatica potrošni materijal ,zatim mješalicu zamjene a poklopac ne izgovarajući se da je to od lošeg održavanja i da tu oni ništa ne mogu(jadno za jednu takvu firmu).ovo pišem ovdje a napisati ću i po forumima pa neka ljudi znaju šta ih očekuje kada iskeširaju cca. 1500 kn za jedan ovakav uređaj koji ima garanciju 2 godine.zanimljivo je da na internetu piše po stranim forumima kako su ljudima isto pucali poklopci i mješalice te friteze te ih je tefal uredno zamjenjivao,pa se ja pitam dali mi živimo u europi i dali za nas sve važe pravila kao i za ostale europljane(očito ne).Eto toliko od mene .Poz...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Friteza na vruči zrak
9.7.2014 21:30:41   
zgusteri
Eto da se i ja pohvalim na vašoj stranici za fritezu actyfry,kupljena u konzumu,radila oko 9 mjeseci zatim napukao poklopac i za nekoliko dana pukla lopatica za mješanje,poslana na servis i onda kažu da je taj napuknuti poklopac i lopatica potrošni materijal ,zatim mješalicu zamjene a poklopac ne izgovarajući se da je to od lošeg održavanja i da tu oni ništa ne mogu(jadno za jednu takvu firmu).ovo pišem ovdje a napisati ću i po forumima pa neka ljudi znaju šta ih očekuje kada iskeširaju cca. 1500 kn za jedan ovakav uređaj koji ima garanciju 2 godine.zanimljivo je da na internetu piše po stranim forumima kako su ljudima isto pucali poklopci i mješalice te friteze te ih je tefal uredno zamjenjivao,pa se ja pitam dali mi živimo u europi i dali za nas sve važe pravila kao i za ostale europljane(očito ne).Eto toliko od mene .Poz...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!