|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Antibebi pilule kod curice od 12 god.
15.2.2012 21:34:50   
mala pcelica
od moje sestre mala ima 12 godina,prije pola godine je dobila prvu menstruaciju,znaci sa 11,5 god..ciklusi su joj neredoviti sto su doktori smatrali za normalno,znaci curila bi 25 dana u mjesecu ,a 5 nebi i tako stalno,otprilike u tih pola godine je mozda mjesec dana sveukupno bila bez menge,a ovo ostalo je curila user posted image vadili su hormone oni su ok,ali se uzv ne poklapa sa tim hormonima pa je dr rekla da njeno tjelo jednostavno nije jos bilo spremno za menstruaciju i da ona uopste nema ovulacije,pa joj je dala antibebi pilule da pije naredni 6 mjeseci da se stabiliziraju ciklusi...meni je to malo too much da djete od 12 god pije pilule čak i za regulisanje ciklusa...jel ima koja mama da je imala sličan slučaj ili mozda poznajete nekoga sa istim ??

< Poruku je uredio mala pcelica -- 15.2.2012 21:35:48 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
15.2.2012 21:37:29   
mamacita
Ako su joj hormoni potrebni za regulaciju ciklusa, onda je to medicinski opravdano. Njoj te pilule ne trebaju za zastitu od nezeljene trudnoce, nego za zdravlje. Bolje kontrolirati cikluse tim putem, nego da dijete dobije anemiju zbog pretjeranog krvarenja.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
15.2.2012 21:41:40   
mala pcelica
znam znam,nego malo mi je previse to,ona je u razvoju,sta te pilule mogu da urade njenom tjelu user posted image dali kasnije ima kakvih posljedica,to mene muči...da budem iskrena ne znam dal bi ja dozvolila da mi djete pije hormone dok je u razvoju user posted image morali bi me dobro uvjeriti da je to najbolje za nju u tom trenutku

< Poruku je uredio mala pcelica -- 15.2.2012 21:43:38 >

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
15.2.2012 21:45:52   
natalijax
neznam,meni je to isto malo previše,ja se sječam svoje prve isto jedan dan sam curila i nakon šest mjeseci tek dobila za pravo,moždasu doktori u pravu ko znauser posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
15.2.2012 21:53:10   
Wukovarka
Da, čudno zvući, ali one joj pomažu. Od seke kćer je dobila sa 10 godina, bio joj je to veliki šok i isto je bilo tako.
Non stop je plakala...nije shvačala što joj se događa.
Nakon tri mjeseca su se obratitli doktoru i nakon silnih pretraga dobila je pilule, pila 5 mjeseci i sve se normaliziralo.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
15.2.2012 22:03:02   
natalijax
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

Da, čudno zvući, ali one joj pomažu. Od seke kćer je dobila sa 10 godina, bio joj je to veliki šok i isto je bilo tako.
Non stop je plakala...nije shvačala što joj se događa.
Nakon tri mjeseca su se obratitli doktoru i nakon silnih pretraga dobila je pilule, pila 5 mjeseci i sve se normaliziralo.
user posted image kak je to grozno,hebote sva se naježim kad se sjetim svoje nečake

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
15.2.2012 22:07:50   
CallamityJane
Ako joj pomazu, zasto da ne! Njoj sluze za lijek, isto kao sto se nekim zenama daju pilule prevashodno radi policisticnih jajnika a tek onda radi zastite.
Ok, to su hormoni ali gdje danas nema hormona...user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
15.2.2012 22:10:47   
seraphyme
najbolje je dati dabroston, a ne anti baby pilule

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
15.2.2012 22:15:58   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: seraphyme

najbolje je dati dabroston, a ne anti baby pilule

zar i dobroston nije hormon ? user posted image

ma mene je najveci strah dal ce pilule imati nekog nezeljenog uticaja na njeno tjelo,hoće li joj štetiti kasnije kod bude htjela da zatrudni user posted image nekako ne volim te hormone ni u kakvom obliku ...
znam da u svemu ima hormona,al ovo je ipak malo drugacije..

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
15.2.2012 22:31:45   
CallamityJane
Znas li koje konkretno pilule koristi?
Nadam se da ima doktora koji razmislja dugorocno, a ne samo na prvu...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
15.2.2012 22:44:20   
mala pcelica
pa ne znam,nisam pitala user posted image iskreno se nadam da nece biti posljedica ..

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
16.2.2012 8:03:41   
m600
ja sam s 15 godina isto tako imala 3 mjeseca konstantno, samo su iz mene ispadale gromadeuser posted image
isto sam dobila anty baby pilule i to se brzo reguliralo... neće joj biti ništa od njih ne briniuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
16.2.2012 8:09:59   
pincirotvajler
držim fige da bu sve ok user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
16.2.2012 8:41:05   
sarah_zg
Ja bih tražila drugo mišljenje i napravila još neke pretrage (štitnjača npr.) i onda ako nema drugog rješenja ... pilule pa pilule

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
16.2.2012 8:53:53   
marinazg

IZVORNA PORUKA: sarah_zg

Ja bih tražila drugo mišljenje i napravila još neke pretrage (štitnjača npr.) i onda ako nema drugog rješenja ... pilule pa pilule


slazem se sa sarah, mozda bi bilo pametno traziti drugo misljenje, a i cula sam da sad ima anty baby pilula na biljnoj bazi (moja kuma ih pije) pa mozda da pita jel bi joj te na biljnoj bazi odgovaraleuser posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
16.2.2012 9:22:05   
mamica29
Meni su htjeli dati, tj preporučili su mi Diana pilule sa negdje 15-16 god da mi se očisti lice ali ih nisam htjela piti.

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
16.2.2012 11:08:57   
mamino zlateko
ja sam isto tako dobila pilule kad sam imala 14 god.jer sam imala na mjesec 2 puta po 10 dana mengu,i nakon 6mjeseci mi se sve stabiliziralo,hvala bogu..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
16.2.2012 11:18:33   
mala pcelica
hvala cure na informacijama,reći ću sestri da se raspita za te boljne pilule ...

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Brisano sporočilo]
16.2.2012 13:27:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mala pcelica)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
16.2.2012 13:49:57   
mala pcelica
dr kaze da je to normalno da su neredovite,ali onda dugo krvari i pauza izmedju krverenja bude svega par dana pa onda opet i tako vec pola godine,pa valjda zato hoće da izreguliraju cikluse

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
16.2.2012 14:14:12   
Ruža
Iz istih razloga ja sam ih pila od 14. godine pa sve do trudnoće uz par pauza. Nakon što bi napravila pauzu cca 2-3 ciklusa bi bila uredna i onda opet sve po starom. Nikakvih problema nisam imala dok sam ih uzimala, kao ni sa zatrudnjivanjem kad sam prestala.
Vjerujem da više od samih pilula može naštetiti toliko dugoročno krvarenje.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
16.2.2012 15:17:41   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Ruža

Iz istih razloga ja sam ih pila od 14. godine pa sve do trudnoće uz par pauza. Nakon što bi napravila pauzu cca 2-3 ciklusa bi bila uredna i onda opet sve po starom. Nikakvih problema nisam imala dok sam ih uzimala, kao ni sa zatrudnjivanjem kad sam prestala.
Vjerujem da više od samih pilula može naštetiti toliko dugoročno krvarenje.

uh ovo je ohrabrujuće ,hvala ruzo user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
16.2.2012 15:57:47   
Ruža
Nema na čemu!user posted image
Nadam se da će curki pomoći nakon ciklusa terapije. Premda ne vidim čemu tolika panika oko pilula s obzirom da nema nekih utemeljenih dokaza da su štetne i koliko ih unosimo u hrani. user posted image A obilna krvarenja joj puno ozbiljnije mogu ugroziti zdravlje.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
16.2.2012 21:50:46   
mišica 666
ružo potpisujem te skroz.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
16.2.2012 21:54:44   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Ruža

Nema na čemu!user posted image
Nadam se da će curki pomoći nakon ciklusa terapije. Premda ne vidim čemu tolika panika oko pilula s obzirom da nema nekih utemeljenih dokaza da su štetne i koliko ih unosimo u hrani. user posted image A obilna krvarenja joj puno ozbiljnije mogu ugroziti zdravlje.

mene plasi ono sto je bilo da su zene umirale od njih,a i jedna moja prijateljica je imala blazi mozdani uzrokovan ab pilulama user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!