|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trebaju mi kolica
2.7.2011 17:49:35   
mamice
Cure ako netko zna da prodaje kolica ili ima kolica za prodati neka mi se javi nemam novaca za nova kolica a   gledala sam  na njuskalu sve su paprene cijene za polovna kolica kostaju skoro ko nova.  Hvala vamuser posted image user posted image


_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trebaju mi kolica
2.7.2011 20:13:58   
cuba
mamice imam ti ja kolica koja prodajem, doduše rekla sam susjedi da ću ih prodati njenoj prijateljici ali mi se ne javljaju. Sutra ću provjeriti pa ako ništa od toga javim ti seuser posted image
Inače su ti model ko Peg perego (nije ta marka već Mozar bee), imaju 5 položaja, zimsku navlaku za noge, ljetni kišobran, zaštitu od kiše i vjetra. Sa njima se dobije i AS koja se može montirati na kolica. Crno-zelena su.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trebaju mi kolica
2.7.2011 20:52:06   
mamice
Super nije mi vazna boja (mikica je imao crveno-siva) ali im padaju kotaci pa nemogu imat za drugouser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trebaju mi kolica
2.7.2011 20:55:36   
adryosijek
imas na aukcijama ,naces jako jeftino

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trebaju mi kolica
3.7.2011 14:11:48   
njanja
mamice, moj kolega prodaje svoja chicco kolica 2 u 1, onaj sportski dio i košara...
ako si zainteresirana, pošalji mi pp pa ti se javim sutra kada ga vidim na poslu (ako nije prodao...)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!