|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što radi tata
27.11.2008 13:45:54   
anne
Dragi tate, koja su vaša zaduženja u njezi i odgoju djece?
Radite što stignete ili imate svoja zaduženja?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
17.5.2010 17:18:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu anne)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što radi tata
17.5.2010 21:28:03   
anuska08
hahahahauser posted image user posted image user posted image Vidi stvarno, tateki pohrlili!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što radi tata
17.5.2010 21:36:51   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: anuska08

hahahahauser posted image user posted image user posted image Vidi stvarno, tateki pohrlili!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


baš smješno...user posted image user posted image user posted image user posted image

kolko tata imate tu...user posted image user posted image user posted image

i onda ih još ignorirate... ponekad...
a u komentarima... svi su muški isti...bez obzira na temu...
i kaj sad...user posted image

da napišem nekaj kaj bi vam se svidjelo... ispalo bi da se hvalim...
da napišem drukčije...potvrdil bi tezu da su svi isti...
mislim da je najpametnije ne reči nikaj...
možda moje cure dojdu na RR...za prekonekoliko godina...buju vam one pričale....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što radi tata
17.5.2010 21:59:34   
m600
IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: anuska08

hahahahauser posted image user posted image user posted image Vidi stvarno, tateki pohrlili!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


baš smješno...user posted image user posted image user posted image user posted image

kolko tata imate tu...user posted image user posted image user posted image

i onda ih još ignorirate... ponekad...
a u komentarima... svi su muški isti...bez obzira na temu...
i kaj sad...user posted image

da napišem nekaj kaj bi vam se svidjelo... ispalo bi da se hvalim...
da napišem drukčije...potvrdil bi tezu da su svi isti...
mislim da je najpametnije ne reči nikaj...
možda moje cure dojdu na RR...za prekonekoliko godina...buju vam one pričale....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image tako i mm kaže...šta god kažem uvijek sam napadnutuser posted image user posted image
ti pitaš,odgovoriš sama i onda se još naljutiš a ja ništa nisam rekaouser posted image user posted image
meni mm puno pomaže oko male...priprema sve za kupanje dok ju ja skidam,pravi hranu dok je kupam,
kad završim s kupanjem sve sklanja...dom je bila manja ju je nosao dok ne podrigne, zabavlja ju,ludira se s njom
a što se tiče kuće mi uvijek spremamo skupa,ja brišem prašinu i slažem dok on usisa kuću,ja operem kupatilo,on podove...kud brže završimo kud se oboje osjećamo korisnimuser posted image
pusa mm

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što radi tata
17.5.2010 22:10:17   
mare i gogo
ja sam mislila da meni moj pomaže i previše ali kad vidim ovo onda ipak nije toliko mnogo(ali ipak dovoljno da mi bude toplo oko srca)user posted image

kad bi meni moj pomagao oko kućanskih poslova tako UH MILINE


_____________________________

31.10.2008
02.05.2010god.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što radi tata
17.5.2010 22:12:16   
mare i gogo
IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: anuska08

hahahahauser posted image user posted image user posted image Vidi stvarno, tateki pohrlili!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


baš smješno...user posted image user posted image user posted image user posted image

kolko tata imate tu...user posted image user posted image user posted image

i onda ih još ignorirate... ponekad...
a u komentarima... svi su muški isti...bez obzira na temu...
i kaj sad...user posted image

da napišem nekaj kaj bi vam se svidjelo... ispalo bi da se hvalim...
da napišem drukčije...potvrdil bi tezu da su svi isti...
mislim da je najpametnije ne reči nikaj...
možda moje cure dojdu na RR...za prekonekoliko godina...buju vam one pričale....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i tatica žalimo vaša mišljenja iako se naši stavovi ponekad razilaze ipak nam je stalo što vi misliteuser posted image user posted image user posted image
a da nemamo različita mišljenja nebi nam bilo zabavno


_____________________________

31.10.2008
02.05.2010god.

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što radi tata
18.5.2010 10:04:55   
njanja
IZVORNA PORUKA: cvrčak

He,he..vidi tata što su ti pohrlili odgovoriti anneuser posted image

Mogu ja u ime mm?

Kada je bila beba imali smo uhodane rituale(on puni kadu za kupanje dok ju ja skidam,ili on napravi mlijeko dok ju ja previjem i sl),
 moj mm i dalje to radi, a ja se pametno sklanjam s puta i ne javljam se da bi ja to preuzela user posted image  uz to kupi jana svaki dan iz vrtića (ja ga odvedem u vrtić) i onda budu još pola sata skupa vani u šetnji i čekaju mene....i kod nas je češće tata dežurni policajac jer mama je dosta popustljiva na svoj janića pa kada nešto jana treba naučiti, onda je mm tu punooooo bolji.... sad je jan u fazi da mu je tata jakoooooo važan pa ja uživam....često kada mu skače po glavi i njih 2 divljaju, ja kažem: a ha-jel sad znaš kako je meni bilo, nisam ni na wc mogla bez janauser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što radi tata
18.5.2010 12:23:54   
MILLA
IZVORNA PORUKA: cvrčak


Ukratko:tata je za igru i zabavu,a mama je dežurni policajac i odgojitelj!


do sada je bilo ovako.user posted image .....a za par dana počinjem radit ,dok je moj muž kuči i čuva malog (jer se škole zatvaraju na ljeto)...radit ču po cjele dane...od 8-18....pa čemo vidjeti....


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što radi tata
18.5.2010 12:49:16   
pako
Šta radi tata? Svašta i sve što stigne! user posted image  
Jako mi je puno pomagao dok je P bio mali,a i sad još više dok je veči i imamo i M. Sad smo se nakako podjelili ja sam  više oko M jer je manji a on oko P skače,presvlači,oblači,hrani,sve što stigne. A i meni puno pomogne, pospremamo skupa,kuhamo zajedno pa ispadne zabavnije pa i finijeuser posted image user posted image , sve u svemu moram ga pohvaliti jer mu ništa nije teško napraviti.

user posted image mm..

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što radi tata
18.5.2010 14:21:38   
ket
radi(na poslu)....i to je to.....

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što radi tata
18.5.2010 14:47:17   
tita
i mi čemo pohvaliti tatu,jer nam puno pomaže!Ima tata koji pomažu samo što više i kompliciraju!!!!!!!

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Što radi tata
18.5.2010 14:51:26   
Marta j
Jos uvijek dok ja sitam matu on sve sprema za okupati,navece ako je kuci pripremi caj za noc i prokuha vodu u termosicu.
Ujutro kako mate jede oko 5-6 on ga nahrani i legne ja nekada i spavam pa necujem.

Igra se s njim ako je kuci.
Ima dana kada je savrsen otac i muz a ima dana kada bi ga zadavila il uputila na mjesec kao danas.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Što radi tata
30.5.2010 13:45:30   
cuba
Zaduženja nema, radimo sve zajedno tj kad je mm kući, kad je na brodu naravno radim sve samauser posted image
Nekad ga presvućem ja, nekad mm, kupamo zajedno s tim što mm napuni kadicu, donese/odnese. Isto kao što ga ja čuvam i izvedem u šetnju napravi i on. A user posted image se sam uspavljuje od rođenjauser posted image pa ne trebamo mi...



_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Što radi tata
30.5.2010 13:48:43   
ninolina
o moj redi sve...od kuhanja, pospremanja, kupanja djece...Hranjenja, oblaćenja i uspavljivanja...naravno to ga čeka kad dođe doma...jedino kaj ne radi to je peglanje, ali i to bi da je panika

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Što radi tata
30.5.2010 14:19:34   
Wukovarka
Što stigne, jer tak i tak dođe mrtav s posla.

Ja u biti sve stignem, a i prevelika sam savršenka tako da ako nije nešto po mom spremljeno, poludim.

Sad pred porod je najviše sa Lucijom, jer ju ne mogu nositi...
A tata kao tata, tu je za jutarnje igre, večernje glupiranje, šetanja i podgrijavanje mlijeka user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Što radi tata
30.5.2010 16:28:59   
Thea

IZVORNA PORUKA: Wukovarka

Što stigne, jer tak i tak dođe mrtav s posla.

A tata kao tata, tu je za jutarnje igre, večernje glupiranje, šetanja i podgrijavanje mlijeka user posted image



Tako je i kod nas.Kad je doma onda ako treba i usisa i suđericu isprazni i napuni i počne nešto pospremati(bolje da ne jer onda nemam pojma gdje je kaj), napravi za pojesti nešto sebi i klincima,igraju se,glupiraju..


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Što radi tata
10.11.2022 3:51:05   
fallbaby
Thank you for your sharing,That's pretty cool.
seo services

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!