|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   svađe između brace i seke
7.3.2011 15:06:52   
mamara
Mi smo došli do neke lude faze svađanja, otimanja, čupanjauser posted image

Uglavnom imam sina 6 godina i kčer 2 godine i neprestano je neka prepirka između njih, nijedno ne popušta a ja neznam šta bi!

Vole se i nije nikakva ne trpeljivost između njih nego kad je igra u pitnju, se nikako ne slažu što je razumljivo s obzirom na godine ali svaki dan netko mora plakat zbog toga, a ja bi htjela to smiriti!

Dali je neka prošla kroz nešto slično?
Imali nade da je to samo faza?
Dali ima koja kakav savjet?

_____________________________

Jakov 10.05.2005
Klara 13.04.2009
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: svađe između brace i seke
7.3.2011 15:34:28   
ikica84
jaoo nadam se da ce vas ta faza brzo proci user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: svađe između brace i seke
7.3.2011 16:28:37   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: mamara


Vole se i nije nikakva ne trpeljivost između njih nego kad je igra u pitnju, se nikako ne slažu što je razumljivo s obzirom na godine ali svaki dan netko mora plakat zbog toga, a ja bi htjela to smiriti!


takvi smo bili moj braco i ja,a obožavamo se na veliko
bude ih prošlo po meni se ne trebap upetljavati u njihovu takvu bezazlenu svađu jer će se sami dogovoriti a  suze će vjerovatno isto biti.
po meni faza
user posted image da brzo prođe
kasnije će je brat ćuvati od ''svih''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: svađe između brace i seke
7.3.2011 18:36:48   
lidac0605
Aaa,bit će toga još...čekaj samo da ti starije dijete ode u pubertet.Kod mene je kćer najstarija,iza nje su dečki i kad su bili i mali ona se s njima nije mogla "uklopit" u igri...a sad su već neke druge stvari u pitanju,al neslaganje je i dalje tu...mislim da se istospolna djeca bolje slažu(vidim po dečkima)...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: svađe između brace i seke
7.3.2011 18:39:50   
pincirotvajler
ja se tukla sa sestrom dugouser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: svađe između brace i seke
7.3.2011 18:53:57   
leilany
i mi smo se svadali....razlika je 6 god izmedu mene i braceka...al nisam dala protiv njega nikad nikome...
al doma smo se čerupali,tukli...uuf...perje je letilo....lampe...ma svasta nesta....

al to ti je sve bratska ljubav....user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: svađe između brace i seke
7.3.2011 19:43:37   
mamara
Da da bratska ljubav!!user posted image user posted image
Ah malo ste me utješile al nemogu to samo ignorirat preteško je!!
Šta da kažem braci kad ga sestra ugrize ili seki kad ju braco gurne!!
To su velike suze i onda oni od mene očekuju neku pravdu a ja ustvari znam da su oboje krivi!
Al ako uopče ne reagiram se bojim da če to protumačit kako je takvo ponašanje normalno!


_____________________________

Jakov 10.05.2005
Klara 13.04.2009

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: svađe između brace i seke
7.3.2011 19:48:43   
natalijax
takvi smo bili svi,i gledam svoje nečake,moja sestra riješava na taj način nema te igračke nikom ni jednoj ni drugoj i mir božjiuser posted image

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: svađe između brace i seke
7.3.2011 21:40:40   
novamama
nije faza i neće proći, bit će još goreuser posted image

sori, ja se šalim jer su moji nećaci tako velike razlike - 6 ipo godina, on sad ima 18, a ona će 12 uskoro...uglavnom....trebaš čuti taj riječnik između njih, da se zgroziš....što da ti kažem kad se ona sa godinu ipo saginjala kad bi on bacio nešto prema njoj...bilo je to veselo razdobljeuser posted image

uglavnom, stalno je ratno stanje, ali zapamti, nitko nikoga ne voli više nego oni jedno drugoguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i predivni suuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: svađe između brace i seke
7.3.2011 21:41:55   
mamacita
user posted image  Moji se u jednom danu posvadjaju i izmire jedno 10-tak puta. To je normalno, i nije faza... to traje, i traje, i traje... dok jednog dana se udaju i ozene i onda shvate da je takvo ponasanje uistinu bilo djetinje...

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: svađe između brace i seke
7.3.2011 22:06:02   
mamara
a ti mamacita?
Dali se petljaš?
Šta jim kažeš?

Mene muči moja uloga u toj svađi koliko se petljati?

Recimo ja imam dva brata i mi se nismo nikad svađali jer je to nama bilo zabranjeno odnosno ako smo se posvađali nas tata nije pito šta je bilo i tko je šta napravijo nego smo svi troje išli u kut!
I tako smo naučili svremenom mirno rješavat stvari!
Ali meni se to u to vrijeme činilo nepravednim al sad shvačam zašto je to radijo!
Neznam dali je uredu ignorirat ako ti se djete žali da ga je seka ugrizla i plače od boliuser posted image
I smirim ja njih i seka mora reči oprosti i onda se vole najviše na svjetu al nakon pola sata ona plače da ju je braco gurno i da se udarila i opet sve ispočetka....DOKLE????

_____________________________

Jakov 10.05.2005
Klara 13.04.2009

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: svađe između brace i seke
8.3.2011 8:47:20   
mamicaa
Ma sve ti je to normalno, svi smo mi bili takvi...

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: svađe između brace i seke
8.3.2011 10:09:18   
MaTana
kao dijete iz velike obitelji (4 djece) mogu ti reći da nije faza... potrajat će to, ali kao što su cure već rekle vole se tako da i nije toliko vazno... Ja i sestra smo blizanke, 2 brata su mlađa (jedan 4 god, drugi 11) - uvijek smo se mlatili - cak i ja i sestra i to ponekad gadno - pogotovo je to mojoj mami bilo grozno jer je ona jedinica i imala je predodzbu da se braca i sestre nikad ne mlate. Dobra stvar je sto koliko god bi se pomlatili ili posvađali, ako bi netko bio protiv nas sa strane to se zaboravljalo i bili smo jedno uz drugo...
Znam da nije bas utjesno ali ako hoces da to nazovemo fazom, moram ti reci da bi mogla potrajati dok ne prodje pubertet...
Bez obzira na sve, vjeruj mi da se jako vole, a to sto se svađaju - to je samo onaj primarni instinkt prezivljavanja - instinkt đungle...
user posted image


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: svađe između brace i seke
8.3.2011 11:04:45   
mamara
Znam da nije bas utjesno ali ako hoces da to nazovemo fazom, moram ti reci da bi mogla potrajati dok ne prodje pubertet...


Uh!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Jakov 10.05.2005
Klara 13.04.2009

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!