|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: što kupiti za povećanje apetita
18.5.2011 22:50:44   
Cvijetići
m600 nemoj se brinuti zbog kila,vjeruj mi ona pojede koliko je njoj potrebno a sto drugi govore da je premrsava neka te nebrine.Ja sam sa mojom curkom imala isto problema uvijek je bila slabija od svojih vrsnjaka cak ni sa vitaminskim sirupom nije dobijala na tezini....a kada bih je prisilila da vise jede tada bi povratila. Sada kada je dosla u pubertet sve je to nadoknadila i sada je super razvijena kao i sve njene vrsnjakinje.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: što kupiti za povećanje apetita
18.5.2011 23:08:08   
ELISABETH
Draga moja, moja curka je od tvoje P. starija 3 miseca i ima 10 kg, prošli tjedan smo išli kod doktora zbog visoke temperature, nije bilo našeg pedijatra nego zamjena i ta doktorica mi je svašta izgovorila, da je dite premršavo, jel ja njoj uopće dajem jesti...mm poludio i svašta njoj izgovorio pa je ušutilauser posted image
Drugi dan smo išli kod našeg doktora na kontrolu i on je rekao da je ona jednostavno takvo dite...
Ono što sam ti tila reći je da se ne opterećuješ kilažom, mi smo probali 3 različita sirupa za otvaranje apetita i ni jedan nam nije pomogao....

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Cvijetići)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: što kupiti za povećanje apetita
19.5.2011 7:35:01   
mamica29
Probaj Propol baby (taj sirup je mom Janu otvorio apetit jer ima ehinaceae unutra) ili Pikovit sirup. Stvarno su i jedan i drugi ok. Probajte :-)

< Poruku je uredio mamica29 -- 19.5.2011 7:38:23 >


_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: što kupiti za povećanje apetita
19.5.2011 7:58:08   
koka
Bok draga, ma nemoj brinuti zbog kilaže ako je ona ok, normalno je da kod njih se odmah vidi kad izgube kilu .Pogotova zato što je bila i bolesna A to što drugi pričaju pusti.
Neki dodatak prehrani možeš joj davati radi imuniteta da malo ojača . Cure su već napisale neke proizvode, ja sam više bila za propolis ili od dr thaissa ili kupinov sok, to ima dosta željeza i kažu da ojača djecu. Pusa

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: što kupiti za povećanje apetita
19.5.2011 19:55:58   
nancy
moj K ima 26 mj i 11 kila .tjesi li te to imalouser posted image
mi vec godinu dana pijemo to mlijeko posebno,nestle nutren ali ni od njega nikako namaknit kila na Karlita.
sad smo dobili i neki shake Pedia sure,al nece da ga pije.pa za poludit!
vec sam se pomirila s tim da slabo dobija kile a i malo slabije jede.takvo zeznuto dijete.
uzimala sam mu neko vrijeme sirup Apivit i mogu rec da je bolje jeo od njega.
bas ovih dana razmisljam da ga opet uzmem

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!