|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 13:31:54   
Ninaa
Neznam di bi stavila ovu temu pa kolegice moderatorice možete me preselitiuser posted image .
Napokon bi uredili K. sobu, koju smo kupili ali ima samo namještaj, sad trebalo bi mi za po zidu one naljepnice iz crtića a to nigdje ne mogu naći di god pitam se čude i vele da to ne drže. Di ste vi to kupovale?
I jedan mali savjet.
Trebamo kupiti madrac i mislila sam od hespa jel mi te imamo i super su,ali me kuma odgovara da dok je tako mala da je bolje da kupimo jeftiniji madrac pa kad preraste fazu pelena i piškenja u krevet da kupimo novi i kvalitetniji jel da koliko god ga zaštitila da se može dogoditi svaštauser posted image  kakve vi imate madrace za djecu?Hvala

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 13:33:39   
BUMBI
Ja sam te naljepnice vidjela u baumaxu i emezetti,imam svakavih..a što se tiče madraca ja ti neznam,D je još u krevetiću,a i mi planiramo mu kupiti krevet pa i mene odmah zanima to pitanje

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 13:41:05   
maja
Naljepnice kupili u baumaxu ili bauhausu, uglavnom nešto sa bauuser posted image Imaš i lijepih jeftinij u ofertisimi, ja uzimala za na vrata. Madrac smo odmah kupili kvalitetni, zaštitit ću ga sa onom navlakom i super, više neću nikada ništa jeftino uzimati jer ću kao promjeniti za godinu dvije,a nikad ne promjenimo pa sad žalimuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 13:48:09   
CallamityJane
Ovde na sve strane ima tih naljepnica tako da stvarno nisam pametna gdje ih dole moze se naci, ja sam znala nalaziti u Kauflanda, ono sve po osam kuna i to jako lijepih user posted image
Sto se tice madraca tu dijelim misljenje sa majom, i mi smo odmah kupili kvalitetan pa ako i propisa, svakako ce ga vrlo brzo izrasti...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 13:54:40   
novamama
naljepnice sam vidjela u interšparu - odjel igračaka, a čini mi se da ih ima i u drugim centrima...

madrac ionako treba mijenjati svakih 10 godina, i ja planiram djeci kupiti kvalitetni, ali ne pretjerivati - neku srednju cijenu....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 13:56:55   
pepeljuga
Naljepnice imas u intersparu,bauhausu,baumaxu,ma skoro u svim tim vecim centrima.
Sto se tice madraca ja sam kupila perfecta dreams ,neki srednji prosjek al nisam uzimala sa onom pjenom sto je sad u điru jer ona ima svrhe tek prewko 45 kguser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 14:09:22   
Ninaa
Pepi koliko te izašao madrac, kad smo mi kupovali za sebe bili su jako tj. papreno skupi, meni su njihovi genijalni. Cure hvala na odgovorima tak da znam odmah di tražiti.


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 14:39:11   
leilany
madrac smo i mi K kupili hespov....

naljepnice imas di su ti curke rekle...user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 15:43:02   
pikachu
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Naljepnice imas u intersparu,bauhausu,baumaxu,ma skoro u svim tim vecim centrima.
Sto se tice madraca ja sam kupila perfecta dreams ,neki srednji prosjek al nisam uzimala sa onom pjenom sto je sad u điru jer ona ima svrhe tek prewko 45 kguser posted image


Potpisala bi ovo u potpunosti, osim što curka ne spava u krevetiću pa je madrac nov novcat... Sreća da nisam kupila onaj skuplji u Perfecti...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Brisano sporočilo]
9.2.2011 16:23:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 18:19:58   
beba_B
Ah.. napisala sam cili post, onda me izbacilo...

Ukratko, naljepnice sam kupila u Brico Store-u, neutralne su na cvjetiće, ali ima i dječjih za kupit - bilo je baš Disney naljepnica...

Imam pitanje, ako neko može pomoć...

Zna li tko gdje se može kupit zaštita za štramac koja nije cijela gumirana ili najlonska, nego kojoj je gornji dio pamučni / frotirski, a donja strana da je nepropusna?

HVALA user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 18:21:32   
novamama
IZVORNA PORUKA: beba_B

Imam pitanje, ako neko može pomoć...

Zna li tko gdje se može kupit zaštita za štramac koja nije cijela gumirana ili najlonska, nego kojoj je gornji dio pamučni / frotirski, a donja strana da je nepropusna?

HVALA user posted image



u IKEI...nadam se da ideš tamouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu beba_B)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 18:37:01   
pepeljuga
Imas i u apoteci al ti ne ide preko cilog madraca.

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 19:19:32   
beba_B
Hvala na odgovorima! user posted image

U ovim "bebljim" dućanima (Adax, Tintilinić) nemaju nego samo taj neki najlon...


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Brisano sporočilo]
9.2.2011 19:57:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu beba_B)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 20:03:33   
beba_B
Ma evo, upravo sam vidila da kosta 4,99 Eura u Ikei takva zaštita... Šteta šta nije bliže... user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Brisano sporočilo]
9.2.2011 20:09:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu beba_B)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 20:12:35   
pufna*
ja sam dječje naljepnice kupovala u ktc-u ima svakakavih.. kupila sam joj ribice i sirene, a iznad kreveta i prematalice, ovčice, zvjezdice, sunčeko mjesec... (stavim sliku)
i madrac smo kupili u ktc-u, 200 kn, totalni promašaj. spužva, izdržat će do 1. rođendana...


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu beba_B)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 20:13:30   
Renata RR
Kolegice možda ćeš pronaći poneki savjet u ovoj staroj temi user posted image :

http://www.ringeraja.hr/forum/Uredjenje_dje%C4%8Dje_sobe/m_265/tm.htm

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ukrasi za dječju sobu
9.2.2011 23:19:39   
lillyfee

IZVORNA PORUKA: beba_B



Zna li tko gdje se može kupit zaštita za štramac koja nije cijela gumirana ili najlonska, nego kojoj je gornji dio pamučni / frotirski, a donja strana da je nepropusna?

HVALA user posted image

Ja sam kupila u Kika, na djecjem odjelu. gornji dio je pamucni, donji nepropusan, ali ne prekriva cijeli madrac, tako da stavim 2user posted image

[/quote]

u IKEI...nadam se da ideš tamouser posted image
[/quote]

_____________________________

L 08.2004
D 03.2011.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ukrasi za dječju sobu
10.2.2011 16:44:41   
Tink
ja sam naljepnice kupila u bauhausu i super su mi, likovi su skroz slatki i šareni a košta nekih 10-ak kunauser posted image

(Odgovor članu lillyfee)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ukrasi za dječju sobu
11.2.2011 10:33:08   
mariola
Mi naljepnice imamo iz Semerara, ali ne znam jel ga ima igdje osim u Riejciuser posted image
Madrac smo kupili Hespov. Normalan, isto bez pjena i gluposti ali antibakterijaski, mislim da niej bio skup, do 1000kn.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ukrasi za dječju sobu
25.10.2011 15:48:26   
beba_B
Nekidan sam našla slučajno ovu stranicu, i STVARNO mi se dopalo!
Možda kome posluži...

http://walltattoo.hr/index.php

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ukrasi za dječju sobu
15.11.2011 14:49:51   
frnja
user posted image Napokon sam se registrirao na ringeraja pa čitam da tražite dekorativne ukrase za dječje sobe,ova stranica koju sam pronašao sigurno će razveseliti mnoge koji traže nešto za dječje sobe.
http://mimidekor.blogspot.com
user posted image

(Odgovor članu beba_B)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!