|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja alergia i dojenje
11.12.2010 11:45:33   
Annabel Lee
Pozdrav, imam jedan problem, dojim bebu i jutros mi se pojavili crveni plikovi svuda po tijelu, inace sam znala imat problema s osipima po kozi, ali ne znam na sto sam alergicna. Ti plikovi su mi obasuli sise, crveno ajme, zatim po rukama, trbuhu, nogama...ne znam sto da radim, mala mi je imala proljev zadnja dva, tri dana, mozda je to sve povezano, a mozda i nije, ako je netko imao slicno iskustvo neka se javi jer da ne dojim ne bi me toliko ni bilo briga, ali ovako......hvala vam, pozz
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moja alergia i dojenje
11.12.2010 11:51:50   
mama mery
nisam imala takvo iskustvo ali bih ti predlzila da se posavjetujes s pedicom

_____________________________




(Odgovor članu Annabel Lee)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moja alergia i dojenje
11.12.2010 11:59:36   
pakić
To zvuči kao koprivnjača- urtikarija... Pogledaj malo na netu, jesi li jela, pila, ili nanosila na tijelo nešto neuobičajeno?? Ja mislim da bi trebala doktoru, da ne bi to prešlo na dijete

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu Annabel Lee)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moja alergia i dojenje
11.12.2010 12:48:26   
Mašaaa
Doktoru hitno! Ja godinama imala problema s tim. Ovdje si ti na prvom mjestu,a misli i na bebaca kom treba mama. S alergijama se nije zezat. Vjerujem da si vec bila kod dr. Sretno! Cuvaj sebe i bebu.

(Odgovor članu Annabel Lee)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moja alergia i dojenje
11.12.2010 12:53:59   
drugasrecica
Ja sam imala sličan osip neposredno nakon poroda, samo bebi nije bilo ništa. Kako cure kažu idi ti u doktora pa provjeri o čemu je riječ.

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moja alergia i dojenje
11.12.2010 17:19:20   
Annabel Lee
a danas subota, mogla sam jedino na hitnu otic, a tamo bi me sigurno otkantali..sad je malo bolje, crvenilo se povlaci, ali ostalo je dosta jos po rukama i sisama..e da bar znam sta sam jela posebno, a da mi je naudilo, jela sam gljive, ali i prije sam ih jela pa nista,,maloj je dobro po pitanju koze, ali ima jos vodenastu stolicu, morat cu ipak doktoru u pon.. uh a kad se sitim kako sam lagan porod imala- meni ocito sad problemi pocinju :(
hvala curke, pozzz

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moja alergia i dojenje
11.12.2010 17:21:24   
Annabel Lee
drugasrecica: aaaa jos 4dana do terminaaa :))

(Odgovor članu Annabel Lee)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!