|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: rodit cu u petrovoj
28.3.2011 13:32:05   
Tink
ja sam kod tog doktora bila jednom i bio je više nego u redu prema meni bila sam kod njega neka 3 sata na promatranjima i pretragama. Ne znam ja sam za sada sa svima tamo zadovoljna user posted image

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu artur)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: rodit cu u petrovoj
28.3.2011 14:19:30   
emab
Za njega sam čula sve naj naj od drugih a i iz osobnog iskustva to kažem za njega....mislim da je četvrtkom privatno u jednoj poliklinici pa se možda možeš dogovoriti s njim da mu ideš privatno...
Bio mi je na prvom porodu kad sam imala prijevremeni porođaj i dok me je drugi doktor porađao, on je stajao uz mene i mazio mi ruku i trbuh i cijelo vrijeme govorio što da radim, nakon poroda je zvao anasteziologinju da me uspava dok mi izvade posteljicu jer je bila skroz nezrela, a on nije dao da se više patim i još je cijelo vrijeme pazio na mene dok sam se budila nakon anastezije, cijelo je vrijeme bio u kontaktu s mojim suprugom i mojom doktoricom iako nije ništa morao raditi, što je najbolje uopće me nije znao, prvi put smo se vidjeli i nisam imala nikakvu vezu,puno mi je značilo to što je čovjek baš bio ljubazan i suosjećajan u takvoj situaciji, ja bih ga uvijek preporučilauser posted image ! Sretno!

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: rodit cu u petrovoj
28.3.2011 17:11:49   
artur
jooooj pala mi je planina sa srcauser posted image user posted image user posted image  hvala vam puno i sretno nam svima!!!!!!

(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!