|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nemam riječi
11.11.2008 9:00:31   
ninolina
http://www.24sata.hr/news/clanak/babica-se-slikala-s-prerano-rodenim-djetetom-u-dzepu/88241/?context=naslovnica&web_page_id=main_page_newsKad sam ovo vidjela, šta oni rade s malim bebicama, nisu normalni. Tako malo i krhko. Strašnouser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nemam riječi
11.11.2008 9:03:28   
ninolina
neznam kako bi uopče stavila naslov ove teme. Kakva su vaša iskustva sa med.sestrama. ovo me šokiralo

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nemam riječi
11.11.2008 9:04:52   
božica
ovo me šokiralo
user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nemam riječi
11.11.2008 9:07:31   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

Kakva su vaša iskustva sa med.sestrama. ovo me šokiralo

ovo je i mene šokiralouser posted image  .kao da sprema kutije cigareta a ne živio malo biće koje se bori za život

moja iskustva su za sada ok sa sestrama ali.........

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nemam riječi
11.11.2008 9:08:34   
sanjarica
ne samo da me sokiralo,nego me razljutilo.koza glupa kako bih je isamarala i nalupala.prvo tuka kolko je iskusna moze ga polomit u dzepu i to je vrijedjanje kako za roditelje(zar im nije dosta brige sto je rano rodjeno pa se brinu hocel prezivjet)tako i vrijedjanje djetetovih prava.cuj ona njega u dzepnda stavi.ne samo da bih je  osudila nego dozivotno zabrabnila bilo kakav kontakt s djecom.UVREDA JE OVO.MOZETEL ZAMISLIT KOLKO JE MEEN OVO POVRIJEDILO JER JE MOJA BEBA BILA NEDONOSCE.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nemam riječi
11.11.2008 9:11:24   
BUMBIKA
Užas,nemogu vjerovati kako takvo nešta nekome može uopće pasti napamet

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nemam riječi
11.11.2008 9:32:55   
ninolina
meni je sa sestrama bilo ok uvijek se nađe neka oštrokonđa ali relativno ok. Znam da se dogodilo puno žena da su im bebice došle sa masnicom na glavi očito dobiveno kod kupanja. Kako ih samo donesu mamama u sobu a ih onako primeju i doslovce bace. Šta tek rade s njima kad ih mi ne vidimo?

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: nemam riječi
11.11.2008 9:33:53   
tikica_69
Necu je braniti jer ja bi odbila ovako nesto uciniti, ali nije bila njena ideja, nego sto je jos gore, ideja lijecnika koji se bavi porodnistvom i nedonoscadi za prezentaciju na nekom lijecnickom skupu.
Prezentacija je cak nekoliko puta bila odrazana (i to u edukativne svrhe) i kada su ostali lijecnici poceli negodovati jer su sliku smatrali poprilicno neukusnom, tek tada su je izbacili iz prezentacije. Slika je trebala usporediti odnos ploda u maternici kao malog klokana u tobolcu. To je jedan u nizu slajdova njegovog predavanja.
Mene je to jos vise izsokiralo jer sam navikla da su sestre uzasno bezosjecajne i grube. Ali od lijecnika se tome nisam nadala jer bez ozbira na sve strasne price, jos uvijek vjerujem u etiku nasih lijecnika (i znam da izuzetaka ima bas svugdje)...


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: nemam riječi
11.11.2008 9:41:18   
Anoniman
Ovo je užasno ponižavajuće za to dijete a i za majku. Zamislite samo koliko se mi borimo i trudimo to dijete donijeti na svijet živo i zdravo i onda ti se dogodi prerani porod i umjesto da ga maximalno paze i štite, oni ga natežu ko mačku! Zbilja, ako se polomi, tko će biti kriv?!
Moja Elly je rođena mjesec dana ranije i bila je ko cvrčak, svi smo ju tako sa strahom uzimali, ko da je staklena vaza, a pogle ovo!
Ja bi joj počupala kosu, dlaku po dlaku!!! Uh!user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: nemam riječi
11.11.2008 9:47:39   
anne
Nevjerojatno!!! Ja bi joj svu kosu počupala! Nije bila njena ideja!!! Ja ne bi ovo napravila pod cijenu otkaza!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: nemam riječi
13.11.2008 11:42:32   
dami
Mislim da slika govori sama za sebe. user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: nemam riječi
13.11.2008 12:09:54   
sanjalica
pročitala sam vaše komentare, ali ne i članak... nemam snage, ovo mi je dosta...

ja imam ok iskustva sa sestrama....

ali moj prvorođeni ima i danas ožiljak na glavi (koji je sve veći kako i on raste) jer ga je liječnik porezao po glavi kad je meni bušio vodenjak....

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: nemam riječi
14.11.2008 2:24:55   
Krky
To se desilo i mojoj prvorođenoj, srećom, bila je samo ogrebotina i danas se ne vidi. Baš sam se sjetila toga neki dan...još se sjećam kako sam, naivna, pitala neonatologicu, što je to, a ona je beznačajno odmahnula rukom kao: "Bušenje vodenjaka" Ja ostala zbunjena, a onda se sjetila škara...hvala ti Bože što je bilo sve ok, ali mi nisu jasni...Sad bi rađe i da mi sam pukne i da me ne režu. Za ovo navedeno sam čula, ali nisam hrabra pogledati, a jeste li vidjeli onu sličicu na monitor.hr jučer, uz tekst o gladi po noći. O Bože, koliko idiotizma na ovom Svijetu, dođe mi da ni ne gledam ni ne čitam! 

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: nemam riječi
21.11.2008 20:14:52   
Wukovarka
Iskreno, ne znam sto napisati na ovo.
Da ju vrijedjam..nema smisla, jer sama pokazuje koliko je humana osoba s ovim postupkom.
Da nesto opravdavam, nemam sto, jer ovo nije uopce ljudski


(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!