|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li mu je dosadno u jaslicama?
16.2.2011 9:25:04   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Da li mu je dosadno u jaslicama?
16.2.2011 12:37:19   
keksić
ma naši vrtiči su koma, a i škole, a i sve............user posted image
.........čudim se da je uopće htjela ovdje upisati dijete........

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Da li mu je dosadno u jaslicama?
16.2.2011 12:39:18   
leilany
keksić imas praf,najbolje da ga je upisala u francuskoj user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Da li mu je dosadno u jaslicama?
10.3.2011 9:44:28   
danchy
Drage moje, ja tek sada vidjela ovo što se je desilo sa "temom"... Evo najprije da se ispričam na mojim gramatičkim greškama, ipak sam u Zg posljednje 3 godine, a odrasla i školovala se u SLo..

"oči djeteta", uf... To što si napisala o meni, znaš ili misliš?! Želim te pozvati na jednu kavicu da se upoznamo, pa da onda o meni pišeš po forumu... Može?

Sve što sam htjela doznati je kako moj malac provodi dan u vrtiću... Jednostavno, mi nismo tamo i ne možemo znati, zar ne? Nije mi bilo jasno i još danas mi nije, kak jedna teta sa njima uspijeva kvalitetno provest dan... Nekako meni nije vrtić samo ustanova gdje odvedeš dijete na čuvanja, već očekivaš neš više od nje,...

Al da vam malo napišem kak je sa malim Rokom u vrtiću... On je poslje 3 mjeseca muke konačno prihvatio vrtić i sad me zna i sam ujutro pitati, da ga odvedem... Imaju jednu tetu koja je zbilja super, user posted image , ona je za dvije tamo... A druga teta jim se često mijenja (naravno da mi to smeta)...Svakih tolko crtaju sa razlićitim priborom, rade plastelinom, čitaju jim se priče, sastavljaju puzle, pjevaju i plešu,... Roko je zadovoljan, teti ujutro odtrči u zagrljaj, pa sam i ja zadovoljna...

Jel mu dosadno u jaslicama? Nemam pojma... Ali znam da je zadovoljan... A kada dođe doma, mama i tata su mu na raspologanju za sve njegove igre koje si zaželi...

Pozz svima, i da "oči djeteta" - čekam poziv... user posted image


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Da li mu je dosadno u jaslicama?
10.3.2011 9:47:02   
danchy
A da i još to... Sa navršene tri godine, malac će iči u FRA vrtić (tamo mogu djeca tek sa 3 godine navršene)... user posted image

(Odgovor članu danchy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Da li mu je dosadno u jaslicama?
10.3.2011 9:53:15   
keksić
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu danchy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Da li mu je dosadno u jaslicama?
10.3.2011 10:11:28   
njanja
IZVORNA PORUKA: danchy


Jel mu dosadno u jaslicama? Nemam pojma... Ali znam da je zadovoljan... A kada dođe doma, mama i tata su mu na raspologanju za sve njegove igre koje si zaželi...


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu danchy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Da li mu je dosadno u jaslicama?
10.3.2011 10:29:31   
mayathebee
Ajme i ja tek sada vidim ovu temu i moram skomentirati!!!

user posted image user posted image user posted image  za Roka što se prilagodio!!!

IZVORNA PORUKA: oči djeteta

danchy
da ne govorim o tome kako nemaš pojma što se proteklih 10-tak godina promijenilo u vrtićima, da ne govorim o tome da nisi pročitala niti jednu stručnu knjigu izdanu u posljednjih 10-tak godina, da ne govorim o tome kolika si samouvjerena konzerva koja misli da sve zna, a zapravo nema blagog pojma o radu s djecom.

može te biti sram kao majku koja ne zna što joj se dešava s vlastitim djetetom u vrtiću, ali kao i "odgojitelja" koji ne zna zadaće i ulogu svoga posla!

da ne govorim o tome da se piše vrtiĆima, a ne vrtičima....




Tebi "oči djeteta"

Dobro nam došla, i još bolje i brže otišla....user posted image user posted image user posted image
Ovakvim predrasudnim provokacijama nije mjesto na našoj veseloj raji!!! Iš!


_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu oči djeteta)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!