|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Internet na stick
18.7.2010 22:10:42   
Ruža
Ah valjda se tako kaže. user posted image
Trebam pomoć, idemo na more i zbog Đurca i ubijanja vremena u vrijeme paklenih vrućina u hotelskoj sobi nosim laptop. E sad treba mi internet pa bih uzela onaj neki na stick.
A tudum sam totalni po tom pitanju.user posted image  Ima li netko iskustva s tim? Koliko košta, koji je najbolji i najbitnije jel to problem instalirati.user posted image
Hvala!

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Internet na stick
18.7.2010 22:19:53   
girlpower
evo mi smo uzeli usb stik za kunu u t-mobileu 3giga za 160kn mjesecno i stvarno je super.stalno je netko na netu cjena uvijek istauser posted image instalacija nesto najlakse na svijetu gotovo za cas...eto ako ti to sta pomaze

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Internet na stick
19.7.2010 0:36:23   
Ruža
Hvala na odgovoru, ali ja imam flat kod kuće pa bi nešto na bonove.
Znači instalacija nije problem?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Internet na stick
19.7.2010 8:18:32   
Nika 24052006
Mi imamo isto neki iz t-mobile,ali nemam ti ja pojma o tim gigama i slično.Znam samo da platimo koliko potrošimo.Lani na moru smo ga koritili cijeli mjesec,bili smo dosta na netu,a račun je bio nekih 120 kn.Eto,nisam ti baš ni pomoglauser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Internet na stick
19.7.2010 8:21:52   
Bebys
koliko dugo mozete surfati za tih 160 kn tj. 3 giga..baj

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Internet na stick
19.7.2010 11:49:24   
girlpower
neograniceno mozes cak nakon neka tri mijeseca ti daju jos dodatnih giga pa onda mozes u nedogled.kod nas je net uvijek u pogonu komp je stalno upaljen i nikada mi racun nije veci od 160kn,mozes slati i sms poruke i primati kao i na mobitelu...nije losa stvarca (skidati pjesme,filmove itd)a kazem instaliras ga za pet min mi smo zadovoljni

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Internet na stick
20.9.2010 20:16:25   
Zvonki
Kako nam bi sada internet na stiku bio pravo spasenje da skratimo djetetu bolničke dane, možete li vi koji ga imati napisati više o tome? Htjeli bi nešto najpovoljnije a da ona može malo na internet i tako user posted image

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Internet na stick
11.6.2013 17:14:36   
Medena22
Imala vip i prespor je!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!