|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nezeli vise u vrtic
17.7.2010 20:05:02   
mamice
Cure imam problem Mihael mi vise nezeli ici u vrtic ponasa se ko da prvi dan dolazi tamo. Place,tuce se i histerizira. Sad ga baka cuva ili se Mm i ja riktamo smijene. JEL SE ZASITIO VRTICA ili sta????

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nezeli vise u vrtic
17.7.2010 20:38:05   
Zvonki
Nije se zasitio vrtića! najbolje vrijeme tek dolazi. Nego, sva djeca ti imaju te faze i one su normalne. Ako možeš, pokušaj razgovarati s njim. Možda mu se nešto dogodilo u vrtiću što mu nije lijepo? Ako osjetiš da je sve u redu, pusti neko vrijeme. Trebalo bi proći samo od sebe! Sad su praznici, većina djece nije u vrtiću i spojena su u nove grupe, pa mu je možda i to malo teško palo. Vidjet ćemo kada se jave naše vrtićke tete, one imaju sigurno koju pametnu za reći user posted image  Puliii, anee, Viky user posted image user posted image user posted image  Znam da ima još ali se ne mogu sad sjetiti svih user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nezeli vise u vrtic
17.7.2010 20:57:25   
Puli
Ako osjetiš da je sve u redu, pusti neko vrijeme. Trebalo bi proći samo od sebe! Sad su praznici, većina djece nije u vrtiću i spojena su u nove grupe, pa mu je možda i to malo teško palo. Vidjet ćemo kada se jave naše vrtićke tete, one imaju sigurno koju pametnu za reći user posted image Puliii,


nemoraš toliko vikati čujem,oprala sam ušiuser posted image


potpisujem te zvonki
trenutno je ljetni raspored rada,grupe su spojene,rade druge tete(nema njegove uz koju se vezao),djeca se izmjenjuju i nije čudo da ne želi ići-jer to sada nije vrtić na koji je on navikao
nemoj pridavati puno pažnje tome,drama krene kod kućepa pri pozdravljanju -a većina klinaca se pet minuta nakon odlaska roditelja smiri i uključi u igru

< Poruku je uredio Puli -- 17.7.2010 20:58:01 >


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nezeli vise u vrtic
17.7.2010 20:57:39   
mamice
Kaze da ga tuku al nemogu nista ni razumjeti jer koliko vjerovati bebi od 2 godine

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nezeli vise u vrtic
17.7.2010 21:00:29   
Puli
uči ga da kaže teti ako ga netko tuče i da će teta vikati i kazniti tog dječaka/djevojčicu


zamoli tetu da pripazi na takve situacije(zaštiti ga)
reci da ti zbog toga odbija ići u vrtić

možda se i desilo da ga je netko lupio pa zbog toga odbija



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nezeli vise u vrtic
17.7.2010 21:22:51   
mamice
Da meni je cudno sto stalno je htio u vrtic i odjedanput vise nezeli. Kad ga pitam jel ga tko tuce kaze DAAAA al teta kaze da on nezna izboriti za igracku a i nove su tete jer su njegove na GO pa mu i to smeta. Razmisljam ga ostaviti preko ljeta kod bake al tko ce ga poslati u 9 mj.nazad

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nezeli vise u vrtic
17.7.2010 21:30:04   
Puli
Razmisljam ga ostaviti preko ljeta kod bake al tko ce ga poslati u 9 mj.nazad


ako imaš mogućnost ostavi ga kod bake
trenutno su to prevelike promjene za njihove male glavice
a u 9 mjesecu će ti možda malo plakati kad krene
al brzo će on to prevladati i biti svoj na svome sa svojim tetama i djecom)


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nezeli vise u vrtic
17.7.2010 21:32:37   
mamice
a ostavit cu ga. Imamo traumu od skidanja pelena i tute pa netreba mu jos i vrticka trauma. Hvala vam na savjetuuser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nezeli vise u vrtic
17.7.2010 22:54:37   
gljiva
D ima 4,5 god, pa se po ljeti buni zbog vrtića, baš zbog tog ljetnog rasporeda, drugih teta , djece. Tako da je sad i on na GO do 9. mj.
Mene je isto bilo strah prve god kad smo ga ostavili doma preko ljeta, al u 9 mj kad je krenuo sve je bilo super, zaželio se svojih prijatelja i teta.

_____________________________

D 02.02.2006.
I 07.08.2009.

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nezeli vise u vrtic
18.7.2010 9:07:11   
koka
Moj Rokić se uvijek bunio kad je ljeti ostajao u vrtić , ove godine malo manje jer ipak ima 6 g skoro, pa se da popričat s njim. To ti je bilo plakanja i plakanja već od ranog jutra,sječam se da čim bi prošli jedan dio puta koji vodi u vrtić, počinjao je plakat da " nečem u vutić " al ja nisam imala mogučnosti za ga pustit doma osim onih 3 sedmice kad sam na GO. Mila isto tako cmizdri ako odmah na ulazu vidi da joj teta ne paše, al šta da radim ....Ljeti je tako sve je izmješano pa i oni osjete to. Nema druge nego stisnut zube i iči dalje. Kad budem na GO bit će i oni.. Ako ga imaš di pusti pusti ga, opet kod kretanja u 9. mjesecu će se malo buniti al će ga proči...tako ti je to user posted image ...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nezeli vise u vrtic
18.7.2010 19:57:37   
anonno17
moj se isto  bunio baš kad ga jedan  dečko tukap,ja rekla teti,i ostavila  ga doma preko ljeta,kad je došao taj 9mj  ja mislila plakati će a on ništa zaželio se svih i zaboravion da ga mali tukao


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!