|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
26.5.2011 11:52:50   
danery
nekako imam feeling da si ti tome kriv user posted image user posted image
sad je dabl kvoc i dabl razlog za biti doma....user posted image će brzo otfrknut,a nećeš ni znati kada je prije prohodao,rekao tata ili potrčao...imam jednog takvog doma....samo posao,kuća,pa onda bi još na sto strana,pa se čudi kad mu user posted image veli tata ili kako drži bočicu sama (a radi to već mjesec dana,a on ne kuži)...
je,treba nekad malo laufat i opustit se,ne kažem....al sve ima granice,a te su obično one kak žena odredi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
26.5.2011 12:11:31   
tatica
ja nisam odsutan ni namjanje i točno znam što je user posted image napravio i kada user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
26.5.2011 12:31:15   
danery
user posted image onda skužajte....pobiga mi je user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
12.5.2012 11:19:52   
Amy Chlaudya
Dragi tatica,ja smatram da si čovjek prva liga jer se toliko žrtvuješ za tvoju dragu princezu,svaka ti čast na svemu ali probaj i nju shvatiti jer čim želi da budeš sa njom to znači da te jako voli i da jedva čeka da provedeš par sekundi sa njom.Ja sam isto u drugom stanju,nije da moram strogo mirovati ali nije mi lako jer nisko nosim bebača pa moram paziti,ali svejedno sama radim sve...osim trgovine to mora on jer ja nemogu tegliti,ali s njim idem.Tu i tamo mi pomogne (ali samo kad se raspiz.... da mi nikad ne pomaže),i stalno traži vremena za sebe (jer voli igrati Battlefield,ići na pecanje,i još neke hobije),a ja sam koliko toliko cesto sama i kad je u kuci,ali sam sama jer visi po cijele dane radeci svoje gušte i obaveze.I kad mu kažem da sam uvijek sama i da mi treba pažnje i malo maženja (a on od svojih potreba sve dobi jer mu ispunim,čisto da nebi bilo ''žena mi neda jer je trudna'',pa makar se silim samo da mu ne dosadim,jer vjerujem da nije ni vama lako tih 9 mj),i on odmah pocne s tim da ja zanovijetam uvijek i da pilim uvijek jedno te isto,i nikad se ne promijeni. Tako da što se tiče toga,ona mora biti sretna što te ima,i što si takav jer bi se ubila od tuge da je u mojoj koži,ali ti moraš i nju razumijeti jer čete uskoro imati bebicu i ona če biti ta koja če se morati dizati za dojiti bebu,i sve ostale stvari koje samo majka moze. Ali sve u svemu,sretno vam. :) biti će te odlični roditelji. user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
12.5.2012 12:25:47   
ucitelj
Nisam cital asve ali dovoljan mij epocetak
najprije svaka cast tajo na tvom trudu i sto si se zauzeo toliko za sve
ne mogu vjerovat da ima takvih muskaraca a jos manje da to sve stignu obavitiuser posted image
nego zelim ti strpljena iako vjerujem da ga vec imas manje puno ljubavii i njeznosti i da sve uspjesno odradis do kraja
a mi zene smo take zvoncave sta mozemo ko fol u trudnoci se izvlacimo te na hormone te na bebu ali ja osobno bi mogla stalno bit tako razmazena (ja sam sebe tako ocjenila) i meni nije nikad dosta da je sa mnom
ah nije ljubav purauser posted image user posted image user posted image
zelim ti sve the bestuser posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Amy Chlaudya)
Neposredna veza do poruke: 155
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!