|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditelji na upisu
21.6.2010 11:15:10   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Moje dijete zeli da ja sa njime idem na upis u srednju, ne zeli ici sam predati papire user posted image
dobro on mozda ima neke svoje razloge...user posted image

 Ima, nije siguran kako doci na Kenedyev trg jer nam bas nije blizu a ni nikada nismo bas imali potrebu ici u taj dio grada...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Roditelji na upisu
21.6.2010 11:21:14   
Bebys
znala sam....nisam ni sumnjala..da nema razloga  jer koliko te poznam tvoji momci su veliki decki.....user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Roditelji na upisu
21.6.2010 11:37:52   
MiniMama
mene tata vodio na upis u srednju. kako mi bilo na drugom kraju grada, krenuli skupa autobusom da znam za inace kuda gdje i kako. vozio me i polagati maturu. vozio me u zagreb na studij i prije toga mi pokazivao "cake uspjesnog pakiranja". kad smo dosli u zg, ostao je 7 dana i pokazao mi cijeli grad. gdje se mogu jeftino najesti, gdje se  mogu jeftino napiti, gdje je on zivio kad je bio na studiju.. itd.  tih 7 dana mi je zbilja bio super. zblizavanje tate i kceri, a i oprostaj nekog tipa jer je tati vec tada bilo jasno da se ja u st ne vracam.. user posted image

"Ako ih ne pustiš neće nikada ni uspijet i biti samostalni. " i samo zbog toga sto se klince vozi na upis u srednju skolu, nastanu mali nesposobni invalidi??

da, bas je to kljucan razlog! user posted image user posted image



(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Roditelji na upisu
21.6.2010 12:25:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Bebys

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Ja sam išla sa časnom majkom. Ali, da sam bila doma umjesto u samostanu išla bih sama. Ovako je časna išla sa mnom da bude sigurna da se nisam upisala za stjuardesu user posted image



ti si bila poslije osnovne? ja poslije srednje...

u srednju me upisao deda, naravno da nisam mogla birati kud ću se upisati!user posted image

a ne faks me upisala prefekta, vjerojatno iz istog razloga koji je navela Zvone!user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Roditelji na upisu
21.6.2010 13:14:32   
Ninaa
Mene je predati papire vodila mama jel mi do Zagreba imamo 45 min autom pa bi se vjerojatno sama izgubila da sam išla busom i tramvajem. Poslije sam prvi dan išla sama kad mi je pokazala kak trebam doći. Kaj se faksa tiče sve sam riješila sama,moji nemaju ni pojma di mi je faks sad do promocije pa će saznatiuser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Roditelji na upisu
21.6.2010 17:16:31   
ZVRK
ja sam sve sama riješavala glede upisa u srednju školu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Roditelji na upisu
1.7.2010 7:28:14   
tikica_69
Onda se od tada puno toga promijenilo...naime, u ponedjeljak je bilo bar 90% roditelja sa djecom.Iskreno, ne znam kako bi se djeca i snasla u svemu tome jer je sve to toliko lose organizirano da je to katastrofa.Kao prvo, na stranicama skole pise ispuniti prijavnicu za upis (na kojoj ima i OIB i svi ostali podaci), priloziti svjedodzbu 7. i 8. razreda, lijecnicku potvrdu i rodni list.Mi sve to fino pripremili i srecom da sam ponijela i domovnicu jer...sad im odjednom ipak treba i fotokopija domovnice i neka potvrda o praksi iz Narodnih novina koju oni jos nisu ni odstampali.Da sam dijete posala samo, kao prvo zblesirao bi se kad bi ga trazila domovnicu a i otkud bi on znao gdje sve ima Narodnih novina da si to ode kupiti i jos bi se tamo izblesirao kao bi mu rekli da oni to jos nisu ni nastampali.Ovako sam ja srecom imala domovnicu pa smo otrcali sve to kopirati i s obzirom da ovoga nema, dogovorili smo se napraviti na komadu papira ugovore za praksu, pa kad NN to izdaju onda naknadno priloziti.Pa di bi to dijete samo sve rijesilo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Roditelji na upisu
1.7.2010 7:31:55   
tikica_69
A da ne spominjem da strukovna zanimanja nemaju iste kriterije za lijecnicki.....neka zanimanja imaju pravo na besplatni lijecnicki pregled, no mi ostali moramo caltati 200kn za jednu recenicu na papiru - dijete je sposobno obavljati poslove te i te user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Roditelji na upisu
1.7.2010 7:50:17   
barbiegirl
U moje doba smo išli sami i za srednju i za fax

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Roditelji na upisu
1.7.2010 7:57:00   
tikica_69
ma i u moje doba...samo onda si predao papire i fajrunt...a sad te hebu jos dva dana sa dodatnim papirima user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu barbiegirl)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!