|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   da li je to neka alergija?
20.5.2010 6:36:24   
sm_h
Prije tri mjeseca mi je Ian prvi puta dobio laringitis(užasno jako je kašljao,hroptav,metalan zvuk)i teško disao.
To smo izlječili.Prije mjesec dana su mu se zacrvenile oći,stalno ih je trljao,prvo jedno,pa za par dana drugo.Mislili smo da je od propuha,a dr nam je dala kapi TOBREX.To smo nešto duže lječili,čak mi je nakon kapanja izgledalo kao da mu je puno crvenije nego prije.
E sad,u zadnjih sedam dana počeo je opet trljati oći,počeo je kihati(ne često ali nekoliko puta na dan kiše,što prije nije), i kad puže pa se zadiše počne jako teško i hroptavo disati.Isti onaj zvuk kao kad je imao laringitis.
Ne kašlje,ali kad se zadiše to strašno zvuči.
Sad ja malo razmišljam,da li bi to mogla biti neka vrsta alergije??Možda sve to skupa mu je od neke alergije?Možda je neka od vas imala tu situaciju?
inače je zdrav,suh nos,nema temp,živac itd itd...
I ima 10mj.


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: da li je to neka alergija?
20.5.2010 7:26:09   
troubled
kao da opisuješ mene i veći dio mog djetinjstva...

po svemu što si napisala sudeći, mislim da jest riječ o alergiji...
ja sam kao dijete (tu negdje od tog uzrasta pa do kraja puberteta) bila teški alergičar na dišnim putevima i sluznici očiju...sa potpuno jednakim takvim simptomima...
pojačavalo bi se baš u ovo doba kad krenu cvjetati razne trave...
bila sam alergična na prašinu, grinje, perje, dlake kućnih ljubimaca, i desetak raznih vrsta peluda...

ne želim te plašiti, s tim se jednostavno nauči živjeti onog trena kad točno znaš o čemu se radi i kako sebi pomoći...
savjetujem da  odete kod liječnika koji će znati što dalje...najvjerojatnije će ga uputiti na testiranje...
sretno user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu sm_h)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: da li je to neka alergija?
20.5.2010 8:12:00   
Viky
Nisam sigurna,ali ovo što si opisala izgleda kao kao i kod jednog mog djeteta iz grupe.Kod njega je u pitanju alergija i ide na ispitivanja.Mislim da bi to trebala obaviti da se ne zakomplicira,jer to zna biti gadno.
Sretno!

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu sm_h)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: da li je to neka alergija?
20.5.2010 8:31:08   
dominik
znam klinca koji je imao bronhitis svakih mj dana da bi se ustanovilo da je to od alrgije na grinje i kucnu prasinu...po meni je definitivno alergija u pitanju jer nema kaj drugo biti...odi kod ped po uputnicu pa na testiranje...sretno

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: da li je to neka alergija?
20.5.2010 8:33:30   
sm_h
naručeni smo danas u 17 kod njegove dr da ga pogleda.
jer,sve mi to nekako smrdi na alergiju.
hvala vam na brzim odgovorima,htjela sam prije odlaska kod dr barem čuti nečije mišljenje,da li je nekome od vas to poznato.
sad vidim da dobro slutim.
vidjet ćemo šta će dr reći!!
samo se nadam da neće početi sa..."hm,dati ćemo tu neki antibiotik pa ćemo vidjeti..."



(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: da li je to neka alergija?
20.5.2010 8:35:35   
mišica 666
traži ti uputnicu za alergologa 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu sm_h)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: da li je to neka alergija?
20.5.2010 8:43:50   
sm_h
a kakav je postupak za testiranje?
šta će mu raditi?
neznam ništa o tome...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: da li je to neka alergija?
20.5.2010 8:48:20   
ZVRK
za malu bebu je tr+estiranje putem krvi pa se vidi ''okvirno''na šta može biti alergije a kada poraste (preko 3godine)onda se boska po ruci

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu sm_h)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: da li je to neka alergija?
20.5.2010 8:50:59   
sm_h
a ha,znači vadit će mu krv.
jel budu nalazi brzo gotovi?

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: da li je to neka alergija?
20.5.2010 8:52:46   
dominik
a s obzirom da su oci u pitanju i kasalj ja bi rekla da je kucna prasina i sl stvari...ne kazem da ti je doma prasnjavo ali micanje tepiha i brisanje podova cesto, antialergijske navlake za krevetic i madrac bi trebalo rijesiti stvar...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: da li je to neka alergija?
20.5.2010 8:56:43   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: sm_h

a ha,znači vadit će mu krv.
jel budu nalazi brzo gotovi?


neznam koliko se čeka nalazi
ali pokušaj za početak kako ti je napisala dominik da malo spriječiš simptome

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu sm_h)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: da li je to neka alergija?
20.5.2010 9:00:10   
mišica 666
moja je bila mlađa od 3 godine kad su joj radili testove preko kože imala je oko godinu dana tako da možeš očekivati i to. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: da li je to neka alergija?
20.5.2010 11:08:28   
ejmama
Potpisujem Troubi i Dominik, ja imam alergiju ovako kao I Troubi. Rekla si da mali puza, pretpostavljam po tepihu, probaj ga maknuti.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: da li je to neka alergija?
20.5.2010 11:21:28   
Duve
IZVORNA PORUKA: dominik

znam klinca koji je imao bronhitis svakih mj dana da bi se ustanovilo da je to od alrgije na grinje i kucnu prasinu...po meni je definitivno alergija u pitanju jer nema kaj drugo biti...odi kod ped po uputnicu pa na testiranje...sretno


tako je bilo kod mog Karla i ima alergijsku astmu-alergičan na grinje...


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!