|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad vi kuhate?
10.4.2010 23:55:44   
Ninaa
Eto treba mi savjet. Mi obadva radimo do 15 sati. Na povratku s posla pokupim malu kod mame i dođem doma oko 16,00 jel dok spremimo stvari pa dok odfuram baku itd. Međutim moja curka je tad u punoj snazi i nema šanse da uz nju nekaj napravim, samo hoće hodati, sad prohodava i stalno je treba voditi i hoće biti vani i uz nju ne mogu ništa skuhati. Ove dane smo se snalazili ali moram napraviti neki raspored. Kad je stavim spavati već je 8,30 a nekad i 9, sati i tad mi se definitivno neda, a izgleda da ću morati. E pa sad drage moje dajte savjete?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kad vi kuhate?
10.4.2010 23:59:40   
pepeljuga
ja sam doma pa ti nisam od neke pomoci i vecinom skuham cim se dignem da mogu u đir sa R jel kad se vratimo odma rucaju i spavanje.....
a ima dana kad i navece al to je vecinom juhauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kad vi kuhate?
11.4.2010 0:01:42   
mariola
Uf,baš ti je nezgodno.pa daj je mužu pola sata -sat kad dođete s posla pa ti spremi ručak.
Ja kad sam radila nisam nikad kuhala dan ranije, nego u tri kad dođemo doma.
A sad isto ujutro, pa T i ja izađemo vani a mm dođe na pauzi na ručak.

< Poruku je uredio mariola -- 11.4.2010 0:02:45 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kad vi kuhate?
11.4.2010 0:05:01   
Ninaa
Ma sve bi to štimalo da on ne ide raditi u fuš pa većinom dođe doma (najede se za gablec) ode raditi i vrati se navečer. Problem mi je više zbog šogorice jel se i ja najedem na poslu pa i nisam gladna baš. Ona pojede uvijek nešto ali ne može živjeti od suhe hrane jel to i nije baš zdravo. Inače sam kuhala kad je Kate zaspala tak da smo ručali oko 1. Mama se ponudila,ali mi je to bezveze dosta je da mi dijete pričuva, di će mi još i kuhat. Budem se nekak izorganizirala, samo mislim da će mi biti lakše da prohoda jel je ovo sad faza da boli glavauser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kad vi kuhate?
11.4.2010 0:34:48   
sig
joooooooj kod nas ti je malo drugačija situacija.. ja radim tek od 9,00 a mm vozi malu ujutro već u 7,15-7,20 u vrtić i onda ti ja stignem u tih sat i pol dok se spremam usput i kuhat.. stavim juhu i ja pod tuš... ručnik oko kose i priprema se meso koje će se u 16,00 samo baciti na tavu i... tako... uglavnom se tako nekako snalazim... a ako kuham nešto što može ostati i za drugi dan onda većinom to kuham navečer dok perem robu, peglam.. surfam... i kasnije samo ubacim u frižider. Neznam ako sam ti nešto extra pomogla.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kad vi kuhate?
11.4.2010 8:50:17   
Florijan Jakov
kroz vikend si napravim neki ovkirni plan kaj ću kuhati kroz tjedan i onda ti najčešće ispadne da 2-3 dana kuham navečer za sutradan - kad recimo radim ćušpajz, a ostale dane kad dođem s posla (inače dolazim doma oko 5). Kad je na menu-i tjestenina/neko meso na naglo ili sl onda skuham kad dođem doma, pa to ispadne kao večera, a ako sam dan ranije skuhala ćušpajz/gulaš ili sl. samo prigrijem.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kad vi kuhate?
11.4.2010 9:01:49   
dominik
pa kaj ne pustis mami da ti skuha ak se vec zena ponudila...ja sam imala obicaj kuhati dok klinci spavaju popodne...a sad kako radim kikaci pojedu kuhano u vrticu, a onda poslije samo nekaj na naglo jedemo...cuspajze kao i fj kuham u biti za veceru ili za dan poslije...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kad vi kuhate?
11.4.2010 9:25:12   
Bebys
navecer skuhaj za sutra....i to je to...tako je najbolje...mislim ja...pa onda zagrij samo ....

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kad vi kuhate?
11.4.2010 15:42:36   
uciteljica
Ninna nema savjeta. Kuham ponekad i iza pola noći. Dok pripremim sve za posao, sredim suđe, ispeglam, malo uredim stan ponoć je. E tad kremćem kuhati (a i struja mi je jeftinija tad).user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kad vi kuhate?
11.4.2010 15:46:32   
Zvonki
Ja kuham dan ranije uglavnom. Variva i takve stvari ili si sve navečer ogulim i pripremim tako da me čeka samo pripremanje.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kad vi kuhate?
11.4.2010 22:37:43   
Ninaa
Ma meni je to kuhanje tlaka, ne kuham loše samo to ne volim, netko ne voli peglati, netko prati suđe, ja ne volim kuhati. Doma je kuhala mama, kad sam se udala svekrva dok nije umrla. Tad sam sa malim djetetom prokuhala i mogu reći da mi ide dobro,ali stvarno ne volim kuhati. MM je pravi kuhar i voli to, samo je jako malo doma pa da on kuha. Uf tak ću i ja umjesto da tipkam s vama kuhati.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kad vi kuhate?
12.4.2010 8:47:54   
njanja
mm i ja radimo do 16 i 16-30 i dok dođemo doma, mm pokupi jana iz vrtića , nađemo se doma u 17 h....još od doba kad smo živjeli sami smo jeli na poslu jer tko bi izdržao do 18 h do ručka i tako je i ostalo i Jan ruča u vrrtiću...tako da kada dođemo doma svi 3 skupa pomarendamo, ali hvala Bogu nema nakuhavanja jer mi je važnije da odemo svi skupa van, a ionako smo poručali...Vikendom znam nakuhati dosta toga pa stavim u zamrzivač da imamo za svaku slučaj kada je ili mm gladan ili jan kada nije dobro ručao u vrtiću....stavim u mikrovalnu na odleđivanje i volaaaaaaa

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kad vi kuhate?
12.4.2010 8:52:33   
MILLA
još uvijek ne radim,pa mi je ručak u 13h več spreman (mm dolazi s posla...) a kad počnem radit...čemo se prilagodit tome. nekada sam znala skuhati navečer za drugi dan

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kad vi kuhate?
12.4.2010 9:08:02   
Jack_Tequila
Bogati, jel ti muž bez ruku? Utrpaj mu kuhaču u ruke. Ako kaže da ne zna, nek'' se snađe. I ja sam tako: počneš sa pečenim jajima, a sad ku''am k''o Karapandža. user posted image

Prekjučer sam kuhao špagete (UUUUUUUUUUU!! Nikad mi nisu bile ovako dobre!!), jučer sam ogulio i izrezao povrće za juhu, priredio krompir za pečenje i nasolio i začinio šnicle. Supruga nastavila jerbo sam tad preuzeo malu upišanku.

Jbt, otkad sam se oženio, otkrio sam da volim kuhati. Jasno, jela koja volim, ali ipak. I to je nešta.

[EDIT]: tek sad vidio da ti čoek radi u fušu. Iskrena isprika zaposlenom gospodinu! user posted image


< Poruku je uredio Jack_Tequila -- 12.4.2010 9:11:53 >


_____________________________

23.01.2010. > Zvijezda je rođena!

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
12.4.2010 9:26:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kad vi kuhate?
13.4.2010 8:23:08   
zara13
 jack-tequila ti dobro kaže muž i ja isto dolazimo doma nekad dva nekad tri kad se meni neda kuhati pošaljem njega u kuhinju,je da mi ju zmaže al ju i počisti ,iz interneta si izvuče recepte pa kuha i lijepo se naučio svašta finoga skuhati.dogovorite se nakako jedan dan ti kuhaj on pazi dijete drugi dan on kuha a ti paziš

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kad vi kuhate?
14.4.2010 15:17:11   
pincirotvajler
mi ručamo u 12h jer mm radi uvijek od 14-21h, juhe, gulaše i sl radim za dva dana,kuham ujutro, kad on čuva bebu

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kad vi kuhate?
14.4.2010 19:25:17   
anuska08
Mislim da je najbolje kuhati večer prije što se može, jer kad dođeš doma je koma.
A ja vrlo često znam kupiti više mesa odjednom i napraviti gulaš pa u više porcija zalediti i kad treba izvaditi. Tako i pohano meso, spoham i zaledim i kad mi treba izvadim i ispečem. A znam i raditi maneštrice pa za dva dana i sl..

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kad vi kuhate?
14.4.2010 19:41:37   
lidac0605
Ja radim inače u 12-satnim smjenama,tak da kad ja radim cijeli dan od 7-19,skuha nekaj muž za sebe i klince kad dođe s posla oko 4...a onda drugi dan idem u noćnu pa kuham ujutro...i kad sam iz noćne isto ja kuham kad dođem ujutro doma

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kad vi kuhate?
14.4.2010 19:42:49   
Anoniman
draga moja, nisam ti od koristi jer je moj raspored skroz drugačiji od početka: od kad se P. rodila, kuhamo ručak/večeru za 17h, jer on tada dolazi s posla... pokušavala sam to promijeniti ali nije išlo. tako da nam je ostalo - cure u podne popiju kakao i pojedu šnitu kruha namazanu, a kad zaspu, ja kuham.
kad su cure bile male i u fazama ovim i onim, stavljala sam ih u hranilicu, zavezala i dovezla do mjesta gdje ja kuham, dala sam im nešto za zanimaciju (jako su voljele hrdati oguljenu mrkvu! ili lupati kuhačom...) i onda im je to ispalo kao da kuhaju s mamom. probaj i ti, daj joj rajnglicu i kuhaču i nek pjeva cinguli rajnguli drotičko user posted image
ma, budeš se ti već dosjetila, pusa!

(Odgovor članu anuska08)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kad vi kuhate?
14.4.2010 23:10:58   
Ninaa
Hvala svima na savjetima, moj mm inače kuha super i voli kuhati samo čovjek poslije posla radi u fušu da bi imali više novčeka tak da nije od neke pomoći za sada. Za sad sam napravila takav raspored da onaj dan kad ne radim skuham za dva dana i to se jede tak za sad.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kad vi kuhate?
12.7.2015 21:48:47   
Ela28
Jos uvijek sam na porodiljnom pa kuham odmah ujutro cim ustanem jer je kasnije prevruce. A dok sam radila onda vecinom navecer za drugi dan jer nemam svekrvu da bi mi ona skuhala a mama udaljena 500 km.Blago se curama koje dodu na gotovo i sve ih doceka user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!