|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ručkić?
5.4.2010 18:41:07   
nancy
ja njemu jos odvojeno kuham povrce ,meso,rizu.nikako da se odvazim i dam mu da jede sto jedemo i mi.pasatu moze,jel da,i kapulu dinstanu u tocu?!kako rucaju vasa djeca od godine dana.pišite...

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ručkić?
5.4.2010 19:13:20   
xxl
Moj jede sve..osim gljiva,ne kuham više odvojeno

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ručkić?
5.4.2010 19:17:49   
MaTana
ja mojoj većinom kuham odvojeno, još uvijek.... Možda sam malo luda, ali što mogu.... Živimo u zajednici i puno nas je oni su navikli na svoju prehranu koja je po mome prejaka i točevi se rade na puuuuuno luka i po mom mišljenju je to za nju još prejako + što jedu jako malo povrća i previše mesa, ako ja moram već jesti što i oni nemoram i nju učiti na takav naćin prehrane....
Nije mi nikakav problem i njoj skuhat poseban ručkić


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ručkić?
5.4.2010 19:55:48   
Puli
ja sam  s njenih 10 mjeseci prestala kuhati odvojeno

curki bi prvo odgrabila,a onda nama posolila i začinilauser posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ručkić?
5.4.2010 21:28:35   
leilany
...jos uvijek joj kuham odvojeno...ima 10mj....

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ručkić?
5.4.2010 21:47:28   
lee
kuham obavezno odvojeno...jer alex ne smije sve jesti...i ako ja ne kuham masnu hranu nego laganu sa puno povrča...tako da bi mogao jesti ali kako mu je  bilo jednom slabo više nema šanse da mu dam...tako da sve kuham odvojeno...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ručkić?
5.4.2010 23:10:10   
Ninaa
Moja je sad počela jesti kaj i mi, jel kad sam joj skuhala odvojeno a mi smo jeli poslije nje htjela je još od našeg i plakala je. Ne kuham da je jako začinjeno i pomalo jede sve i sad je u fazi da sve hoće sama. Ak jedemo nekaj teže onda joj skuham odvojeno. Ne jede još jaja, gljive, jagode, grah i tome slično  ostalo sve da.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ručkić?
5.4.2010 23:38:17   
nancy
ma ja imam problem sa svojim K.on sam lipo npr jede keks,i grize i zvace al ako mu dajem na zlicu mora bit dobro zgnjeceno inace radi facu za povratit.pokusam mu ja svako malo samo naribat jabuku i dat na zlicu ali nece pa nece.naucio je da zlicu odma guta.mislim da samo moje dijete jos jede miksano user posted image user posted image .
a sad jos ruckovi...cini mi se da ce pojest zdraviji rucak ako mu kuham posebno.

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ručkić?
21.4.2010 20:52:18   
Gogule
to ti je sve stvar navike. Ja Klari od 7 mjeseca bananu više ne miksam nego je vilicom zgnječim. Moja kuma ima sina od 13 godina koji još uvijek npr. pire jede samo ako je izmiksan s mikserom, još uvijek ne jede koricu od kruha...itd. tako ga je navikla. s kćeri je bila " pametnija" i mala jede sve.
Problem je ako živiš u zajaednici gdje ne vode brigu o djetetu, tj. o začinima koja su za djecu prejaka. i ja bi na tvom mjestu kuhala odvojeno...ili bi bar prije odvojila pa onda začinila. izbori se za svog maloguser posted image . ako neće mama tko će?

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ručkić?
21.4.2010 22:09:39   
mala pcelica
ja još kuvam odvojeno,nekako mi je jos mala da jede kao i mi...do sad sam joj dala mahune sto sam nama kuvala ali sa malo zacina,ostalo sve odvojeno...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!