|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 10:51:58   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

A veliku borbu vodimo i s time da djeli igračke s drugom djecom,ali nam malo teže to ide.Svoje neda,a druge bi uzimao...

za ovaj problem nama je ppomaogao vrtić

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 15:28:18   
cuba
ma to su sve mali mudraci...kuže oni jako dobro šta roditelje živcira i šta nebi smjeli raditiuser posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: faza ili...?????
4.4.2010 14:50:14   
Zimic
Mozda ga pukne dosada ili nekakav protest pa je zato takav

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: faza ili...?????
6.4.2010 11:09:05   
sig
Bubi nemoj se nervirati... to sva djeca moraju proći... znam da te to ljuti nerivara itd... ali to su faze... proći će... a ti u njoj moraš biti jaka i odlučna te prije svega smirena, nemoj mu pokazati da te to izluđuje... njemu je to zabavno... prije nego što mu išta kažeš, išta napraviš (kada te on tako izludi) udahni duboko i reci sama sebi, ja sam dobar roditelj, on je dobro dijete... kada se smiriš uhvati ga za ruku - smiri ga - neka te pogleda u oči i lijepo ga smireno upitaj zašto je to napravio... i budi odlučna u tome da ti on kaže... (važno je da si ti smirena, jer ako podigneš glas, gotovo je) i pokušaj sa njim na lijepo... i onda mu lijepo objasni da zbog njegovih današnjih postupaka slijedi sankcija... Budi čvrsta i jaka... nije lako svaki put, ali moramo!! On sada ispituje i traži tvoj rub tvoju granicu... i zna kada si živčana i nervozna da ćeš mu u nečemu popustiti a kada jednom popustiš gotovo je... svaki put će htijeti!! Zato hrabro!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: faza ili...?????
6.4.2010 13:43:22   
Krky
Cure drage, kaj se čudite, stiglo je proljeće, malci živnuli, a nas uhvatio proljetni umoruser posted image . I moji twinsi se stalnouser posted image user posted image (glupiraju do besvjesti), učeuser posted image svakakvim glupostima, a i on odjednom postao svestan svoje volje, pa žizucka jer ne može izreći svoje želje i potrebe. Počelo bacanje i ritanje, sad će još malo i user posted image braću, a možda i lupanje glavom o pod...ovaj put sam spremna na sve. Eto, i moja bebica odrasta.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: faza ili...?????
6.4.2010 13:46:43   
BUMBIKA
Nama sinoć bili kumovi i mali kumić dobio motor od moje šogi i naravno odma dreka.d ga cijelo vrijeme vozio,akumić neki D autić.I sad trebaju ići kući i ovaj bi motor,a ovaj njegov auto.kažem ja d da da auto,a on će njemu ostaviti motor i ajde dobro ,pristali oni.Ali kasnije moje dijete počelo urlikati da hoće svoj auto,ali neda motor,hoće oba dvoje,jedav zaspa.i naravno ujturo opet ista priča

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: faza ili...?????
6.4.2010 13:50:47   
ninolina
znam kako ti je bumbi...moj theo iam takve faze joj poludim na to...žao mi je da plače i oni zanju da sam slaba na to pa iskorištavaju...nemam savjet za to samo budi strpljiva ko i ja valjda bude prošlo

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: faza ili...?????
6.4.2010 13:53:14   
BUMBIKA
Nadam se da će proći.jer je imao još nekih faza i to je prošlo,ali ovo meni teško pada,pa zato....
Prvo mi prođe kroz glavu,pa zašto je takav,jel samo on takav ili  idrugi,....?????
Pa mi mm govori,samo ti njemu kupuj sve i svašta,evo vidiš kakav je??


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: faza ili...?????
6.4.2010 13:56:09   
ninolina
Pa mi mm govori,samo ti njemu kupuj sve i svašta,evo vidiš kakav je??

ko da moj pričauser posted image user posted image
ma nisu takvi jer im kupiš, daš...mislim bar se tješimuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: faza ili...?????
6.4.2010 13:58:36   
BUMBIKA
E,dobro...sad mi je bar malo lakšeuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: faza ili...?????
6.4.2010 14:26:11   
Njofra
Faza samo faza. I moj je imao tak sličnu fazu. Uz objašnjenje i nekoju suzu mora prihvatiti stvarnost. Normalno je to. Samo tu fazu je imao moj M dok seka nije bila ni slična.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!