|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   rodilište u puli
30.9.2008 17:04:51   
vjerae
Bokić svima!evo da vam pohvalim rodilište u Puli,svi su bili vrlo profesionalni a nadasve vrlo humani i ovim putem želim zahvalit ekipama u rodilištu i ekipama na odjelu babinjača.Rodila sam hitnim cr i nisu me prije tog uopče prisiljavali na prirodni porod kako neki rade.Svaka čast Pulauser posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: rodilište u puli
30.9.2008 20:35:44   
njanja
Vjerae, baš mi je drago da ti je sve tako super prošlo!!!!kako bebač?

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: rodilište u puli
27.12.2008 16:18:40   
ROZI
Baš mi je drago ovo čuti,drago mi je da je sve u redu prošlo.to je najbitnije,ja sam u 13-tom tjednu i moram u rodilište u Pulu,2 puta sam već rodila,nije baš osoblje bilo ljubazno,nadam se da su sada bolji!!user posted image

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: rodilište u puli
9.1.2009 17:57:01   
lee
kakvi su uvjeti u rodilištu u puli? meni se osobno ne sviđa...ali me zanimaju vaša iskustva sa porodom?ja bih trebala roditi u Puli pa me zanima kako je?

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: rodilište u puli
9.1.2009 20:06:06   
Kika83
curke smo vi skupljajte informacije,tako da znam šta me čeka kad ja budem trudnauser posted image
ja sam čula i pozitivne i negativne komentare
medicinske sestre da su katastrofauser posted image
nadam se da sam krivo čulauser posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!