|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slatkiši
10.2.2010 16:22:28   
evanda
Kako regulirati količinu?
Moj dječak ima 15 mjeseci, zadnjih dva tjedna je jako kasno išao spavati (u pola noći, a do tad u 21 h)...mislim si ja "Šta je sad ovo, kakva glupa faza?!"...user posted image
Dok mi nije lampica upalila da je možda moguće da je od slatkiša...user posted image
Ne mogu sama sebi vjerovati, priznajem da zvuči turbo glupo, pa idem probati ne dati mu slatko.
Kad tamo, bećar me sam traži spavati već dva dana, opet u 21 sat!!!
Zar nije to glupo? Mislim , pa nisam mu davala kilogram dnevno, nego  jedan Kinder Delice ili takvo šta....
Zar je moguće da je tako osjetljiv na šećer?
I kako to izregulirati?!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Slatkiši
10.2.2010 16:34:49   
ZVRK
a da probaš mu ''šečere''davati oko vrijeme ručka pa da ''potroši''do spavanja

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
10.2.2010 16:36:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Slatkiši
10.2.2010 16:37:01   
evanda
IZVORNA PORUKA: ZVRK

a da probaš mu ''šečere''davati oko vrijeme ručka pa da ''potroši''do spavanja


Pa i jesam, otprilike do 18 sati najkasnije.
Zato mi i jest čudno.
Doduše, ja sam u trudnoći imala intoleranciju glukoze.
Možda zatouser posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Slatkiši
10.2.2010 18:10:16   
CallamityJane
pa moguce da je od secera, moja recimo nece zaspati ako imamo goste u kuci, nema sanse da ta zaspi dok svi ne legnemo a pada od umora

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Slatkiši
10.2.2010 19:10:01   
MILLA
moj uopče ne voli slatko(možda pojede keksič dnevno) pa opet prije ponoči ne zaspeuser posted image .....kod nas onda nije od šečerauser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Slatkiši
11.2.2010 2:07:14   
ninolina
kon nas nisam primjetila da ima smeta. Mojima sve stoji na dohvat ruke i uzmu si kad hoće. Ali češče poslije ručka pojedu nešto slatko nego navečer

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Slatkiši
11.2.2010 9:26:08   
curice
i mojima je sve nadohvat ruke(sve i da hoću nemogu podignuti  i sakriti ništa na visoko jer smo u potkrovlju,pa je sve nisko),svatko uzima kad želi,ali niada nemam velike količine slatkiša u kući.Za čokoladom baš i nisu lude,više vole kekse ili nešto fino tipa tofiffe.Pojedu nekada to i prije samoga pranja zubi navečer i nisam primjetila nikakve smetnje

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:03:00   
novamama
oliveru da stavim dvije kile slatkoga ispred njega, sve bi pojeo...doslovce trpa u sebeuser posted image
a ja ne bi da ima problema sa kilama kao ja cijeli životuser posted image

uglavnom, držim to pod kontrolom, u zadnje vrijeme mu dajem više tamne čokolade...

onda dođe mmama i sveki, onda se natječu koju će više voljeti, pa ga tove slatkim...mami još mogu i reći, ali sveki bi se uvrijedila, jer ja 'previše fantaziramuser posted image )

uglavnom, pokušavam mu davati na kapaljku, za sada nisam vidjela neke promjene na njemu....u smislu nespavanja i to...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:05:22   
lee
ja alexu još nedam slatko osim vočnih kašica..jer njemu stvarno ne treba sa 11 kg...ali kad bude veči neka jede ali nastojati ču da to bude umjereno osim ako bude na mene...onda neče stati..user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:08:28   
ines
Moj mali lud za bobonima pogotovo gumenim i kikićima. jedno vrijeme smo bili u fazi kad je jeo samo bananko bananu. Nemoš ga se riješit dok mu ne daš. Stalno viče bobon,bobon,bobon!

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:10:04   
ninolina
Nemoš ga se riješit dok mu ne daš. Stalno viče bobon,bobon,bobon!

a mišić mali
lee nemoj biti škrtica daj djetetu da papauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:10:44   
lidac0605
Ja od svojih sve moram sakrit i davat na kapaljku jer to bi jelo dok sve ne pojede...a fala ti Bože,svi tri su ko Herkulesi...soka u našoj kući uopće nema-samo voda se pije...
Možda zvučim ko zločesta mama,al Laura sa svojih 11 god. ima 49 kg,Bruno sa 7 god.-39 kg!a tek je 1. razred,za njega sam dobila na pregledu za školu i špotanciju da je debel-ja reko a kaj da mu radim,dijete voli jest i sve mu je fino i čušpajzi i sl.,slatko ne dobija sam tak....A Marcel isto-31 kg,a sad će 6 god.To je razlog zakaj im takve stvari baš i ne dam...ne znam kakvi bi tek bili da jedu taj junk food i slatkouser posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:11:32   
lee
IZVORNA PORUKA: ninolina

lee nemoj biti škrtica daj djetetu da papauser posted image user posted image









ima oko 11kg samo se deblja...user posted image user posted image  ajde dati ču mu malo...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:12:17   
minnie
ja sam prakticirala spremanje slatkiša a ne zabranu. primjetila sam da kad ih vidi onda ih tamani a kjad ih nevidi rijetko ih se sijeti. zna gdje stoje i može do njih i kada joj je stvarno želja ode u špajzu i uzme si ali vani nemam. vidim da je to i meni problem. kad su vani tamanim a ovako ništa

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:13:08   
novamama

IZVORNA PORUKA: lee

IZVORNA PORUKA: ninolina

lee nemoj biti škrtica daj djetetu da papauser posted image user posted image




ima oko 11kg samo se deblja...user posted image user posted image  ajde dati ču mu malo...user posted image



evo greške! nemoj, nisi škrtica, samo brineš što ti dijete jede...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:13:42   
ninolina
ima oko 11kg samo se deblja...user posted image user posted image ajde dati ču mu malo...user posted image

a i moja je blizu ali popapa cjelog bananka kad kažeš keks al neće keksiće, obožava kikiće ali ne dajem joj puno tek tolko da se žemska zasladiuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:14:05   
minnie
lee aleks ti ima 9 mj tako da za njega jošš nisu baš slatkiši  bar ja svojoj od 10 mj još nisam ništa dala osim vočnih jogurta

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:14:41   
lee
tako je novamama user posted image  nema slatkoga..sve ču ja pojesti.user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:14:43   
novamama

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ja od svojih sve moram sakrit i davat na kapaljku jer to bi jelo dok sve ne pojede...a fala ti Bože,svi tri su ko Herkulesi...soka u našoj kući uopće nema-samo voda se pije...
Možda zvučim ko zločesta mama,al Laura sa svojih 11 god. ima 49 kg,Bruno sa 7 god.-39 kg!a tek je 1. razred,za njega sam dobila na pregledu za školu i špotanciju da je debel-ja reko a kaj da mu radim,dijete voli jest i sve mu je fino i čušpajzi i sl.,slatko ne dobija sam tak....A Marcel isto-31 kg,a sad će 6 god.To je razlog zakaj im takve stvari baš i ne dam...ne znam kakvi bi tek bili da jedu taj junk food i slatkouser posted image



napravi nešto, jer će biti nesretni cijeli život...
a zdravo hranjenje uči se odmalena...

ne možeš ih staviti na dijetu, nego treba birati što će jesti...

ako te što zanima, pitaj, ne bih htjela forsirati....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:15:48   
ninolina
evo greške! nemoj, nisi škrtica, samo brineš što ti dijete jede...

evo ako pročitaš kaj je minni napisala. Jednog dana će ih trpati u sebe ja svojima nikad nisam branila popapaju kaj hoćeju, bonboni su im u košari valjda 20 vrsta, čokoladice, keksi... sve im je na dohvat ruke a ima dana kad se ne sjete ni uzeti jedan a ima dana kad vidim da im baš fali slatko...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:16:11   
novamama

IZVORNA PORUKA: lee

tako je novamama user posted image  nema slatkoga..sve ču ja pojesti.user posted image



e tako!

njemu daj grožđice da meljka po ustima, a ako je maleni, do bar godine dana ne treba mu slatko ništa....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:18:18   
lee
nema slatkiša...debelasti maleni...user posted image  a vočne jogurte voli od nestlea kao i kašice dnevno tri pojede...obožava to..djete voli jesti...mali bikonja pravi je gurman..user posted image  neka papa malena ines.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:36:07   
lidac0605
Zdravije već ne mogu jest nego kaj jedu,jer moja je cijela familija zbog mene na dijabetičkoj dijeti...jedu samo integralnu rižu,tjesteninu isto,raženi kruh koji doma ja pečem,heljdinu i ječmenu kašu,od čušpajza doslovno vole sve-pa reci mi koje dijete se danas tak hrani...
Fast food uopće ne jedu jer ni ja nemam tu naviku a nit si to možemo priuštit-u McDonalds sam ih JEDNOM odvela i onda opće nisu to htjeli jest jer nisu naučeni na touser posted image
Jednostavno su takvi...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Slatkiši
11.2.2010 10:47:23   
mama mery
ja sam minimalno smanjila slatkise sad im cesce napravim kolac
mogli bi pojesti po vrecici bobona da im dam ali da im dam po dva i to ne svati dan mozad tjedno dva puta a ostatak sakrijem
vise volim da imaju grickalica jer ih nejedu previse pa mogu slobodno staviti na stol i oni ce to pomao papati

_____________________________




(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!