|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 15:48:42   
MILLA
najgluplja investicija mi je bila vrtić,jer mi služi za igračke i veš...i sling nosiljka

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 15:56:30   
Vjeverica ST
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Kupujem promišljeno jer nemam novca na bacanje. Tako da ne mogu reći da sam imala neku propalu investiciju.


ista stvar!!!!!
jedino su zadnje 2 dude poslužile samo za igru...

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 16:02:26   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Kupujem promišljeno jer nemam novca na bacanje. Tako da ne mogu reći da sam imala neku propalu investiciju.


tako nekako je i kod nas...samo kaj sam ja takva i ne volim kerefeke ali uopće ukoliko nije nužno kaj recimo mm ne bi rekao...on da nema mene digao bi kredit i kupio sve kaj se nudi...

najbolje mi je svakako 3u1 kolica, vrtić-ogradica(kako tko zove), baby gym(il kak se to tove ili piše...meni još dan danas koristi u razne svrhe rastavljeno!)...loše nema nišuser posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 16:53:47   
Ruža
Najbolja investicija su : jastuk za dojenje, baby gim( još uvijek se zna igrati njime), baby phone, hodalica( dala je svoj max.),guralica ( mjesecima je u pogonu),
Promašaj : vrtić ( osim za spremište igračaka), vreća za spavanje ( ni pod razno u nju), većina didaktičkih igračaka ( lopata i lonci su zakon).
Sigurno ima još, ali mi trenutno ne pada na pamet.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 17:12:47   
dominik
vecinom smo sve koristili a nismo ni bog zna kaj kupovali tak da....nema losih osim koja majcica tu i tamouser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 17:15:45   
Ninaa
Po meni je je najbolja jastuk za dojenje taj je u pogonu non stop, već se i navlaka poderala, morala bi novu kupiti. Na njemu siše od prvog dana, spavala je dok je bila manja na njemu, kad je prosjedila isto sam ga stavljala oko nje,a i sad se uspavljivamo na njemu. Da je još 3 puta skuplji nego je isplatio bi se svake kune. Kolica i krevetić i sva ostala oprema koju imamo je ok,ništa nismo pogriješili jel nismo kupovali bezveze, jedino sling nosiljka. nosila sam je dok je bila mala mala u njoj i kad smo išli u shoping,svega par puta, kak se voli voziti kod nas su kolica u stalnom pogonu.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 17:19:19   
dominik
sling marama, definitivno promasaj...jer se mala ne voli nositiuser posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 19:06:34   
ninolina
kod nas je najbolja investicija bio jastok za dojenje još uvjek je u funkciji curka ne spava bez njega, on joj je zaštita da ne padne s kreveta. A loša investicija.... pa neznam kupili smo brdo opreme kolica, viper, novi baby alarm mislim da je sve nekako bilo nepotrbno jer smo sve to imali i od klinaca prije... Al kad sam ovisna o tome i da sad imam još jednu bebu sigurno bi kupila opet nešto novo

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 20:13:44   
pikachu
Jastuk za dojenje mi je definitivno najisplativija investicija, blaženo!!user posted image  One koje doje znaju kakvo je olakšanje na tome dojiti, a još kada beba hoće samo u tome na početku spavati, može koštati i više...user posted image
Krevet je kod nas zasad, a vjerovatno i ubuduće najgora investicija (trenutno su igračke u njemu) jer je i najskuplji od ovih drugih sitnica... Prezadovoljna sam kolicima Peg Perego 3u1... Robice ima toliko da ne stignem joj sve ni obući jer je meni naravno sve preslatko i nemam mjere po tom pitanju. A onda i dobije hrpu preslatkih stvari.user posted image  Imamo i sling i klokanicu i ljuljačku i baby gym, ali sve vrlo malo služi svrsi...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 20:25:52   
Marta j
Totalni promasaj sling i klokanica

Sve ostalo od baby-gima,vipera,ljulje,hodalice,hranilice i vrtica sluzi i zabavi ga neko vrijeme pa nezalim sto sam kupila.
Komodica je meni bila spas.

A robicu necu spominjati jer u tom nemam granice i danas sam mu nakupovala.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 21:24:18   
BUMBIKA
Vrtić mi je bio loša investicija jer baš i nije nešta dugo htio biti unutra(isto mi je služilo za igračke),hranilicu sam na svu sreću dobila jer i tamo baš nije volio...joj,nemogu se sjetiti šta još...
Od dobrog mi je:babyphone,AS(u njoj se volio jako voziti vani).kadica s postoljem
Akse sjetim još šta napišem...


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 22:15:24   
anuska08
Zaboravih najvažnije: Sterilizator. Prijateljica me nagovarala da će mi ga posuditi, meni se to činilo bez veze. Sva sreća da sam je poslušala jer bi bez njega od prvog dana user posted image . U upotrebi je par puta na dan!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 23:00:43   
CallamityJane
eh da sterilizator meni je i sad nov, mozda sam ga par puta upotrijebila za boce za vodu user posted image
totalni promasaj za nas

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 23:02:23   
mama mery
jos nisam kupila promaseni slucajuser posted image
za sada mi je sve bilo jako potrebnouser posted image


_____________________________




(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 23:05:45   
MaTana
ja cu isto nadodati na moju listu dobrih investicija babyphone i sterilizator... 

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 40
   [Obrisani korisnik]
19.1.2010 6:56:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu MaTana)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Najbolja i najlošija investicija
19.1.2010 7:39:57   
curice
sve sam stvari maximalno iskoristila,jedino ni jedna nije htjela sjediti i igrati se u vrtiću,a nisam ni ja puno inzistirala na tome

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Najbolja i najlošija investicija
19.1.2010 14:22:06   
Bebys
najbolja investicija STOLICA ZA HRANJENJE...najlosija investicija..nema je.  bar za sada

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!