|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:49:30   
FIONA
svakako ako bu dečkič slavil ročkas!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   [Obrisani korisnik]
16.9.2008 13:59:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 14:06:16   
koka
Ja mu ne nosim tortu u vrtić iz razloga što tad su grupe izmješane i jako ih malo bude. A ideja da se nosi voće i nije loša. Npr SV. Nikola im je bio donio voće i djeci se sviđalo, ovako i onako slatkiša dobiju.user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 28
   [Obrisani korisnik]
16.9.2008 14:23:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 14:28:37   
koka
 Pa ja mu kažem da će doma dobiti tortu. Već prošle godine si je sam izabrao Spaydermena, a ove godine Spužvabob. A i sam si je počeo birat tko će mu doći. Prošli smo ok jer je pozvao samo 5 prijateljauser posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Obrisani korisnik]
16.9.2008 14:44:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 14:57:47   
koka
Kužim te, da je mene tražio nebi mu mogla reći ne, al evo ove godine ni nije bio u vrtiću pa nismo kupovali. 

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 21:36:42   
Puli
IZVORNA PORUKA: koka

IZVORNA PORUKA: 3curke

Mogla bi i mene zaposlit, bum popevala!!! Repertoire od "Zeke i potočića" do talijanskih kancona. U školi su me zvali opernjača...

, super još da nađemo tko bi klauna mogao glumit i odmah se bacam u biznis



obzirom da sam nalarfana ko klaun i serem gluposti mogla bi ja!!!! ne bum te skupo koštala, samo prijavu, zdravstveno i jesti i piti!!!


ako trebate lutkarske predstave
i ja se priključujem biznisuuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 21:41:43   
Puli
u vrtiću gdje ja radim mogu se donijeti grickalice,keksići,sokići(torte i kolači i ledo totre,sladoledi ne)
mi onda budemo kreativni pa od gricki i keksića gradimo tortu a slavljenik bira oblik i na tu tortu stavimo svjećice

u vrtiću u kvartu ne smiju se nositi grickalice ni torte za rođendan jer oni promoviraju zdravu hranu pa sve ono što stiže za proslavu rođendana mora biti zdravo
(meni osobno je to pretjerivanje)


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 21:54:03   
PRINCEZINA MAMA
cure moje sve ja to pročitala,apsolvirala,alii....
evo vam reakcija mama sa roditeljskog na prijedlog ukidanja torti user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 21:55:03   
PRINCEZINA MAMA
Puli ovo je super samo malo kreativnosti , a i voće mi se sviđa user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 21:59:25   
koka
IZVORNA PORUKA: PRINCEZINA MAMA

cure moje sve ja to pročitala,apsolvirala,alii....
evo vam reakcija mama sa roditeljskog na prijedlog ukidanja torti user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image i šta na kraju svi nose šta žele , stvarno su me djeca poštedjela. Drugo dijete neka ti se rodi za neki praznikuser posted image

(Odgovor članu PRINCEZINA MAMA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 22:03:55   
Puli
ko moja
za tri kralja vrtić ne radi
pa je i mama cijeli dan domauser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 22:04:53   
koka
IZVORNA PORUKA: Puli

ko moja
za tri kralja vrtić ne radi
pa je i mama cijeli dan domauser posted image

user posted image user posted image user posted image pametna mala izabrala si je dan, a još 10 dana je kasnilauser posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 22:18:21   
Frany
Kod nas su sokići grickalice i keksi a tortu je jedna mama napravila od spužve (lijepo ju je dekorirala izgleda kao prava)pa je na stolu radi slike i svjećice i djeca su jednako vesela kao da je pravauser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
8.10.2008 10:43:36   
božica
Kod Viki u vrtiću mogu se donijeti integralni keksići(koje kupitiuser posted image )oni fini sokići negazirani suho voće-

E zakaj ne svježeuser posted image user posted image user posted image

Integralni keksići tko zna koji su njabolji-gledali u dm-u al nemamo pojma koji su za klince najfinijiuser posted image user posted image

prihvaćam vaše prijedlogeuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Frany)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
25.11.2008 14:46:47   
Florijan Jakov
FJ u petak ima rođ i slavit će i u vrtiću, pa sam pitala tetu što smijemo donijete...ona kaže NE smoki, ne kolače s biskvitom (mislila sam uzeti kuglof - sličan je torti pa da se klonci vesele), ne ovo ne ono, ja ostala paf, pitam kaj da donesem...negazirani sok, perece ili ribice, medenjake ili napolitanke pa će one od toga složiti tortu.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
25.11.2008 19:04:00   
ninolina
Meni je to bezveze. Mi nosimo i tortu, sokiće, tanjuriće,žličice sve kaj treba za tada. Šeširiće, zastavice. Pravo slavlje, slikamo ih. Ma naše tete su zakon. Ovima se očito neda gnjaviti s tim


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
25.11.2008 20:21:15   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: ninolina
Ovima se očito neda gnjaviti s tim


ne, one bi njima svašta priredile, no takva je naredba od voditeljstva vrtića


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
27.8.2009 1:42:50   
ivana70
Slavila sam sa sinom 7 rodjendan po nekoj preporuci u jednom discu za djecu na Malešnici.Odlično je bilo djeca sva oduševljena kad im vidiš na licima onda znaš da si pogodio.Zovu se Zlatno doba imaju koliko hoćeš tih karaoke pjesama puštaju i dim balončiće i hrpu onih svijetala mikrofon i šta ja znam šta.Cijene su im jako prihvatljive od 250 kn-600 kn.Mob. 095/9110 960

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
27.8.2009 2:23:14   
ivana70
Ma krivi broj sam vam upisala Zlatno doba 095/9110 360.

(Odgovor članu ivana70)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
27.8.2009 9:42:31   
koka
da bar ima takvo nešto i kod nas... user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ivana70)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
14.2.2010 18:50:50   
Manda
I nama se bliži 3 rođendan. Jedno slavlje doma, jedno slavlje u vrtiću i jedno u McDonaldu. Ne znam koliko će sve skupa koštati. U vrtić može zamrznuta torta, koja je meni osobno užasna i neukusna, jeste probali ikad kaj klinci mogu jesti? Osim torte sokovi i keksići. Taman smo skupili album Životinjskog carstva pa će nas Kraš donirati za te dane user posted image
Doma, opet torta i ručak s odraslima.
A u MekiDekiju po klincu 30 kuna za Happy Meal + 55 kn za tortu(x3), klinci dobiju i igračku a slavljenica poklon, ali tu su i roditelji koje moraš počastiti, pa ne znam, ispod 1000 kn neće proći. Zasad imamo 13 djece koje bi zvali u MekiDeki.
Samo znate kaj? I ja se veselim njenom roćkasu, slično kao i ona, samo daj Bože zdravlja :))

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!