|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rodilište Karlovac iskustva
7.1.2010 23:22:10   
Domy
Neznam da li je več negdje otvorena ova tema al neda mi se tražit..To če dobro doći za buduče rodilje ili one koje to namjeravaju postati..Moja iskustva u tom rodilištu su pozitivna i ovom prigodom im se mogu samo zahvalit...zaista mi je bilo preljepo...ne samo kad sam rodila nego i kad sam čuvala trudnoču...od čistaćice pa do doktora...zanima me vaša iskustva i mišljenje o tom rodilištu..dali vam je bilo kao i meni user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rodilište Karlovac iskustva
7.1.2010 23:25:54   
ninolina
ja osobno neznam ali frendica mi je rodila tamo i veli da je bilo super beba je stalno s tobom, sve ti pokažu, objasne...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rodilište Karlovac iskustva
8.1.2010 11:20:30   
Ninaa
Ja osobno neznam ali od par žena i frendice sam čula da im je bilo ne grozno nego užasno, ali prije nego su ga preuredili. E sad svatko ima svoje doživljaje i mišljenje pa neznam.Uglavnom frendica se žalila na osoblje i to jako, ali je rodila u vrijeme Uskrsa pa možda i zbog toga su svi bili živčani,ali ne mogu zaboraviti da joj nisu zašili ranu pa to ići raditi nakon 2 sata i to bez injekcije. Rekla je da tam nebu više nogom kročila!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rodilište Karlovac iskustva
11.1.2010 12:55:25   
gljiva
IZVORNA PORUKA: Domy

Neznam da li je več negdje otvorena ova tema al neda mi se tražit..To če dobro doći za buduče rodilje ili one koje to namjeravaju postati..Moja iskustva u tom rodilištu su pozitivna i ovom prigodom im se mogu samo zahvalit...zaista mi je bilo preljepo...ne samo kad sam rodila nego i kad sam čuvala trudnoču...od čistaćice pa do doktora...zanima me vaša iskustva i mišljenje o tom rodilištu..dali vam je bilo kao i meni user posted image



Potpisujem.
Prvi  put sam bila prije uređenja ,a sad nakon i bilo je super i prije i sad.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rodilište Karlovac iskustva
16.1.2010 15:32:26   
helena08
Evo i mojeg iskustva. Prošle godine u ljeti sam tamo rodila curicu. Stvarno je super uređeno. Babice na porodu kao i doktorice su bile super, ali moram napomenuti da je muž bio sa mnom. Ne znam kakvi su kad nije, bili su godišnji pa je sve bilo poremećeno, smjene i to pa je bilo i malo nervoze. Pohvaljujem javno babice Dijanu i Nedu i doktorice S.Flisar i M.Pavletić Posavec oje su mi bile na porodu. Vezu nisam imala nikakvu. Sa sestrama baš nisam imala tako divna iskustva, pogotovo što se tiče dojenja, mlijeko  mi nije odmah došlo, beba je bila gladna, plakala, flašu su joj jedva dali i to jedna jedina sestra, na kraju kad  mi je došlo mlijeko zamalo sam  zakurila s temperaturom uz njih sve tamo koje su mi stiskale prsa , spasile me dvije prekrasne sestre.Ima stvarno krasnih sestara,ali i onih manje krasnih. Sve mi je bilo ok kažem osim tog dojenja. Forsiraju to pod svaku cijenu, a mislim da nisu dovoljno educirani. Ja sam htjela dojiti bebu, a na kraju su mi one umjesto da me motiviraju za to, svojim pristupom gotovo ubile želju za dojenjem.
Ali, neugodnih  i manje stručnih ljudi ima svugdje tako da bi opet išla roditi  tamo.

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rodilište Karlovac iskustva
27.7.2011 12:29:40   
zlata2
Ima tko novija iskustva?
Unaprijed hvala!

(Odgovor članu helena08)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rodilište Karlovac iskustva
27.7.2011 16:30:16   
mm1209
Ja ću tamo roditi i iako nemam iskustva, svi su mi pohvalili uređenost i doktore, babice...ima par novih i kažu da su svi divni...šefa sam upoznala i on mi djeluje vrlo smireno i susretljivo i o njemu sam i od drugih čula da je odličan...tako da ćemo vidjeti...user posted image

(Odgovor članu zlata2)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rodilište Karlovac iskustva
28.7.2011 8:34:54   
zlata2
Onda se možda i vidimo! Mislim da nam je termin tu negdje!

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rodilište Karlovac iskustva
11.8.2011 10:10:20   
mm1209
Zlata ja se ispričavam nisam vidjela poruku bila sam na moru i nisam uopće gledala u profil, ali sad ju ne mogu otvoriti. Ne znam zašto, piše mi da je neka greška, probaj mi se ponovo javiti, nemam ti se nigdje drugdje za javiti nego tu..
termin nam je tu negdje, meni je 12.09. tako da ćemo se vjerojatno držati za ruke u bolnici user posted image

(Odgovor članu zlata2)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!