|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bioresonanca...
23.11.2009 13:28:08   
Anoniman
dal ima koja cura iskustva sa time? stariji ima sve cesce osip i grebe se a P kaze da je jos premali za prava testiranja...
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bioresonanca...
23.11.2009 13:33:43   
Bebys
draga nadam se da ce ti netko pomoci ja ti nemam blage veze tikica i cvrle sigurno znaju cekaj dok dodju ili mozda zvonki...sretno...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bioresonanca...
23.11.2009 14:51:30   
pepeljuga
Ajme ja ti nemam pojmauser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bioresonanca...
23.11.2009 21:33:43   
uciteljica
Ja s time nemam iskustva,a li sam navratila na ovaj topik da pozdravim karlovčanku, user posted image , praktički susjedu.user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bioresonanca...
24.11.2009 6:27:24   
Anoniman
ooooo, uciteljice! user posted image  moj Jan je pravi decko za tvoju curicu, taman 25 dana stariji user posted image

(Odgovor članu uciteljica)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bioresonanca...
24.11.2009 9:27:12   
Bebys
pa zar nitko nista o ovome nezna zeni reci..halloooo di ste nemoguce da nitko nema pojma..

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bioresonanca...
24.11.2009 9:31:24   
plavka
Ja ti mogu dati br. tel. alergologa i gastroentrologa iz Vinogradske pa da njih pitaš direktno ako želiš to ti je u principu najbolje i moja pedica baš nezna puno pa mi idemo kod gore navedenih!!!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bioresonanca...
24.11.2009 9:33:32   
ket
za testiranja ne znam...ali kakvi su mu obrazi?da nije etopijski dermatitis...on je čest u dijece....pa kako dermatolog ništa ne kaže?ako je et.der. ima u ljekarni baš za to nova kolekcija proizvoda svih(sva kozmetika) i ima prospekt koji se proizvodi trebaju izbjegavati jer pogoršavaju situaciju...mlijeko,jaja,prašina...hladnoća,vrućina....itd.....mm ima to još dan danas a kažu da prolazi do punoljetnostiuser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bioresonanca...
25.11.2009 16:36:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: plavka

Ja ti mogu dati br. tel. alergologa i gastroentrologa iz Vinogradske pa da njih pitaš direktno ako želiš to ti je u principu najbolje i moja pedica baš nezna puno pa mi idemo kod gore navedenih!!!


e, super - ovo bi mi dobro doslo! :)

inace ga imam na sumu da je alergik i vec pretpostavljam na sta...

(Odgovor članu plavka)
  Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!