|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Med?
9.11.2009 21:18:24   
BUMBIKA
Koliko često dajete svojoj djeci med,tj.dali im stavljate u čaj i koliko često?

_____________________________

DINO 04.09. 2007
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Med?
9.11.2009 21:20:15   
ZVRK
zvrkić ga voli sa običnim jogurtom umjesto šećera-da se usladi ionda ga stavimo puuuno
samog pojede ali jako malu žličicu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Med?
9.11.2009 21:21:51   
BUMBIKA
Dino hoće jedino u čaju.sad sam mu počela kuhati čaj svaki dan i uvijek stavim meda.Pa me zanima dali je to previše svaki put stavljati med ili da stavim koji put šećer?

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Med?
9.11.2009 21:24:21   
ZVRK
između meda i šećera bolji je med,ali med je najbolji(mislim na njegova svojstva)kada se ga jede takvog kakav je.
zagrijavanjem u nećemu on gubi na SVOJSTVIMA

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Med?
9.11.2009 21:45:16   
pepeljuga
i ja stavljam svojima svaki dan u caj....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Med?
9.11.2009 22:26:42   
ejmama
Svaki dan ujutro i navečer kad jede čokolino.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Med?
16.1.2010 17:45:37   
zozo1
Mi imamo fini domaći med i stavljam ga u čaj i mlijeko. Nekad mu znam uvaljati i u čokolino.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Med?
16.1.2010 20:28:34   
mirna
Svako jutro u caj, ali inace kada pije vise cajeva preko dana stavim med umjesto secera... secera uopce na stavljamo u caj. Nabavljam ga na selu...

ponekad ga jedemo i na kruh, dole maslac gore med.


< Poruku je uredio mirna -- 16.1.2010 20:33:35 >

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Med?
16.1.2010 20:33:14   
kristina22
ak trebate uspavat klince dajte im toplo čokoladno mlijeko ili kakao sa medom. zaspat ce ko topovi

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Med?
16.1.2010 20:33:25   
mišica 666
moja voli med ali je nažalost alergičnauser posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Med?
16.1.2010 21:15:03   
Thea
Svi u kući ga obožavaju i u čaju i u mlijeku,a i jedu ga na žlićicu i nikad nismo imali problema.svako jutro čaj sa medom,a najmanji i navečer mlijeko sa medom...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Med?
23.2.2010 23:39:54   
mirta
moji uzimaju Petrovićev za podizanje imuniteta (koji ima specifičan okus ali su se naviknuli i jedu ga bez problema)

_____________________________

dečko 8/2005
curka 5/2007

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Med?
24.2.2010 0:03:51   
novamama
nije još jeo meduser posted image

ne pije čajeve tako da ni ne znam gdje da mu ga dam....ne voli kruh sa maslacem, niti da mu je išta na kruhu....

probat ću mu sutra dati malo na žličici, ali kakav je izbirljivac, već vidim kiselu facuuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mirta)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Med?
27.9.2010 7:58:42   
valika
znam da je med zdrav i da smo ga jeli dok smo bili mali....pa normalno da je zdrav al zasto onda toliko bombadiraju da ga se nedaje bebama do godine dana ni slucajno umakati dudu u med...i takve stvari

moja curka jede dosta čokolina pa cu ga probati staviti u čokolino

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Med?
27.9.2010 8:04:54   
Zvonki
Uvijek med a ne šećer

(Odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Med?
27.9.2010 8:19:51   
valika
neki poseban ili bilo koji

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Med?
13.11.2010 16:07:46   
niina
J bez problema papa med sa žličicom,a M žličicu meda pojede ali jedva,a ja skoro svako jutro u čaju.Najbolji mi je onaj koji ima limuna u sebi.

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Med?
2.2.2011 14:14:37   
mamicaa
Svako jutro im dam žlicu meda s lanovim sjemenkama + 8 kapi propolisa... i djeca i mi to tako uzimamo ko preventivu-

< Poruku je uredio mamicaa -- 2.2.2011 14:15:13 >

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Med?
2.2.2011 23:50:01   
inesica

IZVORNA PORUKA: valika

znam da je med zdrav i da smo ga jeli dok smo bili mali....pa normalno da je zdrav al zasto onda toliko bombadiraju da ga se nedaje bebama do godine dana ni slucajno umakati dudu u med...i takve stvari

moja curka jede dosta čokolina pa cu ga probati staviti u čokolino


NI SLUCAJNO DAVATI DJECI DO GODINE DANA!!! Zbog botulizma, evo isjecak s Wikipedije:
Botulizam prenesen hranom počinje naglo, obično 18 do 36 sati nakon unošenja toksina, iako inkubacija može varirati od 4 sata do 8 dana. Mučnina, povraćanje, grčevi u trbuhu i proljev, često prethode neurološkim simptomima. Neurološki su simptomi karakteristično obostrani i simetrični, počinju s kranijalnim živcima, nakon čega slijedi descendentna slabost ili paraliza. Uobičajeni početni simptomi i znakovi su suhoća usta, dvoslike, ptoza, gubitak akomodacije i smanjenje ili potpuni gubitak pupilarnog refleksa na svjetlo. Razvijaju se bulbarni simptomi (disartrija, disfagija, disfonija, gubitak mimike). Zbog disfagije može nastati aspiracijska pneumonija. Nastaje progresivna slabost respiracijskih mišića, te mišića ekstremiteta i trupa, u smjeru odozgo prema dolje. Nema poremećaja osjeta, a svijest obično ostaje bistra. Nema vrućice, a puls je normalan ili usporen, osim ako ne dođe do interkurentne infekcije.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!