|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sobe nasih anđela
3.11.2010 18:40:13   
pepeljuga
luna standarna je velicina,mozda na slikama djeluje da su manjiuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sobe nasih anđela
4.11.2010 0:09:26   
novamama
jedva čekam uređivati sobice za njih, za sada sam stavila samo ormareuser posted image  i par slikicauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sobe nasih anđela
13.1.2011 8:08:24   
LUNA000
evo me opet podižem malo temu...kako sam surfajući po internetu zaljubila se u hespove sobe za mlade (al cijena im je ohoho)...surfala sam još malo i naišla na još nešto što mi se jako svidjelo...cijena je manja nego hespo sobama...(vjerovatno i kvaliteta, al ne mora ni to biti pravilo)...pa ako netko ima ovakve sobe ili ih je već negdje vidio..da mi napiše malo komentar o njima...sobe se mogu naći tu http://namjestaj-lateran.com/katalog/20-09-2009-katalog-jela-namjestaj-lateran.pdf to je link na katalog..sobe se zovu kiki a i nače ih proizvodi jela jagodina iz srbije pa ima i na njihovim stranicama slika...ajmo malo komentara...user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sobe nasih anđela
13.1.2011 9:08:54   
mlada mama
Ne znam  ništa o tim sobama,ali su mi prekrasne. i napravljene su tako da ne zauzimaju puno prostora,a sve je super iskoristivo pogotovo ovi ormari i kreveti na sklapanje. Meni se baš svidjauser posted image
I izgledaju mi kvalitetno,čvrsto.

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sobe nasih anđela
13.1.2011 9:44:53   
mariola
Luna mi imamo hespovu sobu. KRevet na kat nije visok, oko 1,5m.
Pogledajteuser posted image
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=album&ID=2469

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sobe nasih anđela
13.1.2011 11:16:46   
LUNA000
mariola vidjela sam slike...soba je superrrr...prekrasno sve iskombinirano...samo ja svojima (5,4 g i 4,1g) planiram kupiti ove godine pa da imaju negdje do 18user posted image ...zato gledam nešto da im odgovara i u tim "starijim" godinama

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sobe nasih anđela
13.1.2011 13:53:43   
mariola
Luna mi računam ovo negdje do škole pa ćemo mu onda novu kupiti. Njima, nadam se još barem jednom djetetu, ali sam za svaki slučaj uzela 3 ležajauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sobe nasih anđela
13.1.2011 14:24:55   
LUNA000
sad ja mužu pokazivala slike od ove kiki sobe..i sve sam izkombinirala..puna soba... dupli kreveti s trećim pomoćnim ležajem..dva ormara..dva radna stola..police i mali ormarići...izmirila i sve mi točno stane i odgovara u sobu...cjena kad se sve zbroji...a nisam štedjela na ničemu..12 000 kn s tim da uvjek imaju neki popust...sad su na te sobe imali 25 % tako da bi ispalo 9000..puno je..al računam to im je za narednih 10-15 godina...i na kraju mog izlaganja..pita mene muž..a misliš li ti na to treće djete (trudna sam)...gdje će ono spavati...user posted image user posted image  p.s. imamo još jednu sobu..treba dočekati vidjeti hoče li biti curica ili dečko..a i imam fore..narednih 5 godina razmišljati o njegovoj/njezinoj sobi user posted image user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!