|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Priprema na vrtić
26.8.2008 12:38:07   
mirna
Cure sljedeći tjedan moj miš kreće u vrtić... za sada još nismo puno razgovarali o tome... mislim da ne trebam previše spominjati, reći ću samo da ću se u pon otići s njim igrati s drugom djecom..(privikavanje) Mislim da će se lakše uklopiti, ako ne shvati vrtić kao neku obavezu.. Da li ste vi vaše mališane pripremali na vrtić?
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
26.8.2008 12:43:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Priprema na vrtić
26.8.2008 14:30:27   
koka
Mi smo isto Roka s godinu i pol dali u vrtić. Par dana smo ga dali na jedno 2-3 sata da upozna tete i bilo je ok, a onaj dan kad je krenuo user posted image jedno 15 dana je svako jutro plakao . Kako bi prošli semafor i približavali se vrtiću već bi počeouser posted image . Nije mi bilo lako al nisam to pokazivala jer mi nije bilo druge morala sam ići radit.Tete su rekle da bi tako bilo jedno pola sata i onda se smiri i sve ok.  A sad ga već 20 dana pripremamo da će u ponedjeljak opet u vrtić kod prijatelja. Vidjet čemo kako će proći. Ja? Ja sam presretna da počinje user posted image .

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
26.8.2008 14:36:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Priprema na vrtić
26.8.2008 14:37:07   
BUMBIKA
Cure,a jel djeca ne idu u vrtić od 3 godine,a do 3 u jaslice?Neznam baš puno o tome,pa pitam?user posted image
Koliko sam skužila,vaša su od 1 ipol godinu krenili u vrtić?

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
26.8.2008 14:41:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu BUMBIKA)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Priprema na vrtić
26.8.2008 14:43:54   
BUMBIKA
Jesam,jesam.Hvala ti!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
26.8.2008 14:45:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu BUMBIKA)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Priprema na vrtić
26.8.2008 14:51:36   
tiha
denissa je bila 2 godine i 3 mj kad je krenula u vrtic a do onda ju je cuvala nasa jedna frendica....tako da nismo imali problema prvi dan ju je tata vodio u vrtic jer sam ja morala raditi a sef mi nije htio dati tih sat vremena al ok!!!! uzela je tetu za ruku i mahala taji....nikada nije plakala bas nikada!!!!!

jedino 2 puta nije bila bas sretna sto ide u vrtic jer je dan prije morala biti u kutu za razmisljanje pa je uzela drugu tetu za ruku i otisla bubica se ljutila na svoju omiljenu tetu ali za sat vremena sve je bilo po starome!!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!