|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   oprana odječa smrdi!
10.9.2009 10:31:43   
MILLA
da poludim! imam novu mašinu,sve ja to fino -malo prašak malo omekšivač...i operem,kad ono-smrdi! ko po pljesni!. bjela roba ne ,ali šareno i crno-užas! još ako preko noči odstoji,ujutro moram još jednom oprati! ne znam u čemu je problem. šarena ne smrdi kad se opere nego kad se osuši,a crna dok je još mokra! muku mučim sa time,ne znam više. probala sam dosta kombinacija praška i omekš. al ne znam! sad me zove prijateljica i kaže (jer je živjela kod nas) da je ova prastara mašina (njena)oprala sa istim sredstvima odječu-da je bjelo i mirisno i da uopče nema mirisa na pljesan! šta da više napravim. mm ode na trening i kad se malo znoja ulovi za tu odječu smrdi ko kuga! pa mu moram na ruke prati-pored nove mašine!! ne kužim!user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 10:46:01   
ZVRK
prvi put čujem za takav problemuser posted image
neznam šta bi ti rekla osim da probaš staviti više omekšivačauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 10:48:44   
maja
hm, ne znam ni ja šta bi ti rekla, znam da u mojim uputama kad smo kupili mašinu je pisalo da se prvi put opere na praznouser posted image , ali sad opet ako ti jedan veš ne smrdi a jedan smrdi ne znam šta je

Jel i mužu smrdi veš? MOžda si ti trudna pa ti smeta mirisuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 10:48:48   
FIONA
nije to do mašine nego vode!
Kad sam na u stanu prala isto je na opkuhavanju smrdilo tak da mi se dizal želudac kad sam ušla u kupaonicu...sada kad sam tu i drugi je vodovod ne smrdi!!!

Inače omekšivač malo ublaži....ali ja maloj ne stavljam omekšivač...probaj kasnije staviti samo na ispiranje i centrifugu...ja imam takav program gdje mi odmah dva puta ispire...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 10:49:03   
mirna
mojoj svekrvi se je to dogadjalo kada je imala staru masinu, onda  je masinu promijenila i sada je ok... nemam pojmauser posted image kada ste kupili masinu? mozda je nesto u njoj??

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 10:49:57   
ejmama
uzmi muževu robu i prvo je stavi da se osuši na štriku tako prljava pa tek onda operi, ako staviš u košaru mokru i znojnu robu i ostala će rob poprimiti taj smrad, a i vlažna roba pogoduje razvoju bakterija.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 10:54:06   
tikica_69
I ja sam se time mucila nekoliko mjeseci dok mi netko nije rekao da tu i tamo moram izvaditi filter i oprati ga, kao i one posude gdje se sipa prasak i okmeksivac. Kad sam tu posudu izvukla, sa njom je izaslo jos jedno 20 cm dlaka, plijesni i smrada user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 10:55:22   
ZVRK
ja nisam nikada ništa vadila za prati iz mašineuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 10:57:39   
MILLA
IZVORNA PORUKA: maja

Jel i mužu smrdi veš? MOžda si ti trudna pa ti smeta mirisuser posted image user posted image user posted image


user posted image pa...s obzirom da mi kasni več tjedan dana ...i da sumnjamuser posted image ...user posted image to je več druga temauser posted image ..o kojoj čete biti(naravno) obavješteni!

uglavnom- moguče da je voda u pitanju. znam da je lema imala isti problem dok nije promjenila cijevi i od tada kaže da je super! ali,nije mi bilo tako. užas je kad operem,osušim,stavim na sebe i katastrofa! kako se nikom to nije dogodilo? nije do mašine,mislim,jer je nova! a mašina prije nije smrdila a bila je prastara! mm sa treninga šikne odječu u košaru sa ostalom robom za pranje...možda je touser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 10:58:05   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ZVRK

ja nisam nikada ništa vadila za prati iz mašineuser posted image


Ni nemoj ako nemas dobar zeludac user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 10:58:26   
ejmama
IZVORNA PORUKA: tikica_69

I ja sam se time mucila nekoliko mjeseci dok mi netko nije rekao da tu i tamo moram izvaditi filter i oprati ga, kao i one posude gdje se sipa prasak i okmeksivac. Kad sam tu posudu izvukla, sa njom je izaslo jos jedno 20 cm dlaka, plijesni i smrada user posted image


Da ispod posude se meni skupi dosta praška pa je često perem.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 11:03:35   
maja
i ja vadim tu posudu prije svakog pranja da operem te nakupine.
Ne vjerujem da je od vode, ako ti prije nije smrdilo, znači nakon nove mašine. Mužev veš šikni u neku posebnu posudu da nije sa ostalom robom i nikako ne stavljaj mokre stvari skupa sa vešom, jer ja jednom stavila neke krpe i pola mi veša dobilo neke piknjice.

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 11:05:55   
ejmama
Te piknjice su ti gljivice, svakako ne mješati mokru robu s ostalom ako ne misliš odmah prati.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 11:09:07   
Anoniman
I ja isto tu i tamo izvadim i operem posudu za prašak, jer mi se zna zaštopati onaj dio gdje to izlazi van.
Imala sam problem sa starom mašinom, znalo mi se desiti da veš smrdi po znoju, ne znam isto u čemu je bila kvaka... sad od kad imam novu mašinu, nemam takvih problema, ali nastojim oprano rublje što prije staviti na štrik, jer se bojim da se ne usmrdi dok stoji unutra.
pps... Milla--- jel to imamo kaj za čestitati? Ajde, pravi test pa da znamo jel imamo razloga piti u birtiji!!!

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 11:10:16   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: ZVRK

ja nisam nikada ništa vadila za prati iz mašineuser posted image


Ni nemoj ako nemas dobar zeludac user posted image


zaposliti ću dragogauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 12:07:52   
dominik
na kojoj temperaturi peres ves? smrdi ti po vlazi...znaci kad masina zavrsi odmah moras izvaditi ves i staviti susiti a ne pustiti preko noci da stoji...nemoj mokar ves stavlajti u kosaru za prljavi ves jer pogoduje razvoju bakterija a na 40 ih je nemoguce unistiti...masina je nova i ja bi ju dva puta na 90 pustila da rucnik dva opere i ostavila ju malo otvorenu nakon toga da se osusi i miris izadje van

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 13:40:29   
lavica81
meni se isto znalo događat, ne s bijelom robom već šarenom iako je perem na 60 stupnjeva. s vremena na vrijeme mi se opet pojavi, stvarno ne znam zaštouser posted image
jedino mi pada na pamet da možda ima veze sa sastavom robe (tipa da u nečemu ima više sintetike ili elasnina) 

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 14:51:12   
pincirotvajler
meni roba smrdi kad se opere jedino ak je stajala mokra prije pranja

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
10.9.2009 15:33:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: oprana odječa smrdi!
10.9.2009 15:35:56   
ninishka
meni je odjeca znala smrditi kad sam ju prala tekucim praskom perwoll, a kad sam prala obicnim onda je bilo ok...

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisani korisnik]
10.9.2009 15:55:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninishka)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: oprana odječa smrdi!
11.9.2009 16:00:08   
lelo
IZVORNA PORUKA: lilivana

meni se to događalo, al sam skužila kaj je. kupujem tekući det. (persil i ariel, kako mi dođe) a za bijelo tide prašak. kombinacija tekućeg i nekog određenog omeksivača mi davalo ne miris nego smrad vešu, i to baš kak si napisala. više ne stavljam taj omekšivač i više mi ne smrdi

prepisujem lilivanu jer se i meni to dogodilo nekoliko puta. 

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: oprana odječa smrdi!
22.9.2009 10:15:32   
malica
Joj znam kako vam je! Ja sam se kod pranja tamne odjeće znala gušiti od smrada. (Ne znam jeste li primjetile ali ako netko na cesti npr. smrdi po ustajaloj vodi obično na sebi ima nešto tamno.) Otkrila sam razlog. Tamno ne perem s omekšivačem nikada ni na jednoj temperaturi, a pogotovo ako koristim tekući detergent. Najgori smrad je davala kombinacija Perwola i Woolite-a sa omekšivačem. Sad kad izbjegavam omekšivač - nema smrada user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: oprana odječa smrdi!
12.7.2015 21:56:39   
Ela28
To se meni znalo desavati pa mi je majstor rekao da ponekad sa praskom stavim i 1 veliku jusnu zlicu sode bikarbone i zaista djeluje. Vec duze vremena nisam primjetila da smrdi user posted image

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!