|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   peg perego gt3
18.8.2008 9:38:09   
mlada mama
ima li netko iskustva s ovim kolicima? gdje ih ima za kupiti? i s koliko kosara dolaze?i dali se moraju uzeti sve kosare ili samo koje tebi pasu? i na kraju kolika im je cijena?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 11:25:03   
FIONA
i ja sam u dilemi vezano za kupnju kolica. Ne znam za ova koja ti želiš ali sam naumila jedan dan da odem u Prenatalov dućan jer njihova kolica 3 u 1koštaju upola jeftinije jer je sa njihovim logom!!! Moram ići pogledati. Da li ih je netko vidio i koja bi bila bolja. Da li peg perego gt3 ili od prenatala 3 u 1??

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 12:04:06   
mlada mama
ta prenatalova nikada nisam ni vidjela,jel imas sliku i koliko kostaju? ova sam vidjela da su oko4000kn,a sad ne znam jel sa korpama ili bez

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 12:04:38   
tiha
ja sam bila u prenatalu prosli tjedan i njihova kolica krecu se od 2000 do 5000 kn u os...a sad odi ti pogledaj i vidi dali ti odgovaraju!!! i naravno dali ti cijena odgovara!!!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 13:11:12   
FIONA
sad mi se javila sveki koja bu donirala kolica da je vidla Prenatalova i da koštaju oko 2.500 knda ima dvije boje, tamno plava sa petit plavo bijelim i siva sa petit crveno sivim. Mislim da sam vidla takva u gradu to su one sa kockicama plavo bijelim! veli da su ista ko Pegi ali heftinija zbog loga da joj je tako rekla prodavačica. Ak si u Zg tamo je podno ćičare u Ilici dućan! Ja bum ih uzela...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 13:14:37   
tiha
vidjela sam bas ta kolica i jako su ljepa cure uzmite bolje ta zasto da placas ime ako su ista i svidaju vam se!!!!! sretno u kupnji!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 13:21:06   
FIONA
niš, briga manje.... mami Fioni kolica prodana.... sad idem u nabavku osnovnih krpica...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 13:36:18   
mlada mama
a ja bih bas vidjela ta kolica,kako izgledaju,ne znam dali ste citale moje iskustvo s kolicima bilo je na forumu "koja kolica" ja se samo raspitujem za sada mi ne trebaju,ali voljela bih znati i biti upucena,ako zatrebaju. tiha ti si moja slavonka???

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 14:08:23   
FIONA
kopala sam po internetu i nemrem naći sliku.... imaju duboku košaru, sjedalicu za auto koja ima ručku tako da možeš bebu s njom staviti da ti sjedi i doma, tzv. "sportska kolica" klasična gdje dijete sjedi a može se spuštati i dizati i na sebi ima torbu da se odlože neke stvari... nadam se da ti je sada malo bliža vizija...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 14:09:32   
tiha
ja sam ti iz belog manastira tocnije udisem baranjski zrak! al tu smo si!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 14:19:59   
FIONA
sve ti je to blizu... ja ih namjeravam kroz 10 ak dana kupiti pa ti mogu poslati sliku ak ti se ne žuri...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 14:21:37   
mlada mama
ja,jasnije mi je. meni su dosta vazni i kotaci da mogu ici po svim terenima zato su mi najidealnije trokolice s gumenim kotacima... samo sto mi je glupo nakon cetvora kolica kupiti jos jedna,ali ta cetvora su bila jeftina i nista koristi dobro sam se opekla na ta kolica i sad si ne mogu priustiti ona koja zelim(financijski mogu,ali glupo mi je vec izaci u selo s petim kolicima)user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 14:32:23   
FIONA
čuj danas kolica rade kao da se svi voze po asfaltu a ne i malo po prirodi ili kamenju. ja kod sebe ima cestice za šetnju ali i makadamske puteve i upotpunosti te razumijem kak ti je... pusti selo neka priča svoje a ti se drži one star " za dobrim konjem prašina se diže!"... naše bake nisu imale takvih problema jer na tačkama nisu pucale osovine i kotači... šala mala...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 17:51:23   
mlada mama
a znam da je tako,a bas sam se udala u mjesto u kojem samo cekaju da imaju sta tracati i to ne samo selo nego i njegovi koji btw. nisu dali ni lipe, moji su financirali dvoja i jos neke koje nisu htjele kupiti nova ni kad su im se stara raspala to je bacanje novaca kao,a to sto svaki dan daju u kladionicu nije bacanje

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: peg perego gt3
18.8.2008 18:54:11   
FIONA
stara pa kaj ne odeš na oglasnik preko interneta i ne kupiš kolica koja su rabljena. Ak nađeš neka koja su kao tvoja ne moraš ih furati na kemisko kada imaš svoju presvlaku... ja sam kupila kinderbet koji u dućanu košta 2000 kn za svega 500. uopće nije korišten jer im dijete ne želi spavati u kinderbetu i sada su mu kupili krevet. Nabasala sam na novo i dobro a jeftino... ne isplati ti se opet dati 4000 kn ako će im sudbina biti ista... Kaj se primitivca iz kladionice tiće steraj sve u v..... m.... i nedaj se z.........!!

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!