|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vježbanje..kako,šta,koliko?
18.1.2010 12:08:25   
adryosijek
ja nevjezbam samo set_am okolo i gledam sta ima za bebe u ducanima hehe.a kad lezim okrenem se na 1 bok pa na 2  pa na leda i tako prode do 2 sata  dok nenadem pravi polozaaj.ajd jos manje od 3 mj jupiiiiiuser posted image user posted image jasmina 23.04.2010user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 12:09:02 >


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vježbanje..kako,šta,koliko?
21.5.2010 11:56:49   
marigold
Ja se aktivno bavim sportom vec 16 godina, 3 godina sam aerobik instruktor, a moj sport je karate. Sada sam 8 tj trudnoce, idem na aerobik 3 puta tjedno, ali nemogu da skacem, puno vezbe sam izbacila. Vezbe  relaksiraju i opustaju moje tjelo. Iako sam dugo u sportu, mislim da svaki organizam nemoze podnjeti iste- recimo pilates vjezbe. Nase tjelo, samo zna da kaze kad mu nesto ne prija.
Vozim i bicikl, ali naravno lagano i polako.
Puno mi nedostaje djoging i skaknje...user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 12:09:13 >

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vježbanje..kako,šta,koliko?
12.8.2011 13:50:33   
lime
Danas sam bila na kontroli i rečeno mi je da moram ići nekamo na vježbe za trudnice!!Znate li gdje su najbliže? (iz Međimurja sam)...
P.S.Imam skoliozu od 38st.i trudna sam user posted image pa zato ne preporuća vježbanje na svoju ruku..tj da nađem vježba na netu i vježbam... jok brate...user posted image

(Odgovor članu marigold)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vježbanje..kako,šta,koliko?
28.11.2011 10:40:08   
frnbhr36
Možete vježbati vježbe low impacta, recimo pilates, body &mind, workout programe ali bez trbušnjaka, a ako ste se bavile nekim sportom i prije trudnoće možete ga nastaviti samo u laganijem tempu. Sportovi koji uključjuju skokove, okrete i bilo kakve nagle pokrete nisu dobrodošli u trudnoći.
Ja sam vježbala kroz cijelu trudnoću body&mind za trudnice i iznjela sam trudnoću super, puno mi je pomoglo kod bolova u leđima, a i puno brže sam se vratila u formu nakon poroda.
Ali ako ste se odlučile vježbati nikako to nemojte raditi same bez nadzora, neko vas mora voditi.
Ja sam imala super instruktoricu koja je i sama bila trudna dok nas je vodila a inače ima ogromnog i dugogodišnjeg iskustva u aerobic sceni, samo radi privatne treninge sa max 3 trudnice.


_____________________________

Blagoslovljena :-)

(Odgovor članu ivana0015)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: vježbanje..kako,šta,koliko?
10.6.2013 16:16:59   
crazyblue
vidiš meni dr rekao da treba spavati na lijevom boku i izbjegavat desni...
inače prije trudnoće sam dosta šetala a tako sam nastavila i dalje...lijena sam za drugo

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: vježbanje..kako,šta,koliko?
29.1.2014 7:29:02   
Pomalo
Cure, sto ste sve radile za bolove u ledima? ja sam evo treci mjesec i imam bujno poprsje(nazovimo to tako - user posted image I vec se pogrbljeno drzim, pa me bole leda.. Da li da vjezbam pilates ili bas postoje konkretne vjezbe za ucvrscivanje leda? Hvala.. user posted image

(Odgovor članu crazyblue)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: vježbanje..kako,šta,koliko?
19.8.2015 10:43:38   
Bary
Samo oprezno. Nemojte se previse muciti :S
_______________
Oprema za vježbanje

(Odgovor članu Pomalo)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!