|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tate i uspavljivanje
11.3.2013 13:47:08   
niky88
nemamo problema oko spavanja..većinom sami zaspe..bez nas..al i kad doe tajo da ih uspava ne traže mene..ili obrnuto..pročitamo im priću prije spavanja..i bez beda odu na spavanac-hrkanac

_____________________________

David 2008.
Lena 2010.

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Tate i uspavljivanje
12.3.2013 19:28:20   
Marti83
Mali će mi sada godinu dana i do sada ga nikad tata nije uspavao ali.....počeli smo ga navikavati na njega jer idem raditi za mjesec dana i neće ga imati tko uspavati.Iako on ne želi njemu zaspati,morati ćemo nekako izaći na kraj i sa time.Evo baš neku noć sam išla na večeru i mali se probudio i histerično urlao...Naravno da sam došla doma i niti počela jesti...user posted image

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu niky88)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Tate i uspavljivanje
12.3.2013 21:29:53   
snowwhite
curka se obožava stisnut k tati zaspat a malac bez cicke ništa,znači tata otpada

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Tate i uspavljivanje
23.12.2013 23:01:17   
telanu
Mama je svoje dijete naucila da sam ide na spavanje. Onda se tu ugurao tata, da ga uspavljuje. Nema tu puno posla al ajd.

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Tate i uspavljivanje
23.12.2013 23:02:59   
Marti83
I nakon par mjeseci privikavanja prijavljujem da uspješno zaspe tati,čak nekad i prije nego meni.Sve se oni nauče kada treba


_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu telanu)
Neposredna veza do poruke: 55
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!