|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   neću jestii
10.8.2008 14:43:38   
božica
Prošli tjedan Viki(2,9god)jela je jako slabo i nikad nije bila gladna
..jesi gladna...nicam...jesi gladna ...nicam...

i tako cijeli dan-ujutro je malo pojela dorućak- voćku oko 10 i ništa do navećer-ili ako je jela bilo je to vrlo vrlo malouser posted image user posted image
Nismo mi nju ništa forsali niti sa žlicom letali po kući za njom-samo smo maknuli tanjur sa stola...jedan dan sam pojela ručak njezin ispred njeuser posted image ona me samo blijedo gledala
A danas..stavimo ručak na stol i ona opet poćne da to nije njezin tanjur(zamisli ideje)Ja nju dignem i maknem ju od stola-otpeljam ju u vrt...MI smo poćeli rućati i da vidiš gladnu curu kad je sjela za stol i krenula jesti redom.-juha-meseko..
Kako vi reagirate u takvim situacijamauser posted image
Drago mi je što ju nisam moljakala...jer je vidjela da će ostati gladna ako će filozofiratiuser posted image


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: neću jestii
10.8.2008 14:52:01   
Ruža
Bravo Božita!user posted image
Super su mi tvoje metode! I stvarno upale!user posted image
Prava mama!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: neću jestii
10.8.2008 21:12:40   
tiha
ja se takvih fora nebi nikad sjetila....ali ova je metoda stvarno super probat cemo i to mi obicno nisu molimo tri dana da jede. nekako su mi najdraze fore bile da nece dobit slatko ali u zadnje vrijeme samo kaze -nemaoram ni dobit,ko da uvijek moram jest slatko jest cu sutra-!

ali ovo cemo morat probat!

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: neću jestii
10.8.2008 21:29:20   
troubled
bravo  za metodu, božice user posted image user posted image user posted image
imale smo i mi takvih faza.....doduše, nikad nije bila isključiva da neće....
samo je znala biti izbirljiva, pa kad joj se ne bi svidio ručak rekla bi da nije gladna....
ne pali svaki put isti pristup....
jedno smo vrijeme imale dogovor - ako pojede ručak, može birati večeru....(a ako ne pojede za večeru je isto)
samo jednom smo testirale koja je tvrdoglavija....
za ručak su bile polpete i špinat...."nije bila gladna"
pa za večeru isto....opet "nije bila gladna"
u međuvremenu nije ništa jela i otišla je gladna u krevet....
kad sam joj za doručak umjesto kakao-a kojem se veseli kao ja jutarnjoj kavi dala špinat i polpete.....popustila je, jer je znala da drukčije neće do kakao-a
pojela je....
bilo mi je teško sve to izdržati, milijun sam se puta toga dana preispitivala, ali sam znala da trebam ostati dosljedna....
upalilo je, takav se dan više nikad nije ponovio, a pamti ga još i danas user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: neću jestii
13.8.2008 21:19:09   
božica
IZVORNA PORUKA: troubled

bravo user posted image user posted image user posted image
imale smo i mi takvih faza.....doduše, nikad nije bila isključiva da neće....
samo je znala biti izbirljiva, pa kad joj se ne bi svidio ručak rekla bi da nije gladna....
ne pali svaki put isti pristup....
jedno smo vrijeme imale dogovor - ako pojede ručak, može birati večeru....(a ako ne pojede za večeru je isto)
samo jednom smo testirale koja je tvrdoglavija....
za ručak su bile polpete i špinat...."nije bila gladna"
pa za večeru isto....opet "nije bila gladna"
u međuvremenu nije ništa jela i otišla je gladna u krevet....
kad sam joj za doručak umjesto kakao-a kojem se veseli kao ja jutarnjoj kavi dala špinat i polpete.....popustila je, jer je znala da drukčije neće do kakao-a
pojela je....
bilo mi je teško sve to izdržati, milijun sam se puta toga dana preispitivala, ali sam znala da trebam ostati dosljedna....
upalilo je, takav se dan više nikad nije ponovio, a pamti ga još i danas user posted image

svaka čast troubled--  treba i to isprobatiuser posted image user posted image (nadam se da uskoro neće trebati)
al sam groznauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: neću jestii
16.8.2008 11:32:10   
tina1602
uh. cure super..
to ćemi trebat u budućnost....
sjetit ću vas se...


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: neću jestii
17.8.2008 20:40:26   
mirna
mi obicno nemamo takvih problema, ali imali smo ih na moru.. kaj god bi donesla ne bi htio pojesti, ni probati..mozda zbog promjene okoline user posted image user posted image  jeo je najradje kolace i lubenicu za veceru, a zadnja dva dana ni to: sada znam da zbog viroze.. nadam se da ce sutra doma opet jesti po starome i da mi nece trebati ove metode...

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: neću jestii
25.7.2009 15:03:12   
koka
eto me i tu(na žalost)user posted image
mislim da griješim, al ovaj put sam ja popustila. eto danas : bobići za ručak, a ne voli kukuruz , i nisam popustila nego ili to ili ništa. pojeo je malo i samo se okrenuo i u ruku se ispovračao user posted image . počeo se izvinjavati i plakati....nisam mogla gledat to user posted image
ponudila sam mu omlet i meso iz mineštrice i pojeo je sve. znam da možda griješim, al sjetim se nekih priča kad su nas kao male terorizirali u vrtiću da moramo to jesti, i onda se zamrzi to....šta radit kad mi tako napravi? a znam da je bio gladan.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: neću jestii
25.7.2009 15:11:24   
ninolina
ja ne silim svoje ako znam da to stvarno neće jesti

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: neću jestii
25.7.2009 15:11:33   
ZVRK
kao šta sam već nekuda pisala da ja doma kuham hranu koju voli jesti.
a u vrtiću sve pojede i ono šta doma ne jede.


probaj mu drugi put prije nego ubaciš bobiće njemu izvaditi 2-3 kacijole maneštreuser posted image
možda mu bude onda valjalouser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: neću jestii
25.7.2009 15:14:39   
koka
ma ne silim ni ja u nekim stvarima, al stvarno kompliciraju, mm ne jede neke stvari(povrće neko) pa za njega moram kuhati jedno, ja volim povrće pa za sebe kuham drugo a sad da moram i njemu različito onda user posted image i sve, pa cijeli dan bi trebala biti nad šporetom i kuhat user posted image ...neću mu drugi put dati kukuruz budite bez brige, htijela sam da bude po mome jer kaže ne i bez da proba...(kao mm)user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: neću jestii
25.7.2009 15:18:37   
ninolina
joj draga znam kako je ja kuham dva ručka i četi doručka + četri večere, od muža odustalauser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: neću jestii
25.7.2009 15:21:44   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

od muža odustalauser posted image

a tko je onda ''zakuhao''kikačeuser posted image

da ste mi bliže ja bi vam kuhala.
iovako me zajeb..... da otvorim fast food-dostava ručkova za susjestvouser posted image


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: neću jestii
25.7.2009 15:22:04   
koka

IZVORNA PORUKA: ninolina

joj draga znam kako je ja kuham dva ručka i četi doručka + četri večere, od muža odustalauser posted image

mogao bi i moj malo da smršavi tako user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
25.7.2009 15:34:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: neću jestii
25.7.2009 20:12:21   
Zvonki
Potpuno isto kao i ti Božice. Ne jede ti se? Ok. možeš od stola. Nikada nismo silili djecu ili trčali s žlicom za njima. A ono kad im se ne sviđa ono što skuham pa zbog toga neće jesti? Ovako to zgleda . Jedan dana bilo neko varivo na meniu. Fuj, neće one to. Dobro, ja spremila u frižider i dala za večeru. Kad počele one kukati kad su vidjele što imaju za večeru. Velim ja mirno - samo nemojte jesti, imat ćete to i za doručak.user posted image Da vidiš kako se pojelo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!