|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 12:37:54   
Anoniman
Kupila sam Sari Hipp-ovu mlecnu kasicu od jabuke, ona sto se daje za laku noc, od 4. meseca. Prvi put kad sam joj davala, nije pojela do kraja, i sva mi je bila crvena u licu, tamo gde se umazala. MEdjutim, tada je bila bolesna, slabije je jela a i imala je vec osip od pikice pa sam mislila da je to. Sinoc sam joj opet dala, vidim da joj slabo ide, pogledam je a ona sva crvena, osuta!! user posted image user posted image user posted image od cega bi moglo da bude?? gledam sadrzaj i ne mogu ni da pretpostavim na sta bi mogla da bude alergicna? 
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 12:40:32   
m600
možda joj ne odgovara mlijeko u kašiciuser posted image joj ja se ne kužim još ali netko od cura će ti pomoćiuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 12:41:29   
Anoniman
pa to je i meni palo na pamet, ali sta znam, ne razumem se ni ja previse user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 12:43:27   
m600
možda bolje da joj ti sama praviš kašice...sad je ljeto i ima dosta voća...pa nešta sama smiksaš user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 12:46:10   
lueman
hm, jabuka vjerojatno nije, pa probaj izbacit tu kašicu, daj samo jabuku da vidiš. i meni je prvo pala na pamet opcija da je u pitanju mlijeko u kašici. složila bih se da joj probaš radit doma voćne kašice, a u mlijeko joj probaj dodati rižolino (osobno, ne volim hipp, pa će te mi oprostituser posted image )

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 12:50:52   
inna
može biti da je mlijeko jer je u tim kašicama prijelazno mlijeko, a ne ono početničko. Domi to klopa ko veliki i za sad nije imao reakciju. Probaj joj stvarno dati samo jabuku za početak da vidiš da nije jabuka user posted image . Možda je i riža jer u tim kašicama ima žitarica (riže i kukuruza)

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 13:02:14   
Ruža
Probaj joj sama raditi kašice, namirnicu po namirnicu da eliminiraš od čega bi moglo biti. Ja izbjegavam kupovne koliko god mogu. Pogotovo sad kad svega ima u bakinom vrtu.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 13:06:31   
inna
ja na žalost kupujem voćne jer mi se čini bolja opcija od kupovine ...mislim, gdje ću naći nešpricano. Barem dok mi ne sazriju jabuke i kruške Sad čekam od šogica da mi kaj pošalju od povrća. user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 13:18:52   
Anoniman
Sara jede sve kasice, i povrtne i vocne, i kupovne i one koje joj pravim (vocne uglavnom kupujem, a povrtne joj sama pravim). do sad ni sa jednom namirnicom nije bilo problema. Ima vec 7 meseci, ima vec dosta kako je pocela sa dohranom. Uvece joj pred spavanje dajem frutolino, jednostavno da je zasiti i da bolje spava, ali sam tu hipp-ovu kupila jer u tom trenutku u dm-u nisu imali frutolino, a tek kad sam je otvorila videla sam da nisu zitarice nego da je mlecna kasica. znam da nije na jabuku, pa me interesuje sta bi moglo da bude u toj kasici, a sto ona do sad nije jela, pa da je alergicna? i meni jedino na pamet pada to mleko sto stavljaju u nju user posted image

< Poruku je uredio Nellyca -- 3.8.2009 13:20:16 >

(Odgovor članu inna)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 14:40:15   
BUMBIKA
Meni isto prvo na pamet palo mlijeko,ni ja nevjerujem da je od jabuke.
jesi joj davala i neke druge te kašice za laku noć?


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 14:47:44   
koka
Jesi provjerila rok trajanja? može biti da je od mlijeka, a jednostavnije je da joj sama izmiksaš jakuku i da bude zasitnija staviš unutra rižine pahuljice, isto se kupuju u dm-u.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 15:00:22   
dominik
alergija na hranu se koliko ja znam dobiva po trbuhu a ne po licu...i meni je dora dobila pod lijevim okom osip i po celu ali to je ...bar mislim...od zubiju+vrucina+nervoza....dodje i prodje pa opet sutradan prodje....tako da mislim da nije u pitanju kasica...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 15:39:01   
kitty
draga ni ja ne vjerujem da je od kasice,sacekaj koji dan pa joj pokusaj opet dat jer kako domi kaze alergija se javlja po trbuhu od hrane

ljubi mi jeuser posted image user posted image


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 16:29:48   
Anoniman
a znam da se dobija po stomaku, ali jednostavno cim joj ta kasica dodirne lice ona se sva zacrveni i tamo gde se umazala budu crveni pecati. identicno je bilo i prosli put, i sigurna sam da je od kasice. samo mi nije jasno zasto tako reaguje user posted image user posted image umaze se ona i sa svim drugim kasicama, jela je i frutolino i medolino, ali nikad se ne ospe po licu od njih user posted image user posted image nisam pametna. proslo joj je 2 sata posle jela, kasicu sam bacila, i necu ni da pokusavam da joj dajem vise, samo me je interesovalo da li se nekom desavalo i od cega bi moglo da bude ... vrucinu isto iskljucujem jer je pod klimom ceo dan i ne znoji se....nervozna nije, zubici je ne muce ovih dana...

(Odgovor članu kitty)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 21:08:15   
dominik
ima hipp vise tih mlijecnih pa probaj sa drugom vrstom ak ti se da zezat ak ne imas i od drugih proizvodjaca tih nocnih...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 21:44:23   
ninishka
ja sam svojemu isto dala tu kasicu i popapal ju je bez problema...za sad nije pokazao nikakvu reakciju na bilo kaj...moguce da je mlijeko...da budes sigurna i mirna nemoj joj tu vise davat...
inace vise prakticiram domace kasice jer mi kupovne nemaju nikakav okus.doma ima svega na vrtu i u vocnjaku pa se miksa...

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 22:31:43   
FIONA
da nema noćne kašice Hipp moja zver bi plakala od tuge za njom...skoro svaki dan mazne jednu...inače mi lakše prabovi nju nego ostale...voćke ju napuhavaju a povrće da ne govorim...te noćne su nam zakon!...možda joj fakat ne paše...bolje ne forsati...za kojih tjedan dva probaj opet...ak bu isto...odustani user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 22:42:55   
Anoniman
Odustala sam ja vec user posted image ionako sam je kupila tek tako, da je probam posto sam videla da se pravi sa vodom jer jos doji, nastavicu ja njoj da dajem frutolino i medolino extra, to nam je provereno user posted image nego, cisto me je interesovalo da li je imao neko slucaj ili da li neko ima ideju od cega bi moglo biti. ...

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 22:47:02   
FIONA
interesantno....moja dobije jake grčeve od medolina i tome sličnom...a ovo joj je super...pročitaj kaj ima od sastojaka u jednom i drugom i obićnim kašicama...možda postoji neka tvar koja joj smeta...inače navodno su pune B vitamina...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
3.8.2009 22:53:14   
Anoniman
pa gledala sam bas, i ne znam sta bi moglo da bude, jedino to mleko sto stavljaju ili neko kao brasno (ako se dobro secam, bacila sam vec kutiju, pa ne mogu da se setim)...a i neki kukuruz se ja mislim spominjao user posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
6.8.2009 7:39:51   
ninishka
to je ona kasica u kutijici? ja sam skroz mislila da je to ona u stklenki...
ako je to ona u kutijici sto se pravi s vodom moj mali je lud za njom, malo je kiselkasta i to mu odgovara...znam da je to bila prva koju je jeo i odlicna mu je..

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
6.8.2009 11:29:08   
Anoniman
da da, u kutiji je, ona od jabuke za laku noc, sto se daje od 4. meseca i pravi se s vodom.

(Odgovor članu ninishka)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Alergija na Hipp mlijecnu kasicu?
7.8.2009 11:16:02   
inna
baš me jučer nazvala frendica da joj se mala isto osula po licu od te kašice...točno gdje se umazala ostale su crvene fleke. Inače samo doji i to je prva stvar od kašica koje je mala uopće htjela okusiti. Možda je stvarno preosjetljivost na prijelazno mlijeko.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!