|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 14:23:00   
mirna
Jako mi je žao larky, stvarno, ne znam što bi ti rekla.. Ostani jaka! Sve će biti u redu...user posted image

Da li se zna razlog pobačaja odn. tih hematoma?

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 14:33:13   
Florijan Jakov
o, moj Bože.. sreća da nema nikoga kod kuće da ne vide kako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... isreno mi je žao user posted image user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 14:36:11   
novamama
larkyuser posted image user posted image user posted image
nema tih riječi koje bi te utješile...
samo nemoj biti sama u ovome, ne drži ništa u sebi...

oporavi se dobro....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 14:40:45   
Lady3
O moj Bože koja tuga i jad,tako mi je žao,tako žao,nemogu ni pomisliti kako ti je bilo,prestrašno,pretužno..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Plačem i tulim i pitam se kako to žena može izdržati,proživjeti...user posted image Moramo to je to..Neznam šta da ti kažem,jer riječi neće vratiti tvoju mrvicu..user posted image .Mogu ti samo reći:Drži se i šaljem ti velikiuser posted image user posted image Svi smo uz tebe...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 14:42:55   
FIONA
Raspalakla si mi srce i dušu....draga istina je da nikada nečeš biti ista...imaš veče srce i ljubav da jednog dana grliš djetešce....do tog dana želim ti mir, zdravlje, ljubavi i sreće...drž se, jaka si ti...divim ti se svim svojim bićem jer žena koja to proživi može i sve drugo!user posted image user posted image user posted image



user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 15:29:41   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
svaka riječ je suvišna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 17:35:18   
Kika83
O moj Bože, tako si me rasplakala. Jako mi je žao zbog svega šta si morala proćuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Nije nikakva utjeha u ovim trenucima ali drži se user posted image user posted image


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 17:40:21   
lema
Riječi su suvišne jedino što ti želim je puno , puno , puno snage i da budeš jaka..user posted image user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 17:42:29   
Marta j
user posted image user posted image user posted image user posted image Larky jako mi je zao,znam da nema rijeci kojom bi te utjesila.
Al znas da smo sve uz tebe.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 17:45:39   
Puli
draga larky,hvala ti kaj si nam se javila i ispričala ovu prestrašnu i tragičnu priču.Nek ti dragi Bog da snage da prebrodiš ovaj tužni period.Žao mi je jako i vjeruj da smo mislima svi s tobom.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 17:53:56   
ket
užas...ne znam što bi ti rekla osim drži se...koliko je to moguće...ne mogu ni zamisliti kako ti jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 18:02:04   
gljiva
user posted image user posted image user posted image Jako mi je žao zbog svega što si prošla, nemam rječi utjeha samo ti šaljemuser posted image user posted image user posted image .
Budi jaka i drži se.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 20:39:23   
Ninaa
DRaga drži se i molit ću se za tebe, neznam kaj bi ti drugo rekla jel ne mogu ni zamisliti kak se osjećas.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 20:46:56   
natalijax
boze sveti,larky strasno neznam sto bi rekla strasno,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 21:07:38   
inna
Jooj, užas...evo na rubu sam suza. Sve mi se vratilo! Znam te injekcije Larky, prošla sam ih...kao i gubitak u 17-om tjednu trudnoće. Baš kad misliš da je rizik iza tebe i da možeš dalje bezbrižno uživati u trudnoći. Znam što ti sada prolazi kroz glavu i da ti tko god ti što kaže bit će ti slaba utjeha. Jednostavno si svjesna da to oni ne razumiju. Budi mi jaka. Sve što proživljavaš, svi osjećaji sve je to normalno. Ljutnja, frustracija, očaj, bijes, tuga....... Isplači sve iz sebe, meni je pomoglo. Tek nakon pola godine me ulovila jaka želja da probam ponovo, do tada sam mislila nikada! Uspjeli smo, isplatilo se. Nije bilo lako, ali kad sad vidim svog malog anđela i primim ga u naručje znam da se isplatilo. Nećeš nikada zaboraviti anđela kojeg si izgubila, ali znat ćeš da je gore i da te čuva. Vjerujem da ćeš probati ponovo i da će biti sve uredu i da će tada tvoja sreća biti neizmjerna. To ti želim od srca.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 21:19:17   
mariola
Nemam pametnih rječi, ništa osim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 22:01:48   
dominik
razmisljam sta bi napisala ali nikakve rijeci ne izlaze iz mene, zao mi je do neba...nadam se da ces se brzo oporaviti i krenuti dalje...imas andjela koji ce te cuvati i koji znat koliko je bio zeljen i da si sve ucinila sto je bilo u tvojoj moci.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 22:07:05   
BUMBIKA
O moj Bože...user posted image user posted image ovo je strašno,nemogu vjerovati....user posted image user posted image
Drži se draga...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Larky nam je u bolnici
6.6.2009 22:14:07   
m600
ajme draga....ne mogu ti opisati koliko mi je žao...evo sva sam izvan sebe koliko me potresla tvoja priča...i mm-a je jako dirnula...user posted image user posted image user posted image user posted image
zaplakali smo oboje....želim ti brz oporavak....tvoja mala mrvica je na nebu i ona čuva svoju mamu...user posted image
volimo te draga i uz tebe smo....drži se!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Larky nam je u bolnici
7.6.2009 12:21:13   
Ruža
Nisam do sad vidjela. Ajme Larky tako mi je žao. user posted image user posted image user posted image  Pretužno iskustvo i ni jedna ga žena nije zaslužila. Draga budi nam hrabra i jaka, znam da je bol ogromna i da je teško naći riječ utjehe, ali moraš ići dalje. Šaljem ti veliki user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Larky nam je u bolnici
7.6.2009 19:28:00   
uspavana
samo bi ti htjela reći da me tvoja priča potresla duboko, i da sam i ja zaplakala...
ovo je stvarno užasno iskustvo!

želim ti samo reći, nemoj biti sama, isplači se...i ne mogu niti zamisliti kako se osjećaš...ali mi smo sve tu za tebe!!!

plačemo s tobom!!
drži se!


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 96
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!