|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kompot od šljiva(domaći uradak)
23.3.2009 8:42:42   
ZVRK
pošto sam kupovala hipp sokiće od šljiva da zvrkića htijela sam se prebaciti na domaću verziju.ali samo sok
pa me zanima koliko šljiva i šećera da stavim da bi bio kao kupovno sokić jer sam ga na njega naviknula a sada bi promijenila jer će biti ipak jeftinijeuser posted image  a i domaće

upravo sam stavila kuhati 15 kom suhih šljiva i 5 vrećica smeđeg sšećera(ona vrećica iz kafića) u 7 deci vode.
koliko će biti jak ili slab prema kupovnom???

kako vi koji ga kuhate ide vaš ''recept''?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kompot od šljiva(domaći uradak)
23.3.2009 8:58:29   
Ruža
Zvrkić ako imaš smrznutih šljiva možeš i sa njima probati? Ja kad ih kuham za kašicu, voda koju ostane dam umjesto čaja, a i ja ju znam popiti.
Šljive su inače same po sebi slatke pa ih ne trebaš puno sladiti, računaj otprilike na 3dl 1 šećerić.
A možeš zaslađivati i medom ili javorovim sirupom.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kompot od šljiva(domaći uradak)
23.3.2009 9:09:37   
ZVRK
ma ja sam ga radilaza sebe sa više vrsta voća i sve bi popila i pojela ali moj zvrkić je zajb..t po pitanju hrane/pića koji njemu ne pašu a htijela bi da pije kompot da mu opet ne bude frka sa guzom.
svaki dan jednu čašu radi prevenvcije.

baš me zanima kako ćče danas poslije vrtića reagirati na novu verzijuuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kompot od šljiva(domaći uradak)
23.3.2009 9:11:06   
Ruža
Nadam se da će upaliti. user posted image
Mislim da smiju i onaj sirup od smokava i šljiva.  Javi kako je prošlo!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kompot od šljiva(domaći uradak)
23.3.2009 9:24:50   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Ruža

Mislim da smiju i onaj sirup od smokava i šljiva.  !

pio ga je  i donekle mu je ok jer je morao popiti ali ovako će biti pogodno za oba dvoje,
on pjie(bar se nadam) a ja jedemuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kompot od šljiva(domaći uradak)
23.3.2009 9:26:04   
ejmama
IZVORNA PORUKA: ZVRK

pošto sam kupovala hipp sokiće od šljiva da zvrkića htijela sam se prebaciti na domaću verziju.ali samo sok
pa me zanima koliko šljiva i šećera da stavim da bi bio kao kupovno sokić jer sam ga na njega naviknula a sada bi promijenila jer će biti ipak jeftinijeuser posted image  a i domaće

upravo sam stavila kuhati 15 kom suhih šljiva i 5 vrećica smeđeg sšećera(ona vrećica iz kafića) u 7 deci vode.
koliko će biti jak ili slab prema kupovnom???

kako vi koji ga kuhate ide vaš ''recept''?


Super samo tako radi ne vidim ništa loše, samo da nije prejak ali videjt ćeš po stolici.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kompot od šljiva(domaći uradak)
23.3.2009 15:46:26   
ZVRK
popio je jednu čašu domaćeg kompotauser posted image user posted image user posted image
nije bio presladak nego dosta jači od kupovnog sokića

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kompot od šljiva(domaći uradak)
23.3.2009 15:47:40   
tikica_69
Super, domace je ipak domace user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kompot od šljiva(domaći uradak)
17.4.2009 11:42:10   
ZVRK
moram si pohvaliti mog zvrkića da svako dan pojede domaću kašicu od šljiva i jabuka ili šljiva i kruška bez ikakvih problema.
kašicu stavim u šalicu za kavu.to mu je mjera
jedini je uvjet da MORA biti sameljeno sa aparatićem u kašicu.kada sam napravila samo sa vilicom bilo je protesta.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!